козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 570
  • 710
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 254
..........................
От вашите си взех: тоалетно мляко за мазен и смесен тип кожа, тоник за нормална кожа, гелчето за очи с ройбос, което слагам вечер след като почистя лицето си с мляко, измия го, сложа тоник и тогава гелче на цялото лице. Направих си вчера и маска с хума и лавандулово масло /направена по товите указания Grinning/.
Е, Веси, чакам да видя мнението ти и какво ще допълниш?
Забравих да кажа, че исках да си взема и кремчето в туба за мазна и смесена, но в Лечител на “Кракра” ми казаха, че не го правите вече. Това вярно ли е? Благодаря ти за отговорите предварително!


здравей, здравей  Hug

Точно кремчето за мазна кожа в тубата, с конкретите, си вземи в началото. Ако имаш желание вземи си и нощен за мазна кожа и и двата крема полагай върху вечен намазан гел с Ройбос! Wink
Маската с хума в началото прави по-често, даже една седмица може всеки ден, за да дръпнат възпаленията и омазняването. После през ден до 2-3 пъти седмично, според твоята лична преценка в кои дни е добре.

Кремчето в тубата ще ти свърши добра работа като дневен крем в студеното време!  Wink По-горе споменах, че алантоинът, пчелният восък и двата конкрета са перфектни за тази цел. Не си позволявай да мажеш с никакъв специализиран продукт за студено време, понеже по презумция (може и да има изключения, не знам ...  Peace ) вътре има мазнини, които образуват филм върху кожата, неподходящ за мазна кожа.

Кремчето се произвежда - мисля, че в Лечител просто се стараят да минимиразт случаите, в които ги питат за крема - просто по друг начин не мога да си го обясна, но въобще не си дават сметка какво правят по този начин  #2gunfire  Sunglasses  Blush
Както и да е - има един прекрасен Ади-магазин на бул. Цар Борис, 359, който винаги е зареден с всичко това, което ви е нужно!

Що се отнася до ношния крем - без никакви мазнини, само с екстракти и витамини и урея, чудесно овлажнява, намалява и успокоява възпаленията, кожата много му се радва. С екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е. Ако решиш - вземи си го.

 Hug
надявам се съм била полезна. Браво за подходящия избор!!! Тоникът за мазна кожа също можеш да използваш успешно - всички тоници са без алкохолно съдържание и могат да се нанасят и около очи. Този за мазна кожа също овлажнява съществено, ако това те притеснява. Можеш да ги използваш алтернативно Wink

  bouquet кожа и пиши отново!
 Hug

# 106
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Веси, моля за предложение! На 31г. съм и си отглеждам  МАЗНА КОЖА, която има следните белези на

КУПЕРОЗНА КОЖА
 светла кожа, с линии по лицето дори и в състояние на пълен покой
 спукани капиляри, главно в зоните около носа и на бузите

ХИПОКСИЧНА КОЖА
 помътнял, без блясък, матов тен, с жълтеникав оттенък
 кератинизация – удебелен рогов слой
 поява на малки мастни депа
 фини повърхностни линии, нехарактерни за типа кожа

ДЕХИДРАТИРАНА КОЖА
 лющи се (процесът е по-силно изразен през зимата)
 набраздена, загрубяла текстура

Моля за съвет и за крем за околоочния контур - нямам тъмни кръгове, но имам бръчици.
Благодаря предварително!  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 254
Веси, моля те  Praynig, напиши къде в София могат да се намерят чайчетата, за които скоро писа. В Лечител твърдо продават само "моно", а и в аптеката, от която си купувам кремчетата на Талодерма не зареждат с чайчетата.

здрасти  Flutter
Извини ме, но имахме токов удар при сървъра, който поддържа програмата за фактурираре и справки и в момента не мога да ти пусна справка за чайчетата  Peace

Ще го сторя в понеделник сутрин!! Обещавам!  Hug

Приятни почивни дни!   bouquet

# 108
..........................
От вашите си взех: тоалетно мляко за мазен и смесен тип кожа, тоник за нормална кожа, гелчето за очи с ройбос, което слагам вечер след като почистя лицето си с мляко, измия го, сложа тоник и тогава гелче на цялото лице. Направих си вчера и маска с хума и лавандулово масло /направена по товите указания Grinning/.
Е, Веси, чакам да видя мнението ти и какво ще допълниш?
Забравих да кажа, че исках да си взема и кремчето в туба за мазна и смесена, но в Лечител на “Кракра” ми казаха, че не го правите вече. Това вярно ли е? Благодаря ти за отговорите предварително!


здравей, здравей  Hug

Точно кремчето за мазна кожа в тубата, с конкретите, си вземи в началото. Ако имаш желание вземи си и нощен за мазна кожа и и двата крема полагай върху вечен намазан гел с Ройбос! Wink
Маската с хума в началото прави по-често, даже една седмица може всеки ден, за да дръпнат възпаленията и омазняването. После през ден до 2-3 пъти седмично, според твоята лична преценка в кои дни е добре.

Кремчето в тубата ще ти свърши добра работа като дневен крем в студеното време!  Wink По-горе споменах, че алантоинът, пчелният восък и двата конкрета са перфектни за тази цел. Не си позволявай да мажеш с никакъв специализиран продукт за студено време, понеже по презумция (може и да има изключения, не знам ...  Peace ) вътре има мазнини, които образуват филм върху кожата, неподходящ за мазна кожа.

Кремчето се произвежда - мисля, че в Лечител просто се стараят да минимиразт случаите, в които ги питат за крема - просто по друг начин не мога да си го обясна, но въобще не си дават сметка какво правят по този начин  #2gunfire  Sunglasses  Blush
Както и да е - има един прекрасен Ади-магазин на бул. Цар Борис, 359, който винаги е зареден с всичко това, което ви е нужно!

Що се отнася до ношния крем - без никакви мазнини, само с екстракти и витамини и урея, чудесно овлажнява, намалява и успокоява възпаленията, кожата много му се радва. С екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е. Ако решиш - вземи си го.

 Hug
надявам се съм била полезна. Браво за подходящия избор!!! Тоникът за мазна кожа също можеш да използваш успешно - всички тоници са без алкохолно съдържание и могат да се нанасят и около очи. Този за мазна кожа също овлажнява съществено, ако това те притеснява. Можеш да ги използваш алтернативно Wink

  bouquet кожа и пиши отново!
 Hug


Zdarsti, Vesi. Mersi za otgovora shte namerq krem4eto v kuba i shte si vzema noshtniq krem. no mi e interesno kakvo shte mi prepory4ash za petnata-belezi ot stari pypiki?
Blagodarq ti!

# 109
  • Мнения: 513
Здрасти, Веси,
Отново да те попитам нещо.  Днес си купих избелващ тоник от аптеката в Младост, а когато попитах момичето за тоника за мазна и смесена кожа тя обясни, че е спрян защото има някакви вредни съставки. Моля те кажи какво е положението, че се притесних.  А и друго да те питам - на избелващия лосион пише, че трябва да се използва крем с висок защитен фактор .Кремът в тубичката няма фактор. Какво да правя?
Много ти благодаря предварително Heart Eyes

# 110
Здравей,Веси!Започвам да си мисля,че случаят ми е за дерматолог Rolling Eyes.Ще те помоля,ако ти е възможно да дадеш съвет за майка ми,за което благодаря предварително!  bouquet
Тя е на 48г.Има нормална кожа,но на лице са признаците на стареене:отпуска се и има бръчки,ако е възможно да ми препоръчаш подходящите за нея продукти и начина по който да ги ползва/ще ми бъдеш от полза идва Коледа Simple Smile/Благодаря!  bouquet

# 111
Здравей Веси,бих искала да получа сьвет за това какви продукт трябва да използвам за мойта кожа-тя е смесена,тук таме избива по някоя пьпчица(не редовно),имам сравнително разширени пори,които ми се струва че се пьлнят доста бьрзо.Благодаря предварително!

# 112
Здравей, Веси! Вчера си поръчах препоръчаните от теб неща в аптека"Белафарм " на "Граф Игнатиев" в Ямбол.Сега тръпна в очакване на доставката. Дано скоро ги получат! newsm17

# 113
  • Мнения: 1 254
Веси, моля те  Praynig, напиши къде в София могат да се намерят чайчетата, за които скоро писа. В Лечител твърдо продават само "моно", а и в аптеката, от която си купувам кремчетата на Талодерма не зареждат с чайчетата.

здрасти  Flutter
Извини ме, но имахме токов удар при сървъра, който поддържа програмата за фактурираре и справки и в момента не мога да ти пусна справка за чайчетата  Peace

Ще го сторя в понеделник сутрин!! Обещавам!  Hug

Приятни почивни дни!   bouquet



емиии .... доста неконкретен тоговор ми даде справката  Peace Купени са от склад, но ние не знам кои патеки зарежда той!
Можеш да си поръчаш чайчетата, обаче, във всяка аптека, от която по принцип до сега си взимала продуктите ни - освен Лечител!! Те зареждат на друг принцип.
Можеш и в Ади магазин със сигурност!
Ако искаш, кажи коя е аптеката, от която си купуваш кремчетата, и на следващата заявка ще им напомним  Simple Smile. Така добре ли е?

 Hug   bouquet

# 114
  • Мнения: 1 254
Здравей, Веси! Вчера си поръчах препоръчаните от теб неща в аптека"Белафарм " на "Граф Игнатиев" в Ямбол.Сега тръпна в очакване на доставката. Дано скоро ги получат! newsm17


Wink Добрееее!!

Колежките прозвъняват курса утре - предала съм им кои продукти си си поръчала, за да напомнят на аптеката. Кърсът пътува тази седмица и предполагам в четвъртък най-късно продуктите ще са в "Белафарм"  Hug

Ама все пак ми се ще да вкараш и ти третиране с хума, че така не третираме достатъчно типа кожа, а основно състоянието й! Имаш ли нещо против Хумата с Лавандула?

  bouquet кожа!

# 115
  • София
  • Мнения: 4 774
Здравейте  Hug ,
искам да питам тези, които ползват маската против акне по колко време я държат на лицето си ? Аз повече от 10 минути не издържам  Confused Още като я сложа доста ми гори, а и очите ми сълзят страшно много (сигурно от камфора)
Исках да питам как е при вас
Поздрави на всички  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 144
Здравейте  Hug ,
искам да питам тези, които ползват маската против акне по колко време я държат на лицето си ?


Здрасти   bouquet
аз стоя около час (докато се оправям), като в началото лягам и затварям очи за 5-6 мин. докато премине паренето. След това дори не я усещам.
НО, Веси ще потвърди, че моята кожа е крокодилска и издържа на такива вмешателства. Маската ми действа страхотно, задържа омазняването, и направо изсмуква мръсотиите от поричките ми  Laughing

# 117
  • София
  • Мнения: 289


здравей!
За мен е радост, че продуктите ти носят полза  Hug

На въпроса с тоника - да, можеш да го използваш и сутрин, по същия начин. Петната вече трябва да са поизбелели, макар, че си нанасяла само вечер, нали!?
Крема на Юсерин подозирам е с висок фактор!? Или? - Най-добре ми дай състава! А иначе - по принцип този тоник не налага особена фотопротекция. Принципът е, че се целиизбягване на пигментация поради слънцето на същото място, на което тя се подтиска. Но все пак - дай състава на крема най-добре  Peace


До скоро и все така   bouquet кожа!



Здравей Веси,
Продължавам да ползвам избелващия тоник два пъти дневно както ме посъветва. Определено съм доволна.
За крема на Юсерин знам, че е със защитен фактор 15 иначе съм изхвърлила опаковката му. Ето какво успях да открия в Интернет:Hydro-Balance Fresh Aqua . Glycerin . Dicaprylyl Carbonate . Butylene Glycol . Dimethicone . Tapioca Starch . Glyceryl Stearate Citrate . C12-15 Alkyl Benzoate . Myristyl Myristate . Octyldodecanol . Cetearyl Alcohol . Sodium Carbomer . Phenoxyethanol . Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer . Saccharide Isomerate . Methylparaben . Propylparaben . Iodopropynyl Butylcarbamate . Citric Acid
 
Ако имаш възможност ми отговори, ако ли не няма да го ползвам. Все пак не струва милиони лева.

Всичко добро и лека седмица.
 
 

[/quote]

# 118
Веси, притеснявам се, че от хумата ще ми се изсуши кожичката на лицето, най-вече под очите. Тази зона не я третирам с маски,но може да опитам с хумата и лавандуловота масло. Ако нещо съм пропуснала в многото теми, извини ме! Добре ми действат домашни маски с извара и зехтин; мед+лимонов сок + зехтин. Ще опитам и с хума.
Чакам с  огромно нетърпение доставката на кремовете!
Бъди здрава!

# 119
  • Мнения: 1 254
Веси, притеснявам се, че от хумата ще ми се изсуши кожичката на лицето, най-вече под очите. Тази зона не я третирам с маски,но може да опитам с хумата и лавандуловота масло. Ако нещо съм пропуснала в многото теми, извини ме! Добре ми действат домашни маски с извара и зехтин; мед+лимонов сок + зехтин. Ще опитам и с хума.
Чакам с  огромно нетърпение доставката на кремовете!
Бъди здрава!

Здравей Simple Smile
Не, няма да ти изсуши кожата. Целта е да я почисти в дълбочина и балансира, освен това Лавандулата има и свойството да стимулира регенерационните процеси  Peace
Точно под очите не поставяй от тази маска. А след нея винаги можеш да си направиш някаква зехтинова маска с добавка.
Всичко си е в реда на нещата!

  bouquet кожа!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт