По-интересни и нестандартни подаръци за гостите за сватба

  • 10 310
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 654
Привет, ние решихме вместо фигурки и бурканчета да наемем фото будка. Така всеки се снима с когото си пожелае, има и маса с аксесоари - очила, шапки, табелки, самата снимка излиза с одобрен от нас дизайн с имената и датата на сватбата, гостите ще се забавляват много докато се снимат и съм сигурна, че нито една снимка няма да отиде в коша. Могат също да споделят снимките на момента в социалните мрежи. След това ние ще получим пълната фотосесия и за нас ще останат също прекрасни спомени.

# 16
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 9
Има една група във фейсбук - https://www.facebook.com/groups/369212334446352
Правят интересни неща, а и каузата е добра.

# 17
  • Мнения: 6 992
Сега се сещам, на една сватба получих платнена торбичка с две котета и датата, (не снимки на младоженците Grinning) . Ползвам си я.

# 18
  • Мнения: 1 271
На една зимна сватба получихме подарък разсад за дъб (малко дръвче). С пожелание всеки да засее своето дръвче през пролетта. Беше много готино.
Магнитче с датата на сватбата и снимка на младоженците.
Чашка за кафе.
Това са нещата, които съм получавала и запомнила...

Това с дръвчетата е страхотно. Много ми харесва.Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 8
Тъй като сватбата ще е лятото и по-точно август и ще е адска жега просто всички бисквитки с фондан или пък захарни изделия се притеснявам, че ще се стопят, също така магнитчетата с младоженците или пък наши снимки не ми се вписват, но ви благодаря за бързите отговори и прекрасните идеи.

# 20
  • Мнения: 10 374
На мен не ми харесва разсад за дърво. Има даде чудя къде и как да го садя. Както и саксийка с кактус - ще ми се мотае, докато успея да го уморя. Харесва ми чашка, бурканче с подправки или мармалад, кутийка за бижута. Също и сладки, но в горещините наистина не са подходящи. Може и някакво тематично магнитче, но не и със снимка на младоженците.

# 21
  • Мнения: 1 293
Тъй като сватбата ще е лятото и по-точно август и ще е адска жега просто всички бисквитки с фондан или пък захарни изделия се притеснявам, че ще се стопят, също така магнитчетата с младоженците или пък наши снимки не ми се вписват, но ви благодаря за бързите отговори и прекрасните идеи.


Нашата сватба беше в краят на юни и подарявахме ръчно рисувани бисквитки (с глазура, не фондан), не се развалиха от жегата.

# 22
  • SF
  • Мнения: 21 167
Бисквитките не остават за спомен.

# 23
  • Мнения: 1 293
Аз си пазя от моята сватба и от тази на наши приятели Grinning

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Наехме фото будка и всички се снимаха неограничено там, имаше и реквизити.
Ние също сме били на сватба с фото будка, снимката ни стои на видно място.
Считам, че този подарък се пази наистина и се пази дълго време като спомен.

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 167
Забавления за гостите могат да се измислят всякакви. Може да има стена за снимки, рамки, реквизит дори. Може да се избере филмова тематика, приказни герои, космос... Пари да имаш и всичко се поръчва, изработва. Гостите се забавляват. Освен това напоследък всички се научиха, че на сватби на младоженците се правят изненади, но и младоженците правят изненади на гостите си.

# 26
  • Мнения: 163
Нашата първоначална идея беше да подарим по бутилчица вино, на която да има текст, с който молим да отпразнуват с нас първата годишнина от сватбата като го отворят на съответната дата. Все още ме е яд, че не го направихме, но не ни влизаше в бюджета 😐.

# 27
  • SF
  • Мнения: 21 167
Щяхте да  похарчите сума пари за идея, която на практика ще се осъществи от няколко от гостите. Много е вероятно точно с тези хора да сте се почерпили за първата година и без да имате малки бутилчици.

# 28
  • Мнения: 2 379
За моята сватба  и аз бях в чуденка. Накрая се спрях  на свещи с декупаж , които аз си измайсторих. А картинката беше на булка и младоженец, сложих и датата на сватбата.  Така, който иска може да си я запази или да се "отърве" като я запали:)
Бях се чудила за дамите да подаря кукичка за чанта, за мъжете щипка за пари и аз не исках магнити,  фигурки и подобни, имаше вариант за мини саксии, сувенири от природно материали за украса/ ключодържатели, тъй като в началото темата на сватбата се въртеше към природа,  еко.....  Когато  разбрах,  че на датата ма сватбата   ще има пълнолуние всичко се завъртя около това,  синя дантела,  милион  звезди за букета, торта в синьо и сребърни перли, като нощно небе,  покани ( дизайн на братовчедка ми) пак нощно небе ,звезди, силуети....за това и свещоте ми паснаха като идея.
На сватба съм получавал магнит,  кпйто наподобява букета на булката , мини книжка с любовни мисли,  меденки календарчета и датата отбелязана със сърчице и имената на младоженците,  както и мнгоо сладко мини букетче под похлупак., ангелчета в различни пози.
Много ми се искаше  да купя няколко еднократни  фотоапарата и всеки да снима ,когато поиска и каквото поиска....но така и не стана.

# 29
  • Мнения: 50
А защо трябва да има подаръчета? Мили, ненужни боклучета, пари хвърлени на вятъра. Откъде дойде тази мода?

Общи условия

Активация на акаунт