Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

• 40 522
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
Ааа,това с тоалетната е гадно. Влизаш,вършиш си работата и излизаш. Не е компютърен клуб, кабинет или трон,за да се седи буквално по час и половина. Моят мъж влиза с телефона и вентилатора. Добре,че е гнуслив иначе и манджа щеше да вземе. Разбирам болката Grinning

# 46
  • Citizen of the world
Втората тоалетна и баня са незаменими за избягването на подобни битови проблеми.

# 47
  • София
Хората, всеки луд с номера си. Една приятелка преди години си беше качила снимка у фейса - седнала на кенефа, яде шоколад. 😂😂😂 а като бяхме малки, голямата ми братовчедка, по неясни за мен причини, ме караше да й правя компания в квнефа, докато тропа. 😂🤣🤣

# 48
Ама гадно си е, особено за застояването, все се налага аз да се стискам, докато той излезне след 20-30 Мин престой.

# 49
Сутрин се гледа сутрешния новинарски блок.  След това аз нямам никакво желание и мотивация за работа и въобще да изляза някъде... Който гледа тв ще се сети защо.  На работа ми е казвал, че влиза да си ги чете пак, ама не, трябва и от твто да ни облъчват и то точно, докато закусваме.

# 50
  • София
Сещаме се, затова си пием добавките за нерви, и избиваме на лигня. Според мен, питай го - дали ще кажат нещо за извънземните. Само те още не са дошли като гледам. Накарай го утре да тръгне с няколко туби за работа. И тоалетната хартия да не забрави. 😁 какво само зяпа тв-то без действие. Действието е механизъм за справяне Simple Smile

# 51
Сещаме се, затова си пием добавките за нерви, и избиваме на лигня. Според мен, питай го - дали ще кажат нещо за извънземните. Само те още не са дошли като гледам. Накарай го утре да тръгне с няколко туби за работа. И тоалетната хартия да не забрави. 😁 какво само зяпа тв-то без действие. Действието е механизъм за справяне Simple Smile
Не бързай, остави нещо и за догодина Grinning

# 52
Ехх, 20 години как не запомни, че не понасям миризмата на зюмбюли и люляци, става ми лошо чак. Забих го /цветето/ възможно най-далече и пак го надушвам. Нямало друго ... ми, не взимай, то не е задължително. Офф ... Поне подаръка сама си избрах и си го чакам утре с нетърпение.

# 53
Нищо чудно и извънземните да дойдат. То какво ли не дойде и не видяхме. Ама и с тях ще се оправим. Иначе никъде не виждам да съм споменала за действие или бездействие. Или вие просто да си кажете🤔
Друго би граничило с непукизъм. Което би било жестоко..
Та, дами. Днес е празник. Има още броени часове, в които мъжете могат да не оправдаят очакваното и утре да ги солите . Помним на 14 ти какво беше. Аз пък ще си гледам новините утре преди кафето още и ще си сърбам и валерианата. Очаквания нямам. Моя ги надмина. Смени канала и подготвя сериал 😂 Може да е хвърлил око на бг мама

# 54
  • Great Britain
Сутрин се гледа сутрешния новинарски блок.  След това аз нямам никакво желание и мотивация за работа и въобще да изляза някъде... Който гледа тв ще се сети защо.  На работа ми е казвал, че влиза да си ги чете пак, ама не, трябва и от твто да ни облъчват и то точно, докато закусваме.
Изхвърлих телевизора , аз. Преродих се.

# 55
Opossum, благодаря. Не, оставя темата в нищото и я избягва винаги или агресира, че досаждам. А това са важни теми за мен, които ме притесняват.
Evencee, и аз ги мразя и миришат агрррррр … гадно за моите сетива. Предпочитам бонбони или пиячка.. 😂

# 56
Чери, това хич не звучи добре.

# 57
Дразни ме, влиза в тоалетната по голяма нужда винаги в най-неподходящо време! Например ще ходим някъде, спира се на вратата и се връща да се изтропа. Сутрин аз бързам от нощна смяна съм, бързам да приготвя детето за градина, той пак там заврян!
Изобщо много ме дразни с това влизане в тоалетната точно когато имам нужда от него и изобщо не е момента!
Това е мега култ оплакване.Направи му график кога да ака, тогава когато на теб ти е удобно.Ама, ха,безсрам ик ,няма право на биологична нужда.
Тази вечер се прибра, донесе цветя и бонбони. Слагам масата, седнахме да вечеряме, отвори виното и тъкмо преди да си кажем наздраве, го напъна и избяга в тоалетната (този път беше тип торпедо, не се забави), а аз останах да вися сама на масата.
За мене това е ежедневие. Но е страшно като е с тип керван 40 камили, може да отнеме час. Sad

# 58
  • Great Britain
Дразни ме, влиза в тоалетната по голяма нужда винаги в най-неподходящо време! Например ще ходим някъде, спира се на вратата и се връща да се изтропа. Сутрин аз бързам от нощна смяна съм, бързам да приготвя детето за градина, той пак там заврян!
Изобщо много ме дразни с това влизане в тоалетната точно когато имам нужда от него и изобщо не е момента!
Това е мега култ оплакване.Направи му график кога да ака, тогава когато на теб ти е удобно.Ама, ха,безсрам ик ,няма право на биологична нужда.
Тази вечер се прибра, донесе цветя и бонбони. Слагам масата, седнахме да вечеряме, отвори виното и тъкмо преди да си кажем наздраве, го напъна и избяга в тоалетната (този път беше тип торпедо, не се забави), а аз останах да вися сама на масата.
За мене това е ежедневие. Но е страшно като е с тип керван 40 камили, може да отнеме час. Sad
Elizabeth,да няма някакво заболяване мъжът ти?Наздраве от мен!

# 59
  • Mediterraneo
Ох, голям смях на мъжа на Елизабет и неговите големи нужди.

Общи условия

Активация на акаунт