Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран - проекти и колеги - ТЕМА 6

  • 46 071
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Дубай
  • Мнения: 3 750


Потекоха ми лигите😁Много секши Алп...Очаквам новата тема и обещавам да бъда по-активна...това момче го заслужава 🤪

# 676
  • Мнения: 27 656
Ив , Тенкю за видеото.
Ще го сложа в новата тема. Няма как да пропусна. 👌🔥

# 677
  • Мнения: 10 819



Тез хубавици отдавна ги търся,преди време умираха по Алпчи и Айча....беше ми интересно  след раздялата какво казват....
Може ли някой да преведе???
Разбрах само ,че Алп ревнувал Айча от Екин Коч....друго йок....а и за някакви 3 милиона....веце даже забравих и за какво бяха...дето Алп уговарял Айча...май за реклама ...испанска....може и да греша....



Тук даже нарекоха Алп чапкънин...

Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Хайде на кинооооооооо....има преведена серийка....

РАЗБИТО СЪРЦЕ 💔
5-ти епизод / бг субтитри
https://www.vbox7.com/play:31ae4a1479
https://www.vbox7.com/play:bd6d8b2909
https://ok.ru/video/4701911452374
https://my.mail.ru/mail/mgeorgiyeva/video/14/324.html
Благодарим за превода на “ASKIM - Най-новите турски сериали”



Благодаря! Hug

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 17:57 от Svet_sz

# 678
  • София
  • Мнения: 3 467
Здравейте, момичета! Flowers Rose
Благодаря за обстойните разяснения. Много са ми полезни и ви чета с голямо удоволствие. Flowers Bouquet
Сега изгледах озвучката на 6-ти епизод и ще се връщам на 5-ти с български субтитри. Не ми се смейте, но някой неща има нужда да ги осмисля. Един пример. Окървавената  кърпата за глава с която беше Дженет, когато катила Йълмаз я блъскаше в стената същата ли е, която тя сложи в подаръците за Фериде? Вероятно е имало още един сблъсък мужду двамата и тогава тя заби стъклото в крака на катила и умря до станата.  Пак ще гледам тази сцена, защото във фрагмента за 7-ми епизод дадоха как разследващите откриха кръв на килима. Дано не е от кървящия крак на Йълмаз. Дано открият, че Дженет е била бита, блъскана и буквално убита.
Мисля, че писах преди, но Йълмаз е психически неуравновесн и с много отклонение, но е и лош човек. Наистина прекалено е търпяла и страдала Джанет, но това е в тяхната народопсихология, което се проявява сега при нискообразованите хора. Тя забрани на децата си да казват на лекаря от какво е травмата й и излъга, че е паднала. Много ще страдаме  май още с тях!?!
А, вече и Фериде получи една хубава плесница. Интересен ми е нейния образ и как ли ще се развие. За сега я приемам като генетично обременена от баща си. Както се вижда всички са се държали с нея добре, като малката им сестричка, майката също, но любим е само бащата. Той е безгрешен! Дано се осъзнае и прецени всички постъпки - на родителите си, брат си и сестара си и трезво да размисли. Мисля, че ще се осъзнае.
Свет, слагам нови фотоси:


                                                                                       


Отивам да гледам отново, но вече с бг.субтитри 5-ти епизод
Хубава вечер. Flowers Four Leaf Clover

# 679
  • Мнения: 10 819
Нинка,аз мисля ,че кърпата е от предишен случай,защото няма как да е от последния път ,когато Йълмаз...според мен я уби...когато я блъсна и после ритна в гърдите...
Сегаааа...това от трея за 7 с.дано е кръв...но не се сещам ,когато Й уби Дж дали имаше там килим...май не ...беше само под....офффффф...
Аз пък за друго се хванах...и пак ще се върна да видя....Фериде ,когато отиде да се кара със  Зейнеп нали каза ,че Халил е нападнал баща и с ръжена/дилафа...а това не е вярно....но...може и да не съм разбрала с руската озвучка....много лошо ,че с бг върви назад и взех да се обърквам ,ама нейсе....по добре късно ,отколкото никога....ще преповтаряме и потретваме ,ако трябва....





Тъз мацонка май е хлътнала по Халилчо....

# 680
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Добро утро,дружки ☕🤗
Настигнах Ви ,изгледах и шести в оригинал и много въпросителни в главата...
Значи Дженет е опитала да избяга ,но Фериде е провалила всичко,какво е това момиче бе ,какво ,жив дявол и като малка, и като пораснала...Интересен образ ,още по-интересното ще е когато започне да проумява, какъв всъщност е любимия и татко.
 Подаръка за Фериде!Дженет ненапразно го остави на нея,за да може Фериде да разбере какъв е баща и всъщност,на какво е способен.Фериде е овца обаче ,тъпа ,тъпа овца! Аз останах с впечатлението,че кърпата е от деня на смъртта на Дж..Връщах да видя и е със същата кърпа,на земята има и постелка,където откриха следите от кръв дано само не са тези на онзи изверг.Според мен Дж.е починала в следствие на ударите на Йълмаз,но по-късно...тоест ,е дошла в съзнание иначе как ще остави кърпата.Халил отиде в къщата на баща си ,да  ,но не го нападна по-скоро Йълмаз нападна Халил.Въобще не се чудя на Фериде,баща и я излъгал и тя лъже,макар ,че той Й каза ,че е счупил  едната страна на дилафа в ръката на Халил ,това що не го каза ,незнам...

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 11:40 от I.V

# 681
  • София
  • Мнения: 3 467
Здравейте, момичета! Flowers Rose
Озета за 7-ми епизод /превода е на Гугъл/
 "Радостта на Йълмаз, който си мисли, че може да се измъкне с приключването на случая, се превръща в кошмар, щом чува гласа на Дженет. Една жена, която мълчаше толкова години, затваряйки си очите за насилието, наруши обещанието си към съпруга си, когато се омъжи за него и както казва Йълмаз: „Тя заложи мини навсякъде, преди да умре“. От друга страна, признанието на Бирсен още повече разпалва гнева на Халил. Но последната капка ще бъде съобщението, изпратено в деня на смъртта на майката. Халил, който през цялото си детство се опитваше да бъде чут и да отвори всички врати, заключени от баща му, този път е решен да прекрачи този ужасен човек, който стои на прага. Каквато и цена да плати, пак ще го направи."

Този еркек, еркек, ама се изплаши като чу гласа на Джанет,  но е голям артист. Така го мразя, че даже снимките  му не ми се гледат и слагат в темата.

Хубава вечер и до скоро. Flowers Four Leaf Clover

# 682
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Нинче, Благодаря!
Дженет е пратила съобщение на Халил,а Бирсен да не би да издаде Мехмед.Отначало го помислих за човек обаче, и той се оказа  боклук ...
Месут Акуста толкова добре пресъздава героя си,че ми се догадва чак като чуя гласа му...
Допълвам снимките на Нинчето🤗



# 683
  • Мнения: 10 819
Добра вечер,момичета! Hug
Иве,аз и по назад го писах...Бирсен каза на Халил ,че онази сутрин ,когато е починала Дженет,Йълмаз не я е пуснал  в къщата....
Не знам вече за кой път изгледах "убийството"...а и серията започва с тези думи...Йълмаз избутва Дженет и тя пада на пода....няма килим и най вероятно кръвта по килима ще е негова....загадка ми е и кърпата....Дженет умира още на пода...поне така се вижда....и как тази и кърпа ще е в чеиза на Фериде....понякога много несъответствия се забелязват в сериалите...дали СЦ забравят или не обръщат внимание...не зная....ще видим по нататък.... Thinking



# 684
  • София
  • Мнения: 3 467
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus
След като изгледах любимия ми "Малък слънчев лъч" на "нямо кино" реших отново да се разровя в деня на смърта на Джанет.
Още в 3-ти епизод дават, че Джанет иска и моли катила Йълмаз да разреши Халил да дойде за да я види. Разбира се той започна да крещи и я блъска да отиде да го намери тя. Джанет едва се движеше, но стигна до стълбата. Тогава Йълмаз я хвана и с огромна злоба я блъсна във вратата. Там след това имаше кръв и сестра му я забърса. Кръвта по кърпата и раната на тила е от този сблъсък. По моя сценарий мисля, че Джанет след като не изпра кърпата, а я сложи в пакета на Фериде отново е решила да търси Халил. Възможно е това да е било на другата сутрин?!? А може и същата, но Джанет лежеше умряла в леглото си без кърпа на главата. Мисля, че не ни запознават последователно на случилото се и не всичко е представено до сега. Ще чакаме и ще видим.
Да, Свет много си права, че има и доста недомислици и недоглеждане. Например Джанет е с една и съща рокля когато умира и на доста сцени с малките деца.
Ето тук е с прословутата кърпа на главата /снимката е зад кадър/

И тук, когато излъга доктора, че е паднала , а беше пребита от Йълмаз.


Алп вече е украсил елхата.

Всичко хубава и до скоро /утре/. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 22:40 от Nina NN

# 685
  • Мнения: 10 819
Привет.... HugKissing Heart
Вече върви озета....Халил и Бирсен отиват в имението при Фериде...
Ако има озвучка ,моля за линк...Hands Pray

Колко са щастливи самоооооо....но ,жалко ...само за 2 дни.... FrowningSleepy

# 686
  • Мнения: 2 672
Няма превод никъде, май. Може ли читав линк за TRT1, че много ми прекъсва?Heart

# 687
  • София
  • Мнения: 3 467
Няма превод никъде, май. Може ли читав линк за TRT1, че много ми прекъсва?Heart
Пипи, аз гледам тук: https://canlitvizle.com/trt
За сега не ми прекъсва, но ще бъде "нямо кино" Никъде няма озвучка. Жалко!
Все още са реклами.

# 688
  • Мнения: 2 672

Пипи, аз гледам тук: https://canlitvizle.com/trt
За сега не ми прекъсва, но ще бъде "нямо кино" Никъде няма озвучка. Жалко!
Все още са реклами.
Благодаря Нинка, тук е добре. Ще споделяме кой какво разбрал. Hug Нямам търпение да ги чакам 4 дни за превод. Joy Отново цял епизод тежки спомени. Cry Нужен е превод, ама аз как си го удурдисах. Този с телефона, дето изнудва Йълмаз май беше бившия му съсед. А жена му го издаде на Халил и Зейнеб. Фериде разпродаде де що и е останало за да даде парите на баща си , но не стигнаха и изяде май първия си шамар. Дано се освести и види истинското лице на баща си.

Последна редакция: вт, 20 дек 2022, 22:43 от pipilota65

# 689
  • Мнения: 10 819
Отново много тежка серия....с глътчица нежност и зараждаща се любов в две сплетени ръце...но и с много болка и болезнени спомени ....
Фериде за сетен път доказа ,че е безмозъчна патка....язък...малко и беше шамара....
А сестрата на Йълмаз и мъжа и защо останаха при него...малко ли бой изядоха....боже мили , тия хора не са добре....що за малодушие и спокойствие....искат и тях ли да убие.....
Сега да видим трея....



https://www.youtube.com/watch?v=kzCQu96LMC8

Нищо не разбрах от трея....само Феридето пак търси баща си....офффф...незнам вече как да я нарека....
Фунда май яко ревнува Халил...а  баща и се усети накъде върви работата ,като ги видя през витрината....а майка така и не разбрах от какво не е доволна....





Скрит текст:
Хайде напишете нещо ,де....да изписваме темата....да се редуваме...

Последна редакция: вт, 20 дек 2022, 23:45 от Svet_sz

Общи условия

Активация на акаунт