Звездни компромати - Март'22

  • 244 815
  • 2 234
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 4 133
Джулиана Гани май верно ще се окаже бременна. Вече с размъкнати блузи ходи, което е нетипично за нея.

# 2 191
  • Мнения: 39 516
Двамата с мъжа са с еднакви блузи.

# 2 192
  • Мнения: 708
Аз понеже гледам през телефон и не виждам добре, тя с черни плътни чорапи ли е?
Чантата как да е, но обувките са ми много ретро...

Даа, това са Чорапите. Мокасини с плътни чорапи явно е новото модерно 🤢

# 2 193
  • Мнения: 4 070
Двамата с мъжа са с еднакви блузи.

То пък един мъж Simple Smile

# 2 194
  • Мнения: 4 133
Двамата с мъжа са с еднакви блузи.
И това с какво доказва, че не е бременна? Освен това на стори е пуснала снимка на бебешки крачета с цитат "щастието не се купува, а се създава" и го е тагнала приятелят й.

# 2 195
  • Мнения: 10 272
Е тя едните бебешки крачета ги заряза. Сега ако се е насочила към следващите, какво щастие създава всъщност, ако въобще бебешките крачета са обвързани с щастието ѝ, а не с реклама на нещо си.

# 2 196
  • Мнения: 8 543
Мисля по чорапи беше по-добре хавата…
Този човек доброволно ли е затанал до нея за снимка.Изглежда така сякаш е заставен😂

# 2 197
  • София
  • Мнения: 12 495
Мел Гибсън
Скрит текст:

# 2 198
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Мисля по чорапи беше по-добре хавата…
Скрит текст:
Този човек доброволно ли е затанал до нея за снимка.Изглежда така сякаш е заставен😂

Аз виждам сини дънки и черни чорапи под тях, вероятно тънки (не че това което виждам ми допада):



# 2 199
  • Мнения: 39 516
Двамата с мъжа са с еднакви блузи.
И това с какво доказва, че не е бременна?
Дейзи, да съм казала, че не е бременна? Констатирах, че са с еднакви блузи.

# 2 200
  • Мнения: 7 710
Двамата с мъжа са с еднакви блузи.

То пък един мъж Simple Smile
На външен вид май е най-добре от всички досега

# 2 201
  • Мнения: 4 070
Първият й мъж не изглежда никак зле, стига да се абстрахираш от тъповатия поглед Simple Smile Ето малко снимки, отваряте на ваша отговорност
А Илиан май е най-умен от всичките. Все пак има успешни бизнеси и пише книги. Но пък новия изглежда добродушен.
Скрит текст:

# 2 202
  • София
  • Мнения: 1 424
Тоя Фики ли е?

# 2 203
  • Мнения: 10 272
Ама пък първия мъж най-голям късмет е извадил. Сигурно не я и помни вече. Бяха ги давали в някакво предаване в тях години, едва връзваше изречения, но пък се е осъзнал на време. Тя тогава казваше че е мързелив, но може да са били нейни оправдания.

# 2 204
  • Мнения: 10 272
Абе по-зле беше от нея. Хъката мъката, взе му думата тогава да излезе от ситуация. Ама ей на, оказа се че не бил толкова глупав.

Общи условия

Активация на акаунт