С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

  • 41 621
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
С мудното си поведение, с това че не си слага дрехите в коша за пране, със задника му, който нон-стоп е отвън като клекне... Simple Smile Simple Smile
Яко!

# 16
  • Мнения: 6 557
Съществуват ли мъже, които си слагат дрехите в коша за пране Thinking

# 17
  • Мнения: X
Моя! Пере сам, простира сам, чисти сам, подрежда сам. Още не мога да повярвам на късмета си в това отношение.

Баща ми между другото също е така. Бившите ми не са били така.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Дразни ме като ми звъни по 146272 пъти като отиде до магазина. Ако случайно съм написала само яйца в списъка, ще звънне да ме пита колко точно яйца и какъв размер.
Делете си готвенето Hands Plus1 Моят като почна да готви и рязко намаляха такива обаждания, щото е наясно какво и защо. Сега звъни само ако съм решила да експериментирам и съм сложила нещо изкилифирчено в списъка.

# 19
  • Мнения: X
Съществуват ли мъже, които си слагат дрехите в коша за пране Thinking
О, разбира се - мъжете, на които им е мил животеца. Simple Smile

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Разбира се, че съществуват. Дори и моите дрехи мята, ако ги види някъде захвърлени.
Продължава да ме дразни с гьонсуратлъка си тези дни. аз още съм му сърдита от оня ден, говоря му само служебно и той чудесно го осъзнава. Да не съм се държала така! Много обича да се изкарва жертва, бе!

# 21
  • Мнения: X
Тази дума гьонсуратлък за първи път я чувам, какво значи? 😂 Инат?

# 22
# 23
  • Мнения: 4 239
Дразни ме като ми звъни по 146272 пъти като отиде до магазина. Ако случайно съм написала само яйца в списъка, ще звънне да ме пита колко точно яйца и какъв размер.
Ъхъ! Или пък къде в магазина да ги намери. Включвам си в главата джипиеса и го карам да се локализира с въпрос до кой щанд е в момента, тоест какви стоки вижда в момента. Следва "а сега кръгом и вървиш към стоки Х, следват стоки У и после гледаш рафтовете долу! Не, не горе, а долууу! А, браво!"
Сега правя списъка с покупки по реда на подредба на щандовете в съответния супермаркет. За взаимно улеснение Simple Smile
ПП - днес имам 2 обаждания с уточняващи въпроси по списъка. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 145
... със задника му, който нон-стоп е отвън като клекне... Simple Smile Simple Smile
Ама това е "мъжко деколте". Почти същото като женското, само че коренно различно.
Нарочно го правят - да разпалват въображението. Простаци с простаци...

# 25
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Стига да има хубаво дупе, не ме интересува дали е простак... Sunglasses

# 26
  • Мнения: 120
Аз пък много бих искала да мога да си споделям някакви си мои неща с ММ. Че дори и незначителни да са. Случих обаче на по-затворен тип човек, с когото се говори само по същество. Останалото е ала-бала. Или "се впрягам за глупости".

# 27
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Съществуват ли мъже, които си слагат дрехите в коша за пране Thinking

Да MM, слага си дрехите само в коша и никъде другаде. И пере и простира.

# 28
  • Мнения: 2 711
Съществуват ли мъже, които си слагат дрехите в коша за пране Thinking
Да. И какви ли не други мои дреболийки заминават в другия кош... И не си признава, гадината, че ги е "почистил". Може и аз Уееекинко да се родея с Коробочка Relaxed, ама и стойността на подредените мъже е доста надценена.

# 29
  • Мнения: 307
Вбесявам се всеки ден като се прибера от работа, а той бил вкъщи и натрупал куп чинии в мивката. Не го карам да ги мие, само да ги сложи в миялната.

Общи условия

Активация на акаунт