Гласувайте за "Златно огледало" /за убост/

  • 14 827
  • 385
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Да бе те половината и аз не съм ги виждала, Блонди права си.
А и май не е честно едни и същи да участват всяка година , тези които са спечелили миналата, по-миналата и т.н. не трябва да участват според мен.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 828
Лиска например кой я е виждал!?
...
Странна категория.

сега е момента да кажеш коя беше тая девойка на аватара ти
русата, подпряна замислено.
някоя съседка от Угърчин, или newsm78 Joy

мацката беше една немска актриса  Eva Habermann  Grinning
иначе и аз мисля, че категорията е странна за виртуални номинации  Peace

# 77
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз бях номинирала Карън и Калпазанка, ама втората ми хубавица я няма в класацията, що така.  newsm78
Калпазанке, ти дантелени кюлоти купи ли си, или си правиш оглушки?  Crossing Arms

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Бе, кви убавици, бре, аз на 2/3 от тях не съм виждала лицето, да не говорим, че някои момичета никога никой не ги е виждал?

Както вече писах всички "убавици" в анкетата са номинирани - явно тези, които са ги номинирали са ги виждали и нещо повече - смятат ги за хубави  Thinking

# 79
  • Мнения: 1 937
Всички недоволни и недооценени да си траят.  Mr. Green

После спокойно могат да обяснят резултата с ниската избирателна активност.
% от гласувалите не е равно на % от потребителите.

Dona, Dona, Dona newsm18

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Калина от мен.

Мимке, ти колко години мислиш, че има номинации? Или ти стига да се изключат един-двама...

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз бях номинирала Карън и Калпазанка, ама втората ми хубавица я няма в класацията, що така.  newsm78
Калпазанке, ти дантелени кюлоти купи ли си, или си правиш оглушки?  Crossing Arms

Калпазанка изяви желание да бъде изтрита от анкетата... Rolling Eyes
Писаха ми и на лични и тук в темата - даже, когато влязох да трия, някой мод вече ме беше изпреварил... Wink

# 82
  • Мнения: 5 103
Калина от мен.

Мимке, ти колко години мислиш, че има номинации? Или ти стига да се изключат един-двама...
Извинявай, но на мене не ми трябва никой да изключват не веднъж писах, че НЕ ЖЕЛАЯ да участвам в подобни номинации.
Просто смятам, че не е честно.
И заядливото ти отношение към мен попринцип, както и сега не зная на какво се дължи newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 481
Ех, калпазанке... В такъв случай няма да гласувам  Mr. Green

# 84
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Гласувах за БУБА!Не я познавам,но ми е много сладка!Успех!

# 85
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И заядливото ти отношение към мен попринцип, както и сега не зная на какво се дължи newsm78

Много странно, мисля че за първи път се обръщам към теб.  newsm78

До сега е имало точно 2 номинации- миналата и по-миналата година. Това прави точно две излъчени хубавици. Не мога да разбера кое му е нечестното.

# 86
  • Мнения: 3 351
Удивена съм колко сериозно се възприемат номинациите, класациите и тем подобните форум-занимания. Да бъдеш номиниран или да не бъдеш, да спечелиш или да не спечелиш - това е въпросът. Така де... Една номинация е извор на самочувствие и утеха в тежки дни, разтуха за изтерзаните сърца, вечен израз на слава и преклонение.

Аз да си кажа - за предпоследно място се боря. Спечеля ли го - нивгаж вече не ще се усъмня в неземната си хубост... Остана ли последна... Снимката ще да е виновна - та може ли снимка една да отрази хубост, неотразима, красота незрима... Flutter

# 87
  • София
  • Мнения: 3 390
Абе, аз съм си за Мимка. Peace Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 3 423
Гласувам за всички ви!
Красавици неземни!

# 89
  • Мнения: 3 405
На предишната класация не можело всички, само с най-многото номинации. И с право на три гласа.

Тук всички номинирани с право на един глас.

Абе, момичета, защо не правите еднакво и справедливо за всички, айде стига, така не е честно  Naughty Naughty Naughty

Подкрепям Блонди, да се започне от начало...

Общи условия

Активация на акаунт