Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран - проекти и колеги - ТЕМА 6

  • 46 146
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 2 770
Все още няма 6ти епизод с озвучка, бясна съм. Head Band Не съм гледала оригинала, дори и от любопитство. Не ми се страда и съпреживява 2 пъти. Cry Странно е , повече от 3 дни да не качат поне с озвучка. Иначе пише, че епизода със субтитри е готов, но чакат да съберат сумата. Явно подругите нямат интерес към сериала. За сравнение "Гларуса" тая вечер имаше два онлайн превода. Fearful

# 662
  • София
  • Мнения: 3 496
Добро утро, мили момичета!
Пипи, още снощи щях да ти отговоря, че и аз съм много разочарована от падругите. Никакви преводи на 6-ти епизод /нито озвучка, нито субтитри/, а нашите от Аским също. Прочетох, че абонамента струва 80 рубли /2,27 лв/. Ако знаех как се превеждат сумите до сега бих веднага се абинирала. Чакам, чакам отварям и нищо. Днес има 2-ри фраг на 7-ми епизод:
https://vk.com/alpnavruzofficial
Дано днес ни зарадват и с превод.
Хубав ден ви желая и до скоро.

Последна редакция: сб, 17 дек 2022, 09:11 от Nina NN

# 663
  • Мнения: 27 892

Ново - Алпи за Дефакто . Страхотен спортен пич Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 10 827
Привет и от мен! Heart
Нищо ново под слънцето....превод йокккккккккк....
И още снимчици от Алпчи...и ДеФакто....
Права си Феми....супер ни е момчето... Heart Eyes



И един незаменим Серхат Демиркан...




И една прекрасна Айча...

# 665
  • Мнения: 1 335
Привет!
Шести епизод с руска "озвучка"

https://turkru.tv/serdechnaya-bol-6-seriya.html

# 666
  • Мнения: 10 827
Привет!
Шести епизод с руска "озвучка"

Ооооо.....най после...Мерси...👍🤗





https://turkru.tv/serdechnaya-bol-6-seriya.html

# 667
  • Мнения: 1 544
Добро утро! 🌺

Шести епизод с руска "озвучка"

https://turkru.tv/serdechnaya-bol-6-seriya.html
[/quote]

Gugutka52, Свети Благодаря!🌷🌷

# 668
  • Дубай
  • Мнения: 3 771
Здравейте!Хубава неделя, момичета!
Момичета,доглеждам четвърти и се чудя,Йълмаз причини това на Бирсен, нали така?Защо мълчи тази жена,не мисли ли за децата си?Че и праща детето си при този луд на работа! Започвам много вече ,ама много да се ядосвам и чудя, защо прикриват всичките издевателства от Йълмаз над тях и майка им... Всъщност,донякъде разбирам,Дженет така им  е насаждала ,какво да направят те?Ето как майката,която жертва,превръща и децата си в жертви и обременени за цял живот ...
А,Фериде....това момиче е психопат ,която е копие на баща си...Както каза Къванч,ако не любимия и татко,то страхът и ще я убие...
Халил,много наранен ,много изстрадал,но вътре в сърцето си добър човек,който не може да се примири със случващото се... Зейнеп ,търсеща истината ,иска да въведе справедливост бе подкрепа от никой обаче ...нещо не и дава покой и мира ,сякаш е пряко засегната от случилото се ...сякаш е преживяла подобно нещо...Шефът и е подмолен,личи си,че я сваля и хареса.Ще създава проблеми!
Страхотни образи от всички актьори,много достоверна игра

# 669
  • Мнения: 10 827

В момента ,това усмихнато човече ми действа като мехлем на душата....
Изгледах серията....отново много  тежка...доста си и поплаках....
Фериде....чудя се защо е купила това имение....хубаво ,имала пари,но и заради друго...мисля....дали е осъзнала своята грешка и иска да се самонакаже ,да помни това ,което е направила спрямо братчето си ,сестра си и майка си...за своето предателство...
Радвам се ,е не е много подходяща дума....доволна съм ,че Бирсен сподели с брат си за деня ,в който е починала Дженет...после разбра от аптекаря за раната на Йълмаз....може би по късно ще навържат всички тези случки....и накрая гласа на Дженет...
Зейнеп много присърце прие тази история и сега много страда....какво ли е преживяла тя....
Джанер ще излезе голям гадняр...и какво постигна като поиска записа от камерите...нищо...или това е само началото....вижда се ,че харесва много Зейнеп...но , тя си харесва друг... Open MouthJoyJoyJoy Доста се зачуди на думите на Къванч ,че е възможно Йълмаз да е убил съпругата си...да видим какво ще е държанието му по нататък...
А Халилчо,милия ,само дето не се шамароса ,заради думите ,които изрече на Зейнеп..... Joy и не остана много доволен ,когато ,вместо Зейнеп, в къщата му отиде асистентката и...



Един влюбен и срамежлив Халил... Heart Relieved

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 15:38 от Svet_sz

# 670
  • Дубай
  • Мнения: 3 771
Айде в детството си по можем да оправдаем Фериде ,ами сега като по-голяма...За мен тя е най-обременена от всички...Да виждаш и знаеш и да отричаш очевидното.С такива роднини врагове не ти трябват...Както каза Халил-Фериде и баща и срещу бедните.

# 671
  • Мнения: 10 827
Дааа,така е Иве...макари ,че и като малко момиченце ,тя много добре знаеше какво прави,когато остави кърпата на майка си да виси на тила...после ехидната и усмивка,когато тръгна с баща си....така ,че тя още от малка беше копие на баща си....поласкана ,предпочетена от него тя приемаше това за даденост и не се противеше....например кога изяде сама сандвича с кюфтето ,а знаеше ,че Халил и Бирсен са също гладни...

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 16:22 от Svet_sz

# 672
  • Дубай
  • Мнения: 3 771
например кога изяде сама сандвича с кюфтето ,а знаеше ,че Халил и Бирсен са също гладни...
Ох,много тъжно!Не знам как Дженет, успя да си премълчи и склони глава ...донякъде обвинявам нея за това състояние на Фериде.Може би ако беше по-силна и вярваща в себе си, бореща се за децата си нямаше да свърши така,но....пустия му страх!
Дженет е слаба и затова, се решава да се наказва и чака,жадува смърта .Не разбирам такива жени и не мога да ги оправдая!Да ,факт,съжалявам ги,но те избират този начин на живот  и се примирят.Харесвам жени, които могат да отстояват себе си, а не такива, които  навеждат глава  без да   са направили нищо лошо,а Дженет беше така ...скланяше глава!Жалко,но това е истината.Жалкото е ,че и в днешно време има такова нещо.

# 673
  • Мнения: 10 827










Постнах снимките в нов пост ,за да изпишем тази темичка ,тази седмица и Феми да пусне новогодишната нова тема.

# 674
  • Мнения: 27 892
Свет , много хубава е новогодишната нова тема с твоя помощ.🌸
Не намирам видеото в ютуб с новата реклама на Алпи. Толкова е сексапилен.🔥 Ако някой го намери моля да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт