Интимни проблеми, свръх чувствителна или?

  • 3 004
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
При мен е същият кошамар аз съм с гъбички, също ми откриха раничка която която беше нужно няколко пъти да се обгори с лекарство ,защото още не съм раждала.Вече 3 месец се боря тези гъбички.Пробвай с йод облекчава и съм доста доволна от Клотримазал крем , но все още се боря с тях доста са упорити тези гъбички.Бъди силна и не се предавай и при мен е имало моменти в който съм се предала и не виждам вече решение , но моята половинка винаги ми дава кураж така че за всичко си има време и аз се надявам на Бог че ще премина през това препятствие.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте!Извинявам се че пиша под този пост просто не знам как да направя мой.
Аз съм в възраст между 13-16г.Моля някой да ми помогне.Имам сърбеж долу, и отвън и отвътре (повече отвътре), ходих до аптека и ми дадоха крем,казах и на майка ми и тя ми взе гинекологична пяна,да кажем че сърбежа ще отмине…но проблема ми е,че от днес наобяд усещам парене докато ходя по малка нужда и все ми се ходи , а уринирам по 2-3 капки. Моля някой да ми помогне! 🙏🙏🙏

# 47
  • София
  • Мнения: 16 202
Цистит се казва това парене, и представлява възпаление на пикочния мехур. Лекува се антибиотик, ципрофлоксацин, но трябва да ти го изпише лекар, та тичай при личния си лекар. И не се спичай, повечето жени прекарваме по няколко цистита през живота си.

Общи условия

Активация на акаунт