Интимни проблеми, свръх чувствителна или?

  • 3 003
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 587
Може да ти се струва смешно, но е време да смениш мъжа.

# 16
  • Мнения: 103
Когато не правя секс тези проблеми ги нямам.
Бих се замислила колко е доизлекуван партньора...или дали не ходи и по чуждо...
На 23 съм имала съм 3 пратьора . Не използвам тампони. Нося прашки рядко и са памучни. Проблем в него няма в началото на годината си пуснахме пакет изледвания за венерически болести . За щастие резултата и на двама ни беше отрицателен за всички. При всяко мое лечение и той приема изписаните от гинеколога за него хапчета и крем е ползвал. Поставяла съм си всякакви глобули микромакс , флажил и тнт. В периодите в които съм била сама без да правя секс няма и следа от проблем. Започна ли се започва .. От Варна съм предимно ходих на прегледи в майчин дом (уж са на ниво). Благодарение на коментарите на всички ще си пусна хормонални изследвания и ще приемам някакви добавки за имунната система. Ще проверя и инсолина. Но наистина се случва само когато правя секс и проблема е в мен а не в пратьора.
аз имах този проблем 3 години и гинеколага вдигна ръце ръце от мен каза ми слаба имунна система последния път като ходих ми изписа един разтвор за промивка само нищо друго започнах с повече плодове и зеленчуци миех се с интимен гел на билка с лайка само отвън и си слагах полижинакс има сега едни нови само една глобила е в опаковката слагаш стоиш една вечер с нея яко има пак симптоми повтарял процедурата но забравих как се казва ще се разровя в нета и ще ти пиша допълнителни айо решиш да си я купиш тея микомакс флажил клотримазол не ми помагаха вече организма свиква с тях а зависи и каква е гъбичката има такива който не се повлияват от пореден еми медикаменти пусни си и микробиология

# 17
  • Мнения: 2 493
Вече са ти писали за вагиналните пробиотици (Лактажин и Гинофилус са най-добрите според моята лекарка, аз лично предпочитам Гинофилус).
Но искам да те питам, защото казваш, че всичко се подновява след секс - ползвате ли презервативи и как си с овлажняването? Случайно да пиеш противозачатъчни? Такива неща са важни фактори за често рецидивиращо гъбични инфекции.
Между другото - и аз съм с 2 ръце за венеролог, а не за АГ, стига да намериш във Варна някой, който е по-тясно специализиран в тази област.

# 18
  • Мнения: 1 616
Трябва ти медикаментозно инвазивно лечение. За съжаление кандидата е ужасна всеки я носи в червата си и идва от там, т.е дебелото черво
При увеличаване на количествата прави проблеми на лигавицата особено преди цикъл с промяна на рн
Ако можеш след голяма нужда се мий
С времето и многото третиране си изнежила лигавицата, аз съм същата и съм минала през това
За кандидата се пази диета за да намалее и да не е се размножава, почети в интернет
Вземи микомакс след 72 часа пак, партньора ти също
Другото сте написали

# 19
  • Мнения: 2 122
Изследвай по-специално Уреаплазма и микоплазма. За тях се пускат отделни изследвания, не влизат в стандартните. При мен проблемите бяха точно тези и се оказа уреаплазма.

# 20
  • Мнения: 1 444
Тинна, не казваш дали си имала същите симптоми и с предишните си партньори? Аз съм на мнение, че има проблем в партньора, независимо че уж се лекува и той. По-скоро не го прави както трябва, или изобщо не се лекува.

# 21
  • Мнения: 18 322
Как е възможно миене само с вода? Не го разбирам това нещо.
Пробвай сапун "Сейфгард".

# 22
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Има си интимни душ гелове за това. С богат избор на Ph-та...

# 23
  • Мнения: 18 322
Тях ги е пробвала. Да опита "Сейфгард" - а.

# 24
  • Мнения: 2 493
Нормално ph на здраво влагалище - между 3,8 и 4,5.
Ph на обикновен сапун, вкл. и Сейфгард - 9.
Мисля, че изводите са ясни.
За инфо - през далечната 2005 една АГ ми беше изписала да се мия именно с този сапун. Резултатът не беше ОК.
По-добре само с вода, отколкото с алкален сапун.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 587
Моят интимен, от който съм страшно доволна, pH е 4.5.
Сейфгард, ако не е конкретно интимен (а не тоалетен), мисля, че е най-неподходящото.
И не разбирам Само с вода... Даже за 6г ми дъщеря намерих подходящ интимен гел.

# 26
  • Мнения: 22
Сигурна ли сте в партнйора и неговата вярност? Пробвайте с презерватив.

# 27
  • Мнения: 11 378
Разбира се, че може само вода! За деца си е направо задължително и лично ми е препоръчвано от детски и педиатър и детски гинеколог. Всичко което се "произвежда" в тази област си има причина и е в наша полза.

# 28
  • Мнения: 2 493
Подкрепям, the Doris, имам момченце, което в следствие на фимоза имаше доста проблеми с възпаления в тази област и съм говорила с няколко доктора, които направо са ми забранили да го мия с нещо друго освен с вода.
Въпреки че аз самата си ползвам интимен душ-гел с ниско ph (3,5 - 3,8), за свръхчувствителност или при малки деца не е хубаво да се слага химия там, особено пък обикновени сапуни. Нарушават естествената флора и после - хоп, гъбички и ли някаква друга гадория.
За мен си съм тествала и знам с кое ми е ОК и даже не си правя вече експерименти с нещо ново, както и не бих почнала при активно възпаление да слагам някакъв интимен гел, който не съм ползвала досега.

# 29
  • Мнения: 18 322
Нещо не я разбирам тази концепция. Децата не коментирам, говорим за жена. Знаете вица "Грешката в архитектурата на жената е, че гостната е твърде близо до тоалетната."

Общи условия

Активация на акаунт