"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 57

  • 33 666
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Здравейте както казах вчера лекар ми каза че около 3-4съм в овулация никога не съм следила с тестове днес реших да пробвам и се оказа две ярки черти което значи че в момента съм в овулация аз правих опити на 2 и на 5 сега съм в чуденка аджаба кога е била тая овулация
Двете ярки черти означават че овулацията предстои в следващите 12 - 24 часа. Сега е моментът да се разпишете с опити. Днес, утре  и в четвъртък.

# 46
  • Мнения: 79
Здравейте момичета, вчера си направих тест за бременност има някаква втора линия много бледа почти неуловима за окото. Цикъла ми е малко нередовен между 28 и 30 дена, това по принцип не ме притеснява но сега съм много притеснена тъй като с мъжа ми бяхме малко невнимателни миналия месец малко преди овулацията. Та искам малко мнение вие дали я виждате??
П.С. ще си направя друг тест утре.

# 47
  • Мнения: 612
Аз не виждам втора чертичка, за мен това е отрицателен тест.

# 48
  • Мнения: 4 856
Аз виждам черта, но за мен е изпарителна.

# 49
  • Мнения: 2 161
Отрицателен е

# 50
  • Мнения: 34
Здравейте, днес направих сутрешен тест, резултатът е много бледа черта. Овулацията беше тествана, пълен максимум на 17ти ден. Имам проблемен и нередовен цикъл, понякога на 40 дни. С високи нива на пролактин съм, гинеколожката ми изписа хапче, което пия от почти месец. В момента имам изключително силни болки в яйчника и гадене, които са нетипични за мен. Днес е 36ти ден от цикъла, показвам снимка на теста. Дали е положителен? Преди 6 месеца имах същия резултат и на другия ден ми дойде. Не знам да се притеснявам ли.

# 51
  • Мнения: 4 856
Няма съмнение, че е положителен !

# 52
  • Мнения: 90
Положителен! Пусни си един кръвен утре и прогестерон задължително. Щом си имала такъв резултат и преди, а после ти е дошло значи не се е задържало. Може да се дължи на нисък прогестерон, затова го следи. Успех и лека бременност Hug

# 53
  • Мнения: 708
И за мен е положителен!Успех този път и до финал🙂!

# 54
  • Мнения: 612
Определено положителен! Честито!!!🤗🤗

# 55
  • Мнения: 213
Положителен🤗След предишна загуба бих препоръчала кръвен тест +прогестерон.Успех🍀🍀🍀🍀

# 56
  • Мнения: 74


Здравейте дами!Според вас този тест положителен ли е ?Закъснява ми с 1 ден.Миналия месец също ми закъсня,но нямаше втора бледо Розова черта?Чудя се дали съм бременна?

# 57
  • Мнения: 246


Здравейте дами!Според вас този тест положителен ли е ?Закъснява ми с 1 ден.Миналия месец също ми закъсня,но нямаше втора бледо Розова черта?Чудя се дали съм бременна?
Категорично да.

# 58
  • Мнения: 708
И за мен е положителен!Това каква марка тест е?Не ми е познат😉

# 59
  • Мнения: 706


Здравейте дами!Според вас този тест положителен ли е ?Закъснява ми с 1 ден.Миналия месец също ми закъсня,но нямаше втора бледо Розова черта?Чудя се дали съм бременна?
тихичко честито успех до финал😊

Общи условия

Активация на акаунт