БРАТЯ - СЕЗОН 4

  • 30 716
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз това със снега днес го видях на живо, при това - поне 2-3 пъти.

# 31
  • Мнения: 1 491
Герито, освен че се е загрозила с тази интервенция в устните, този сезон я обличат и доста тъпо. Аз я харесвах много, в миналия сезон с тия очи и като сложеше очна линия ми изглеждаше уникално, лично на мене.

П.С. Как видя, че звъни Денис, като телефонът беше обърнат с екрана надолу????

Последна редакция: чт, 10 мар 2022, 23:06 от MegaMeg

# 32
  • Мнения: 9 100
Новата шефка  на мафията-майка Зайка! ЖДНБ! Що си сложи този таралеж в гащите Радо не го разбирам. Толкова е нелепа Донкова , че няма накъде.
Много ефирно време на тези дървета-Сандо и Гера, много!
Психомоменти съзирам, дълбоките размисли на Денис.. мъртвата майка..Simple Smile
Какъв екшън беше предишните сезони. Сега двамата братя само си бъбрят и умуват в този стерилен офис.
Шопов ми е направо смешен с това декламиране и цупещи устенца.

# 33
  • Галифрей
  • Мнения: 4 182
“ И сега какво ще викам на Юлия мамо! Абсурд” 😂   Оф пълна пародия са Ива и мафията. Не знам кой е по тъп?
Давидова и Денко усетих искри при разпита.

# 34
  • Мнения: 5 559
Ива е просто отвратителна (сори, че все дудна за това, ако има фенки тук, колкото и да е малко вероятно Joy). Никаква емпатия към проблемите на Мая, не й трепна нищо, че "приятелката" й е опряла до просешка тояга и няма как да плати семестъра на дъщеря си, но само като чу за Топал, веднага я назначи, уж й била голяма слабост. Просто ми се повръща от нея. Тя не беше истинска приятелка на Лора, защото постоянно й завиждаше, не е и приятелка на Мая. Абсолютна егоистка. Използва и Черкезов. Използва и сина си даже. Гнус, гнус. Мисля, че Черкеза няма да й прости, когато игричките й излязат наяве и ще се вземат с Елена финално.
Дражко се закача с Давидова, загатват ни, че може и да има нещо, но не мога да повярвам, че и да се съберат, ще е трайно и тя ще може да измести Лора. Просто за него съществува само една жена и това е.

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Ииииии, искрата между инсп.Давидова и женения Денис Топал прехвръкна. Първата.
Чакаме втората. МеритУ като ви казва....
Цял епизод гледахме Влади Михайлов.
Лично аз нямам нищо против.
"И какво, да се обръщам към Юлия с "мамо"?" Joy

Обаче сценаристите са прекалили с очернянето на образа на Ива в този сезон. Това и Калин не го правеше. Тя успешно конкурира самия Топал, човекът, когото иска да убие. Само дето директно не е натиснала спусъка, то май по-добре така, ама топки се искат. Забърка и сина си, а поведението и отношението към Мая само с цел използване е отвратително. Направо отвращение предизвиква в мен целия й образ.
За сметка на положителното развитие на Сандо. За момента.

# 36
  • Мнения: 280
Ива много прекали , просто съм без думи.

Както една потребителка написа, разговорите между братята в стерилния офис не са интересни.

Утре чакам вечерята.

Промото:
https://nova.bg/series_movies/video/7618/%D0%B2-%D0%B1%D1%80%D0% … 0%B9%D1%82%D0%B5/

Последна редакция: чт, 10 мар 2022, 23:24 от Valeria Orlova

# 37
  • Галифрей
  • Мнения: 4 182
Ива е.. ох то бива но минава всички граници. С нетърпение,чакам Чезка и Ели да я спипат. Престъпленията й ще излязат на яве. Незнам как въобще Мая и се връзва и Лора  преди… надявам се си намери майстора.
Някой персонаж да й набие шамарите.
Дразни ме ужасно.
Тази вечеря ще е толкова кридж. Как ми се иска да избазикат с Юлия “ Мамичко, сипини още ракия” 😂
Горкият Драго  помисли,че някаква  рандом жена е Лора 😔

# 38
  • Мнения: 134
Това Лора ли беше ,не и даваха лицето ?

# 39
  • Мнения: 5 559
И истинската ще се появи за финала на сезона, няма страшно. И всичко ще си дойде на мястото. Grinning

# 40
  • Галифрей
  • Мнения: 4 182
Брей точно като сапунките.Лора се поява на финала епик бремемна с близнаци.

# 41
  • Мнения: 134
Най - вероятно си представя нещо.Няма как това да е реално.Сигурно са казали нещо на вечерята , Филип спомена Лора.

# 42
  • Мнения: 5 559
Брей точно като сапунките.Лора се поява на финала епик бремемна с близнаци.
Хахахахах
Повече ще се радвам, ако са тризнаци Joy
Ама, ако може да са от Драго все пак...
Че в един друг сериал по Нова така се завърна една героиня при мъжа си, ама бременна от друг. Grinning

# 43
  • Мнения: 134
Аз също си го мисля,че Лора ще се върне бременна.

# 44
  • Мнения: 5 559
Дано! От вашите клавиатури - в очите и ушите на сценаристите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт