Звездни компромати - Март'22

  • 241 221
  • 2 234
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 2 056
Петканов преди време беше хвалил една клиника, в която му лекуваха гранулом. Чак беше снимал извадения зъб... гнусна работа, но се радваше като малко дете.

# 2 221
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Много ще му отиват от онези заешки фасети, които поставя ВИП стоматоложката, не се сещам за името ѝ е момента. Обсъждали сме я многократно тук.

# 2 222
  • Мнения: 8 759
Ситновска ли?
С нейния бондинг на всеки втори?

# 2 223
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331
Първият й мъж не изглежда никак зле, стига да се абстрахираш от тъповатия поглед Simple Smile Ето малко снимки, отваряте на ваша отговорност
А Илиан май е най-умен от всичките. Все пак има успешни бизнеси и пише книги. Но пък новия изглежда добродушен.
Скрит текст:

Тук на тези снимки ми приличат на братовчеди от маалата Smiling Imp

# 2 224
  • Мнения: 2 502
Ауу, Ситновка що не помня да сме я споменавали тука. И аз бях на консултация при нея, но при мен става въпрос за корекция на един зъб само. Не че се престраших, де. Ако слага заешки зъби, казвайте ги овреме тези неща Joy

# 2 225
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
На мен на нещо друго, ама не знам как да го напиша по правилата. Поръчан продукт и delivery driver.

# 2 226
  • Мнения: 7 710
Gigi Hadid на снимки
Скрит текст:




# 2 227
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331


Горкото Светле,върха на носа съвсем е отънял и е издялкан все едно с инструмент за дърворезба No Mouth
Същото явление се наблюдава и при Есил Дюран -акцента е финото и ярко пилене на върха ..

# 2 228
  • Мнения: 9 533
че и крив....

# 2 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Госпожа Гущерова ми прилича на силиконова кукла-никакъв живец, позата замръзнала.

# 2 230
  • Мнения: X
Светлето поне една спирала или мигли да си сложи. Все в "очите" е като измита чиния.

# 2 231
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Първо я помислих за филтрирана Кристина Димитрова 🤐

# 2 232
  • Мнения: 9 533
това нещо представям си на живо как изглежда....нищо чудно, че хриси е нонстоп на черешата.

# 2 233
  • Мнения: 7 710
Leona Lewis
Скрит текст:


# 2 234
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Няма лъжа, няма измама - заповядайте в Новата Тема Kissing Heart

В първия пост кавичките излизат придружени с наклонени черти, което не излиза на "предварителен преглед".
Моля мод да го оправи, защото аз не зная как Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт