От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 4

  • 41 757
  • 796
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 213
Избирам 60см. свободно стояща съдомиялна, която на черния петък да купя за до 1200лв., https://techmart.bg/%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D … 0AEG%20FFB83730PM

Това АЕГ 7000 добро ли е? Сериите на АЕГ като при БОШ ли са, по-високото число да е по-добър клас?

# 736
  • Pazardjik
  • Мнения: 452
atom3
https://zora.bg/product/ffb53610zm    аз съм с такава, много съм доволна.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 213
atom3
https://zora.bg/product/ffb53610zm    аз съм с такава, много съм доволна.

Модела е на 7 години. Сърце не ми дава да дам 1100лв за толкова стар модел, но ако е много сериозна отстъпката на черния петък може да я купя.

# 738
  • Pazardjik
  • Мнения: 452
Atom не знам дали е 7 годишен модел, аз я взех преди 2 и малко. Тогава струваше малко под 900 лв ,5 годишна гаранция, видя ми се супер.  Както казах, много доволна. Сега цените са други, особено новите модели  .

# 739
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 747
Привет! Имам вградена 11 годишна идеално работеща съдомиялна , 45см. , марка Мидеа. За миг не съжалих за съвета на мой приятел, който ми я препоръча-голям търговски магазин  в Пловдив, въпреки, че винаги съм купувала класни марки.
Но сега имам вече място за голяма съдомиялна и се чудя  за АЕГ или Електролукс, отворена съм за съвети и благодаря предварително!
 Пак от подобна тема тук, избрах невероятна пералня със сушилня АЕГ преди 2 години.

# 740
  • Мнения: 9 232
 Кой модел авто дос за вграждане , беше най добрия? ако някой има от изброените модели, моля за комент.
G 7460 SCVi AutoDos
G 7590 SCVi AutoDos
G 7970 SCVi AutoDos
G 7690 SCVi AutoDos K2O
G 7110 SCVi AutoDos
помощ🤔

# 741
  • Мнения: 1 045
pinko, не е по темата, но купувай докато важи промоцията за 10-годишна гаранция и дано не се налага да я ползваш. За сушилнята, която купих, пишеше, че е до края на месеца. Дано Петя се включи по темата.
За мен Миле са най-удобните съдомиялни, но не и достатъчно качествени за тази цена.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 213
Кои марки за съдомиялни продават свободностоящи модели със зеолитното сушене под 1800лв? Слагам ограничението за цена понеже Бош продават за 1850 и не ме интересуват по-скъпите.

# 743
  • Мнения: 3 583
Кои марки за съдомиялни продават свободностоящи модели със зеолитното сушене под 1800лв? Слагам ограничението за цена понеже Бош продават за 1850 и не ме интересуват по-скъпите.
Ако 1800 лв ти е приемлива цена, за 50 лв не се колебай, че миялната не е само с функция сушене - важни са и компонентите, и качеството на изработка, и други възможности. Гледай комплексно.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 213
Кои марки за съдомиялни продават свободностоящи модели със зеолитното сушене под 1800лв? Слагам ограничението за цена понеже Бош продават за 1850 и не ме интересуват по-скъпите.
Ако 1800 лв ти е приемлива цена, за 50 лв не се колебай, че миялната не е само с функция сушене - важни са и компонентите, и качеството на изработка, и други възможности. Гледай комплексно.

Искам да използвам тази функция като филтър. Слагат я на високия клас модели само.

# 745
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 082
Мисля, че зеолита е само при групата на Бош. Там са Сименс и Неф.

# 746
  • Русе
  • Мнения: 226
Здравейте, може ли мнение за тази съдомиялна Beko BDNF26640XC? 
Търся нещо бюджетно ,не че неискам бош и аег ,но в момента немога да си го позволя. Ако може някое мнение за модела ще съм благодарна.

# 747
  • Мнения: 1 446
Влизам да дам мнение за Whirlpool WSIC 3M27 C.
Преди половин година ни се счупи прекрасното Миле и ни оставаше малко докато се изнесем в ново жилище. Решихме да не се изхвърляме с парите за съдомиялна, предвид че няма дълго да я използваме и ще остане за наематели. След изчетено във форума взех гореспоменатия модел с надеждата,че никак няма да се справя зле.
Ужас,пълен ужас е! Съдовете постоянно са мръсни (по някога излизат и чисти,но не мога да им хвана спатиите кога). Даже чаши, в които е имало само течност,излизат мръсни-по тях полепва мръсотията от някой друг съд. Налага ми се непрекъснато я да изплаквам (защото по тях има останал препарат), я да мия на ръка. Мислих си,че ще издържа, но не мога. Та...спешно искам да сменя това недоразумание с някоя наистина струваща си 45 см съдомиялна за вграждане.
Моля за мнение за тази, като приемам съвети и за други.
https://techmart.bg/%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D … osch%20SPV4EMX20E
Редактирам се,че виждам,че грешен линк съм сложила. Иначе блубери е дала като предложение моята Wink

Последна редакция: пт, 17 ное 2023, 14:05 от Goldeva

# 748
# 749
  • Мнения: 3 583
Влизам да дам мнение за Whirlpool WSIC 3M27 C.
Преди половин година ни се счупи прекрасното Миле и ни оставаше малко докато се изнесем в ново жилище. Решихме да не се изхвърляме с парите за съдомиялна, предвид че няма дълго да я използваме и ще остане за наематели. След изчетено във форума взех гореспоменатия модел с надеждата,че никак няма да се справя зле.
Ужас,пълен ужас е! Съдовете постоянно са мръсни (по някога излизат и чисти,но не мога да им хвана спатиите кога). Даже чаши, в които е имало само течност,излизат мръсни-по тях полепва мръсотията от някой друг съд. Налага ми се непрекъснато я да изплаквам (защото по тях има останал препарат), я да мия на ръка. Мислих си,че ще издържа, но не мога. Та...спешно искам да сменя това недоразумание с някоя наистина струваща си 45 см съдомиялна за вграждане.
Моля за мнение за тази, като приемам съвети и за други.
https://techmart.bg/%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D … osch%20SPV4EMX20E
Редактирам се,че виждам,че грешен линк съм сложила. Иначе блубери е дала като предложение моята Wink
Съвсем нормален и приемлив модел, стига да отговаря и на твоите изисквания. Аз ползвам 45 см Бош, но друг модел, който вече не се предлага. Нямам никакви забележки. Ако има сходен модел на Бош със зеолит, препоръчвам. Моята малката няма, но голямата е със зеолит и действително съдовете се изсушават по-бързо. Други разлики не забелязвам във функционалност и качество на работа.

Общи условия

Активация на акаунт