Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 776
  • 511
  •   1
Отговори
# 465
Моля ви, разкажете, какво стана в сутрешния блок, че съвсем забравих да го гледам Praynig.

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 6 349
Кофти беше наистина,луташе се горкия,докато другите се прегръщаха с Надежда,но сам си го направи,може природата да го е ощетила наистина,но поне да имаше достойнство както каза Павката,ако се отнасяше добре към другите и те щяхя да го уважават.Дано да се намери някой да го просвети,защото много ще си пати в живота.

# 467
  • Мнения: 412
... много ми е жал за нея,защото той наистина е болен,а ВВ направи така цяла България да го види и да се посмее...
     И от какво е болен? Освен болните амбиции, де...

mixture, за кого ти е жал и кой от какво е болен?
иначе и аз се радвам, че Пената излезе, ама сега като види какво го очаква навън....не бляскава кариера, а оплюване....май пак ми предизвика съжалението...
кое съжаление?значи и ти го съжаляваш по някакъв начин? и под болен имах предвид,че това не е поведение на човек в пълно психическо здраве,нали?нито пък на човек,умеещ да общува!той е осакатен душевно и не знам кой,но според мен,милата му велика майчица има голям пръст в това...не знам...не е хубаво да се изказвам така,все пак и аз дете гледам,но така си мисля....
п.п.много се радвам,че напусна,защото взе да става много нагъл в последно време

# 468
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз я харесвам Лиляна на външен вид.
Има котешка красота и грация. Ама е посредствена.
А майка и е много поддържана жена, евала.
Обаче имаше две-три думи, дето ги каза толкова смешно диалектно.
Сега се напъвам и не мога да се сетя кои.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:50 от Грушенка

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 6 349
И аз я харесвам Лиляна на външен вид.
Има котешка красота и грация. Ама е посредствена.
А майка и е много поддържана жена, евала.
Обаче имаше две-три думи, дето ги каза толкова смешно диалетно.
Сега се напъвам и не мога да се сетя кои.

ЗабиЛежка,например,точно както Лиляна я произнася

На мен тя ми е по-скоро симпатична,отколкото обратното,но наистина е посредствена.

# 470
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А точно "забИлежки".  Crazy Grinning

# 471
  • Мнения: 17
Неэнам Лилиту каква е,ма туй Паломчето много палаво бре.Как свири на Павльовия микрофон,чак ма и срам да пусна линк Embarassed Crazy hahaha http://www.vbox7.com/play:a74d63a2

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:58 от Roxi

# 472
  • Мнения: 5 713
Пеньо сутринта показа отново завидно самочувствие. Стори ми се също и нахален. Явно е решил човекът с нахалство към прогрес.

# 473
  • Мнения: 2 495
Неэнам Лилиту каква е,ма туй Паломчето много палаво бре.Как свири на Павльовия микрофон,чак ма и срам да пусна линк Embarassed Crazy hahaha http://www.vbox7.com/play:a74d63a2
Ахахахахахахахха, тва го бях изтървала оня ден, ама сега.... Sick

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 6 349
Колко е щастливо Павчето... Mr. Green

# 475
  • Мнения: 2 897
Неэнам Лилиту каква е,ма туй Паломчето много палаво бре.Как свири на Павльовия микрофон,чак ма и срам да пусна линк Embarassed Crazy hahaha http://www.vbox7.com/play:a74d63a2
Ахахахахахахахха, тва го бях изтървала оня ден, ама сега.... Sick

И аз не го бях гледала това

# 476
довечера номинациите ще са интересни Mr. Green

# 477
  • в къщи
  • Мнения: 467
Неэнам Лилиту каква е,ма туй Паломчето много палаво бре.Как свири на Павльовия микрофон,чак ма и срам да пусна линк Embarassed Crazy hahaha http://www.vbox7.com/play:a74d63a2
   Joyвъй,въй,въййй

# 478
  • Мнения: 271
Това клипче го показаха и през седмцата в ББ, но самото движение не трае повече от 2 сек., а те нарочно преповториха кадъра повече от 10 пъти. На голям екран много си личеше, пък и те не искаха да го изкарат иначе де. Така че не се шашкайте, единственото което може Памито да е направила е   love001 (в буквалния смисъл) на Павчовото достойнство  Laughing

# 479
  • Мнения: 1 269
Майката на Лиляна изглежда много добре, двете си приличат въпреки цвета на косите

Ама доста млад ам исе видя....... или пък е добре поддържана??? newsm78 Mr. Green
Розалинка ми е братовчедка и е родена през 1962г. Винаги е била много хубава. Много приятна и умна жена е ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт