Рим - 24 тема

  • 34 016
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 497
karli74 , благодаря за отговора!
Iveto_DM, не искам да рискуваме и предпочитам да знам от къде ще мога да си купя билет. Полетите до Рим на Уиз закъсняват доста в последно време.
Някой ползвал ли е приложоението от 1ва стр. на темата TicketAppy? Интересуваме как се заплаща билета? Дали трябва да си вкараш данните от карта или отива на сметката на оператора на телефона?

# 721
  • Мнения: 161
и мен ме интересува как става заплащането с приложението за такси от първа страница
https://apps.apple.com/us/app/free-now-mytaxi/id357852748

**сега го загледах, че е за apple?

за андроид има ли го това приложение? (изпробвано?)

# 722
  • Мнения: 2 034
Плащането става с карта.
Току-що купих един билет. Платих с картата, която ми е запаметена в apple pay. Билетът се активира от приложението преди пътуването.

# 723
  • Мнения: 497
Аз си го инсталирах на андроид.
Lady Vengeance да разбирам ли, че мога да си купя сега билети( ще ми трябват след няколко дни) и да ги активирам, след като се кача на автобуса?

# 724
  • Мнения: 2 034
Аз си го инсталирах на андроид.
Lady Vengeance да разбирам ли, че мога да си купя сега билети( ще ми трябват след няколко дни) и да ги активирам, след като се кача на автобуса?
Да, явно. Този, който купих си стои и  трябва да се активира преди пътуване. Сега самото активиране какво представлява не знам, дали се показва билет с баркод и трябва да чекира, предполаам да, но не смея да проверя, за да не се активира билетът.

# 725
  • Мнения: 161
Аз си го инсталирах на андроид.


за различни приложения става дума Wink

# 726
  • Мнения: 497
Aretka, да сега видях вашия линк.

# 727
  • Мнения: 67
Може ли да ме ориентирате от къде да си закупя билети за Вила Боргезе? Линкът от първата страница не е активен.

# 728
  • Мнения: 2 034
Може ли да ме ориентирате от къде да си закупя билети за Вила Боргезе? Линкът от първата страница не е активен.
Така https://www.tosc.it/en/event/galleria-borghese-galleria-borghese … 46/?affiliate=T2C

# 729
  • Мнения: 654
Относно билетите от Ticketappy- купих 3 билета/ трима сме/, когато ги активирам, ще мога ли да ги споделям и ако не, проблем ли е ако валидирам трите от един и същи телефон?
Идеята ми е за превоз от Чампино, пристигане късно.

# 730
  • Мнения: 497
Zizzu, моля за инфо как си ги закупила по-точно? Ако не намерим на летището билети  и аз ще трябва да направя днес същото, евентуално. С банкова карта ли е покупката?

# 731
  • Мнения: 2 034
Zizzu, моля за инфо как си ги закупила по-точно? Ако не намерим на летището билети  и аз ще трябва да направя днес същото, евентуално. С банкова карта ли е покупката?
Няколко поста назад се обсъжда само това. Инсталирате си приложението и купувате билет с карта, както пазарувате онлайн други неща. Активирате билета преди пътуването.


zizzu, предполагам че не е проблем, просто трябва да си подавате телефона, когато влизате в метрото, за да отвори поотделно вратичките на всеки.

# 732
  • Мнения: 161
или да си направи скрийншот(ако позволява) на всеки от другите два билета и да им ги изпрати като снимки, аз така правя с чекирането на Уиз(бордната карта на спътника ми)

# 733
  • Мнения: 497
Lady Vengeance, да обсъждаше се, но се оказа, че говорим за две различни приложения. Едното е за apple, а другото за Андроид. Това е причината, да попитам отново.

# 734
  • Мнения: 2 034
Едното приложение е за билети, друото за такси.
Дали е за епъл или андроид приложението е едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт