"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 9

  • 21 033
  • 617
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 248
Моля ви,вси4ки от вас,които имат някакви документ-фактури,договори за дарения да ми ги дадът защото ще трябва да ги даваме на с4етоводителката да ги оформи.Ще й отнеме време,а до края на януари ги иска.
Това важи и за провинцията-фактури,приходно-касови ордери,договори и свидетелства Praynig

Даже края на януари е малко късно. 2006-та финансово трябва да сме я приключили най-късно до 30.Март.2007г. (това е по закон) и въпреки, че има почти 3 месеца - работата никак не е малко.
Ние фактури издаваме ли, не издаваме ли ... не знам точно, но ДДС-то е сменено и трябва от тази година да се ползва нова бланка за фактуриране (каквото и ще да означава това Crazy).

Живот и здраве, бройте ме и мен за Доганово, Перник, Трън и където и да е другаде. Единствено няма да мога, ако през въпросния ден съм на изпит. Wink

Дали да не звънна на директорката от дома в Драгалевци. Ще й кажа, че съм била там, че съм говорила с мед. сестра и ще я питам това, че не ме търси означава ли, че не иска да си сътрудничим?! Twisted Evil Или да изчакам още няколко дни ... то по принцип търпението е хубаво нещо. Mr. Green

# 556
  • Мнения: 3 835
От утре до неделя не съм в София,но мисля че не е спешно и в понеделник ще отида до Петя. Тъкмо ще ги видя и ще питам от какво имат нужда още. Hug

Нези, и аз искам да дойда с теб до Петя, ако е удобно. Ако имаш представа, за нещо, от което имат нужда, пиши ми на ЛС.

# 557
  • Мнения: 2 361
  Аз мога за вторник, няма значение за къде.

# 558
  • Мнения: 6 908
От утре до неделя не съм в София,но мисля че не е спешно и в понеделник ще отида до Петя. Тъкмо ще ги видя и ще питам от какво имат нужда още. Hug

Нези, и аз искам да дойда с теб до Петя, ако е удобно. Ако имаш представа, за нещо, от което имат нужда, пиши ми на ЛС.
Разбира се! Ще ти пиша в неделя като се върна и ще се разберем. Hug

# 559
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами аз съм с кола, но за сега все още не мога извън София, защото нямам винетка.Баси седмичната станала 11 лева  Close
Щом я купим съм на линия, но знаете с предварителна уговока, защото няма кой да гледа малкия Sad

Иве,що не отидеш тогава до П.Славейков newsm78Овне ти е удобна,взимаш малко багаж и им го носиш WinkСъгласувй го с Мариетка,тя имаше тел.там.,

Весе,звъни и ги тормози в Драгалевци Mr. Green

# 560
  • Мнения: 3 248
Весе,звъни и ги тормози в Драгалевци Mr. Green

Още днес! smile3508

# 561
  • Мнения: 1 134
За Трън - имам нещо за момчетата там, което отецът им е обещал. Имайте ме предвид като тръгнете, да го изпратя по вас.

# 562
  • Мнения: 2 584
в момента не мога да се свържа с Петя и Марина ще ги търся по късно и ще ви пиша, tezzy има зеленчукови консерви, боб ориз, леща и искаше да ги дари някъде, дала съм и адресите на Петя и Марина и тя ще ги закара защото е с кола, Маринка ми каза че е говорила с нея, ще питам и петя,
говорих с Ирина-майката от Дупница, тя няма нужда от ютия, днес ще ходи на лекар май има киста и сигурно ще се наложи операция, утре ще говоря пак с нея и ще пиша подробно, каза че има нужда от храна за детето а за нея каквото и занесем



искам и аз монитор Mr. Green, Емка колко струват при теб най евтините

# 563
  • Мнения: 430


Честита 2007 година, приятелчета!

Искам и през тази година да сте си същите - добри, любящи и прекрасни  Hug


Снощи се прибрах и съм на линия. Опитах се да ви попрочета, но ще имам за наваксване в следващите няколко дни Wink

Имате поздрави от Дани - плевенската самотна майка, която роди през май, и на която помогнахме с най-необходимите неща за детенцето! Не успях да видя наживо малката Дара (съкратено от Божидара), понеже беше студеничко за бебета, но я видях на снимки - страхотна е!!! (Освен това прилича невероятно много на сина ми Confused Същия поглед, същите бузи, същата прическа  Thinking Само дето е по-голяма. Направо щях да падна, докато разглеждах снимките #Crazy ) Те са добре, казаха, че се справят и засега нямат нужда от нищо по-специално.

Преди празниците ходих до Петето, за да й занеса някои неща, но бях много за бързо, така че ако някой има ходене до нея тия дни, да свирка, за да можем да си поприказваме и да нацелувам дечковците.

Утре ще се опитам да отида до Ники - много ми е мъчно за него Tired Взела съм му "герданче, ама мъжко" Wink и го пазя за него от доста време. Ще му занеса лакомства и ще се опитам да му купя и още подаръчета - топла дрешка, книжки, играчка...

Какво още съм изпуснала тия дни, казвайте  Laughing

# 564
  • Мнения: 2 584
 Hug Гери честита нова година, много здраве ви пожелавам на цялото семейство
с Петя не мога да се свържа включва се гласовата поща веднага, писах и на лични но от 22.12 не е влизала тук, може ли някой ако ходи утре или в други ден да каже какво става, защото момичето което изяви желание да и закара хранителни продукти сигурно не може да я намери, няма как да отида аз, нещо се разболявам и то сериозно и гледам да се оправя бързо, но днес не искам да ходя никъде за да не разболея някой

# 565
  • Мнения: 863
Гери, добре дошла и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!Много здраве и успешна година Heart Eyes

Ако утре ходиш до Ники ще се опитам да се измъкна и аз,за да дойда, зависи по кое време, с Вики съм и незнам дали ще има кой да я гледа. Ще се чуем Peace

Нези, за понеделник искам и аз при Петето, другата седмица ще съм на линия....и можете да ме ползвате по предназначение Grinning

# 566
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Кика, ако ще ходиш при Ники моля те пиши ми по кое време- ще се опитам да дойда.Много искам да го видя.

# 567
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Поздрави от Перник  с най-добри пожелания за Новата Година Hug

Днес д-р Веселинвоа е констатирала нещо,което аз започнах да забелязвам от известно време Mr. GreenС някои споделих CrazyОт всички кръстени деца от нас в дома само две все още не са осиновени.Както каза тя......"има нещо да знаете" HugБеше радостна,че това се случва с децата Simple SmileЗа няколко месеца само деца с трудни статути вече не са в дома Heart EyesЕдна част не са в Бг даже Hug

мдаааааааа,много се радвам на такива новини Simple Smile

# 568
  • Мнения: 863
Поздрави от Перник  с най-добри пожелания за Новата Година Hug

Днес д-р Веселинвоа е констатирала нещо,което аз започнах да забелязвам от известно време Mr. GreenС някои споделих CrazyОт всички кръстени деца от нас в дома само две все още не са осиновени.Както каза тя......"има нещо да знаете" HugБеше радостна,че това се случва с децата Simple SmileЗа няколко месеца само деца с трудни статути вече не са в дома Heart EyesЕдна част не са в Бг даже Hug

мдаааааааа,много се радвам на такива новини Simple Smile
Роси, дай боже  това да се случи и с другите кръстени дечица Praynig И аз това съм си го мислила, има си нещо ,така е  Hug

# 569
  • Мнения: 2 361
  Ми давайте да кръщаваме подред! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт