Котката ревнува от партньора ми

  • 2 512
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Как така да затвори котката в банята? Това е жестоко и абсурдно.

# 16
  • Мнения: X
Как така да затвори котката в банята? Това е жестоко и абсурдно.

И като почне да мяучи посреднощ в банята, носи съседите на вратата. Ходи обяснявай, че собствения оргазъм е по-важен от съня на съседите. Аха.

# 17
  • Мнения: 14 843
Бих посъветвала ревизиране на избора на мъже или ревизиране на отношението към животното, когато има мъж, а вероятно ще трябва и двете. И съм абсолютно сериозна. Имам се за луда коткарка, настоящият ми котарак ми е абсолютна злобна чума, но една котка, която е нормално третирана, не би се държала като котката на авторката. В такива случаи винаги се оказва или че стопанинът отсвирва животното до ниво базово обслужване, или новоизгрялото гадже не е много читаво с животните.

# 18
  • Мнения: 9
Бих посъветвала ревизиране на избора на мъже или ревизиране на отношението към животното, когато има мъж, а вероятно ще трябва и двете. И съм абсолютно сериозна. Имам се за луда коткарка, настоящият ми котарак ми е абсолютна злобна чума, но една котка, която е нормално третирана, не би се държала като котката на авторката. В такива случаи винаги се оказва или че стопанинът отсвирва животното до ниво базово обслужване, или новоизгрялото гадже не е много читаво с животните.

Не съм съгласна, аз за по-обгрижвана и обсипвана с внимание котка не съм чувала и в никакъв случай не говоря за задоволяване на базови потребности.Нито гаджето е новоизгряло.Просто животното е с характер, неблагоразположена е към всеки човек който влезе вкъщи, включително и когато е от женски пол.

# 19
  • Мнения: 14 843
Нали това казвам - котка не би се държала така без причина.

# 20
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 264
Ами има ли котката високи места в стаята където да лежи и да наблюдава ситуацията без да е обезпокоявана? Дайте снимка на котката Simple Smile Нека приятеля ви да си играе с нея с въдичка не с ръка и да и дава храна. И аз съм на мнение че мъже които обичат животните са по-чувствителни и съответно по-добри Simple Smile

# 21
  • Мнения: 220
Котка на 12 години няма да е още много дълго с вас, за съжаление. Пиша го само за да дам храна за размисъл за отношението към животинчето и нуждите на замесените

# 22
  • Мнения: 1 439
Като всяко животно, котката ви усеща енергията на хората около нея и реагира недружелюбно, ако не са и "по вкуса". От моя опит, присъединявам се към съветите за това, приятелят ви да отдели специално време да поиграе с животното и да го нахрани. Вече ако самият той не е много фен на котките, ще е трудно. Мацата веднага го е усетила...

Аз пък се сблъсках с обратния проблем - дъщеря ми ревнуваше, (напълно неоснователно) че обръщам много внимание на котката Simple Smile Simple Smile Котето си беше голям дивак, в общи линии слушаше и се държеше прилично само със сина ми, а с мен и дъщерята беснееше Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 19:36 от Space_woman

# 23
  • Мнения: 4 761
Котка на 12 години няма да е още много дълго с вас, за съжаление. Пиша го само за да дам храна за размисъл за отношението към животинчето и нуждите на замесените

Мислиш ли?! Нашата почина на 20 години.

# 24
  • Мнения: 220
Котка на 12 години няма да е още много дълго с вас, за съжаление. Пиша го само за да дам храна за размисъл за отношението към животинчето и нуждите на замесените

Мислиш ли?! Нашата почина на 20 години.

Мога само да се надявам за моите, че и 20 няма да ми стигнат

# 25
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 264
И аз искам моите да доживеят 30 години защото още ми е мъчно за предишната ми котка която доживя до 17 години. Тия сега ги гледам като писано яйце - даже им купувам специална зеолитова бебешка вода за да не се запушат уринарните им пътища от нашата варовита вода Simple Smile А колко обичат мъжа ми не е истина - чакат го в коридора от работа и маукат да играе с тях и веднага започва едно гонене на въдички и фенерчета светлинки - ужас настава родео Simple Smile

# 26
  • Мнения: 592
Някои котараци са такива. Моя приятелка имаше също много ревнив Simple Smile и то към всички мъже- баща, брат, приятел, на всички се пускаше като куче...
Вече като имаше сериозен приятел го занесоха на село. Там се сърди известно време, но после заживя щастливо до дълбоки старини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт