Смятате ли че,бремеността пречи на шофирането?

  • 2 417
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Не пречи, карах вечерта преди да родя както и през цялата бременност

# 16
  • Мнения: 891
Щом се чувстваш добре !  Peace
Аз лично шофирах до края на деветия месец.

# 17
Щом се чувстваш добре и сигурна в себе си няма какво да се притесняваш.Аз си карах до последно Wink.По принцип не препоръчват защото бременните са по емоционални и има опасност да не се стренеш нещо.

# 18
  • Мнения: 24
Определено не пречи. Аз шофирах до последния момент, т.е. след цял ден каране наляво,надясно прибрах се с дъщеря ми и след половин час ми започнаха контракциите, след 4 часа родих:-) Но  все пак внимавай много, в 5тия месец претърпях пътно произшествие, с една мацка се ударихме, но нямаше никакви последствия, слава богу с бебето всичко беше наред...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 884
По-скоро , шофирането пречи на бременноста newsm78

# 20
  • Мнения: 6 461
Стига на бременната жена да й бъде комфортно,мисля че няма проблем. Peace
А за бебчето в корема .... newsm78.....сигурно му е много приятно.... Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз си шофирам най-редовно. Любимият мърмори, че съм без колан, но доколкото знам на бременни е разрешено да не го слагат, пък и вече ми създава дискомфорт. Но съм станала голям кибритлия, ужасно нервна. Викам, ругая... Mr. Green Наскоро подгоних едно такси с мръсна газ, защото ме изпревари от дясно...Не знам какво си мислех, че ще му направя, добре, че имаше кой да ме озапти  hahaha В този смисъл не зная дали шофирането не вреди, защото си вдигам кръвното за глупости...

# 22
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
НЕ!
Шофирах и в 9 месец!

# 23
  • Мнения: 1 104
Ако се чувстваш добре, не мисля, че ще е проблем да шофираш.Аз още си карам колата и не се притеснявам, само устата ми е станала по- лоша откакто съм бременна.

# 24
  • Мнения: 1 186
До известни степени може и да не е благоприятно да се шофира по време на бременност за да не се стреснеш нещо или да се уплашиш Peace-така мисля аз....Аз шофирах до кам 6-7 месец и после спрях защото ме беше страх да не се шашна нещо Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
Не.Поне при мен нямаше проблеми.Карала съм и в 9-я месец даже.

# 26
  • Мнения: 5 393
На мен не ми пречеше изобщо.Шофирах си до последно.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Аз даже съм по-внимателна и търпелива от преди...

Мъжа ми е доволен, защото понякога излизаме вечер - той си пие, аз си карам Wink

# 28
  • Мнения: 574
Не слушай какво говорят,аз продължавам да карам и ми е кеф,ако се чустваш добре какъв е проблема!

# 29
  • Мнения: 205
Не. Аз даже съм по-внимателна и търпелива от преди...

Мъжа ми е доволен, защото понякога излизаме вечер - той си пие, аз си карам Wink

 travel  И аз мисля, че съм малко по-спокойна като стил на шофиране, защото знам че возим още 1, иначе бях голям бяс... 

Общи условия

Активация на акаунт