Любители на кучета - 127

  • 29 486
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 991
Привет! Малко ви поизтървах,ама вече не полагам толкова грижи за Айра и нямам снимки.
   Естела, Айрито се промени много , откато щерката забременя - стана послушна и внимателна.Все ходеше след нея,все едно я пази.И да,лежеше все до корема.
  Аз доста мислих и се тревожех как ще се случи запознанството с бейби. Но дъщеря ми е желязна и има страхотно доверие в кучето си.Щом се прибраха от родилното, веднага я поднесе да я обдуши хубаво и да я близне. Сега при всяка смяна на дрехи е така.Любимото занимание на кучето е да сваля чорапите на бебето.Обаче е толкова внимателна! И не се отделя от детето - на земята пред леглото, люлката , плътно до количката. И ако е била навън ,първото нещо,което търси като се прибере е бебето.
   Всички са страхотни животинки, а на новите Добре дошли!

# 61
  • София
  • Мнения: 3 468
Марси гълта хапчето и пита за още.Ама те са супер овкусени.Вероятно не всички са така и затова са нужни хитрости при вас с приема.

# 62
  • Мнения: 1 068
Интересното е, че едни и същи хапчета по-рано ги ядеше като лакомство, сега взе нещо да се " гевези". Но, тя с порастването и  на храната взе да намира кусури( в началото ядеше всичко, сега се усети че има разлика и взе да подбира). Благодая Ви за отговорите! За следващия месец вече имам идеи.

# 63
  • София
  • Мнения: 832
Да, Слънчо, прави го, когато е притеснен и стресиран, а иначе постоянно ме гледа втренчено, не си отклонява погледа и за миг, търси моята компания постоянно, преди да навържа нещата викам на ММ, това куче е влюбено в мен, ама явно, че усеща хормоните и миризмите и се напряга излишно. Кой знае какво си мисли, тая що се промени, какво ли ще се случи, напрегнат е, а няма за какво.
За нас така изглежда,но те са сетивни същества и много по-чувствителни към промените. Усеща хормоналния дисбаланс в тялото ти и понеже все още не разбира видимо какво става е напрегнат. Опитвай се да се държиш с него в обичайни граници,дори игнорирай когато е нервен,защото иначе му подхранваш страховете. Като се успокои може да го награждаваш . А как върви заздравяването на опашката?

# 64
  • под тепетата
  • Мнения: 9 428
И аз така процедирам - бутам в човката, затварям я и галя шийката .
Здрасти, Макси!

# 65
  • Мнения: 2 462
При Лори,,всичко що е в сиренце, мишенцето го глътва веднага"!🙂  Лека нощ!

# 66
  • София
  • Мнения: 8 588
Ох, какво е кадифено ангелче! Пу!

# 67
  • под тепетата
  • Мнения: 9 428
Лори, преброи ли уфсете, душка? Аз не успях, сигур щот съм от тях!
 Честит празник , дами! Бъдете здрави, усмихнати, обичани и обгрижвани!

# 68
  • Мнения: 4 997
Здравейте, дами! Честит празник! Благодаря за новата тема! 😊

Аз последната седмица съм изключително неактивна, обаче не стига, че имам 300 неща за вършене, ами и кучката май ще се разгонва. Такива номера ни прави и е толкова непослушна...... По цяла нощ сънувам мъжки кучета, които ни обикалят.
Плащам един данък да видите какъв тежък живот живее нашето куче...

# 69
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Честит Празник, момичета!

# 70
  • Мнения: 54
Честит празник, момичета!💐💐

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Честит празник, Дами 🌹

Слънчо, аз точно обратното правя, повече го гушкам и му обръщам внимание, а опашката върни към оправяне сякаш, кожата потъмнява и изсъхва от пастата, да видим.

# 72
  • На земята
  • Мнения: 215
Честит празник, момичета.


И една снимка на котаран, това е от радост, че днес Мейси я няма и шанс да полудее с нейните играчки.

# 73
  • София
  • Мнения: 7 810
Здравейте и от нас с Джина, честит празник!
Завиждам с бяла завист на всички стопани с кротки кученца, които мируват, спят си блажено в креватчетата и не напират за разходки. Моята хубостница порасна - вече е на шест месеца, но бебешката хиперактивност още я гони и не се спира въобще, а ако има как през целия ден да сме вън на разходка  - ще е най-щастлива. Сега ме питайте мен с какъв кеф обикалям с нея навън в това отвратително време - бр-р-р, кошмар! Weary
Любимото й музикално пате беше наръфано, огризано, кърпено и многократно прано, а накрая се принудих да и купя още едно, същото, за да има мир. Сега едното съхне на радиатора, другото пищи в устата й, а аз си повтарям - "Аз съм спокойна, много спокойна...". Yum
Е, ще порасне, ще поумнее и ще миряса, ама кога ще е това? Rolling Eyes

# 74
  • тук-там
  • Мнения: 5 775
Възпитание му е майката. Растат, но не поумняват, ако не им помагаме. Повече игри, команди и обучение за послушание и така ще контролирате порастването.
Иначе не знам къде са тези разходки в отвратително време. При нас е снежно и разкошно за разходки:

Общи условия

Активация на акаунт