Уважавате ли родителите си повече, след като се роди детето ви?

  • 2 350
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Винаги съм ги уважавала безкрайно много, раждането на сина ми не промени нищо. Сега съм благодарна на майка ми, че толкова много ми помага и се грижи за него.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 891
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.

 Peace  много правилно казано !

# 17
  • София
  • Мнения: 39 775
По повод на уважението при мен няма промяна. Уважавах мама, и сега я уважавам, и най-вече ще продължавам да я уважавам. По скоро и се възхищавам повече.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и преди и сега, все ги обожавам.  Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
да. Но не мога да кажа, че ге уважавам повече от преди това. По - скоро разбирам отговорността да си родител . 
И аз така Peace

# 20
  • Мнения: 3 478
Промяна няма при мен, дали защото се виждаме по-рядко newsm78 или просто още не съм го осъзнала.

# 21
  • Мнения: 1 101
Няма промяна. Винаги безкрайно съм уважавала родителите си  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 397
И преди и сега /след раждането на сина ми/ ги обичам и уважавам с еднаква сила,
с тази разлика, че чак сега разбирам разни техни реакции и притеснения!!!

# 23
  • Мнения: 6 461
Винаги съм ги обичала и уважавала по един и същ начин.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма промяна в отношението ми към тях.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
За някои неща ги разбирам по-добре, но за уважение- винаги съм се смятала за щастливка с такива родители и винаги съм ги уважавала и обичала безкрайно, ако и да не съм ги разбирала понякога. Уважението ми не се е променило; промени се разбирането ми за някои техни решения и мнения. Пожелавам на всички деца такива родители като моите  Peace

# 26
  • Мнения: 6 164
Ми и мойта така говореше, ама отговарям с НЕ! Нещо повече - разочарована съм, защото в моменти, когато ми е било трудно (като първите месец-два) не си мръдваше пръста да ми помогне, а казваше "Ами на виждаш ли, на мен да не ми е помагал някой!" и се фръцва, кефейки се, че ми е трудно. Confused Което пак не е вярно, защото на нея 2 баби са й висели на главата, че даже баба ми ме е къпела първите месеци, понеже майка ми я е било страх да не ме удави! Laughing ... Е, аз за щастие не се боях и смея да твърдя, че сам-сама отглеждам детето си - с мъжа ми, естествено, който много ми помага в това отношение!

# 27
  • Мнения: 603
Винаги - и преди и сега ги уважавам и обичам безкрайно много  Hug ,но сега просто ги разбирам по-добре от преди  Peace

# 28
  • Мнения: 216
Няма промяна в отношението ми към тях.
пък и ми е рано да усетя ако има такава

# 29
  • Мнения: 3 098
4увствата ми към тях са непроменени,но пък 4ести4ко си мисля за тях и разбирам какво им е било.
УсеЩам се дори,4е запо4вам да се държа като тях. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт