Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран - проекти и колеги - ТЕМА 6

  • 46 073
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета! 🌺
Аз малко "забуксувах" в гледането, но ще Ви настигна. Не съм изгледала 6 серия и затова не мога да се включа с коментари за развитието на сериала.
Благодаря за линковете, снимките и размислите, които споделяте.

Тази вечер, малко по-късно пуснаха озвучката.
https://turkru.tv/serdechnaya-bol-7-seriya.html

А, тук са субтитрите към първия трейлър на 8 серия.
https://turkru.tv/serdechnaya-bol-8-seriya.html

.........





............
Ще се постарая да се включвам, за да изпишем по-бързо темата. Нооо, много тежки моменти се леят в сериала и няма как да не ги и преживяваме, а идват все пак весели празници.....

За сега, едно ранно Добро утро с пожелания за топъл и ведър ден! 🌞🍀☃️🎄

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 06:44 от Stella2021

# 691
  • Мнения: 10 819
Добро утро! 🤗

Малко снимчици...





# 692
  • София
  • Мнения: 3 467
Добро утро, момичета!
Стели, благодаря за озвучката. Flowers Bouquet
Ще гледам днес, почти веднага, защото снощи се изнервих и гледах малко. Сега ще коментирам само по снимките, които открих и за да изпишем темата.
Най-много ми хареса шамара, който Йъмаз "заши" на Фериде. Аз бих и забила един силен "тукат. Заслужава още много шамари да получи от живота. Загубена е в обичта  към баща си и ненависта към майка си. От дете гледаше злобно всички, а само с любов баща си. Необяснимо ми е за сега и поведението към мъжа си.

Друго, което ми направи страшно впечатление е шамара, който Йълмаз удари на Джанет още в сватбената рокля, преди да консумират брака си. Не разбрах от ревност ли беше тази злоба или от огромната лошотия, която носи този индивид. А как би и рита мъжът на сестра си. Каква е тази сестра, че още стои в къщата му и му слугува.
Дано това момиче и брат й успеят да убедят майка си да не прикрива това което знае за смърта на майка си.


                                                            

Една хубава снимка на Халил, която показва колко любвеобилен е той.


Усмихнах се от тази снимка, която е зад кадър.



И красивата Зейнеб

Допълвам с рейтинга, който за жалост е спаднал.
                                    
                                                    

И снимки от премиерата на сериала:



                                                                           



                                                                         

Хубав ден момичета и до скоро. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 09:31 от Nina NN

# 693
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Добро утро, момичета 😍🤗Не съм гледала ,днес ще прехвърля озвучката или субтитрите ,макар ,че късно ги пускат рускините.Не знам защо така се получава с този сериал,интерес ли няма, какво ...
Наистина много кусури,но лично на мен ми е много интересна история ...още повече, как децата в такива токсични връзки страдат най-вече  и психически биват разбити...
Сестрата и кайнчото така и не мога да ги разбера ...големи хора,а искат позволение от него,какво е това спокойствие,какъв е този мазохизъм, незнам?
8еп/1

Подчертавам,не претендирам за точност ...от туркиш е преведен...

-Как можа да го направиш,как?Как можа да стъпваш по кръвта на майка ми?
-Попитах те, какво ще кажеш сега?
-Нищо не можем да направим!
-Халил е най-откритият човек, колега, който
 видях.  Неговата любов и омраза са очевидни!
-Дай да бъдем честни един с друг!
 -Хайде,Йълмаз!Дръж се!Хайде!
-Халил!
-Татко!
-Твоят баща го арестуваха!
-Значи решихте да възобновите  делото!
 -Всеки ще си получи заслуженото!
-Защо толкова дълго чакахте?

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 09:44 от I.V

# 694
  • Мнения: 10 819
Айде и аз да се запиша...със снимчици....





Прочетох,че първоначално Айча е отказала участие в Новогодишното издание на Гласът на Турция,но после се е съгласила.Папараците са в захлас,че ще има новини и клюки.Нали я свързваха с Мурат Боз..

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 23:11 от Svet_sz

# 695
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Рейтингът

Като се има предвид,че е на държавен няма място за притеснения.

Алп и децата

# 696
  • Мнения: 10 819
Привет,следобедно!

# 697
  • Мнения: 10 819
Привет,следобедно!



Рейта наистина е на малко минус от предния път,а серията беше чудесна,за мен специално.
И аз много се зачудих на шамара от сватбата...защо...може би от думите му ще разберем или пък Йълмаз си е луд по рождение.  Нямам търпение да го видя с озвучка.



Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 15:23 от Svet_sz

# 698
  • Мнения: 1 330
За нетърпеливите, като мен, седма серия с "озвучка" на руски език
https://turkru.tv/serdechnaya-bol-7-seriya.html

# 699
  • Мнения: 10 819


Стеле ,Гугутка Flowers Cherry BlossomFlowers Cherry Blossom   мерсаж за линковете...изгледах го на един дъх....
Значи ,разбрах най накрая как е попаднала кърпата в бухчата на Фериде....те не са го показали ,но отварянето на очите на Дженет говори ,че не е умряла и когато Йълмаз излиза тя явно става и става каквото става....да видим...
За сетен път се уверявам ,че Феридето е луда за връзване...аааааа...Къванч когато говори с майка си каза ,че обича Фериде...не ми се вярва много....
Ха ха ха ...и тук има Кязъм....и как бяга само....разсмя ме.... Dizzy Face Joy







# 700
  • София
  • Мнения: 3 467
Добро утро, момичета! Flowers Rose
Това е първи фраг на 8-ми епизод с руски субтитри:
https://vk.com/alpnavruzofficial?z=video-119231816_456240696%2Fc … l_wall_-119231816
Свет, възможно е Джанет да е умряла в леглото си.  Тя е успяла да стане от леглото където я завлече Йълмаз  и да  сложи забрадката в подаръка за Фериде. Беше без забрадка когато Йълмаз се върна от аптеката, а тя лежеше в леглото.  След толкова много блъскане, удари в главата и в гърдите за нея спасение е било да си отиде и тя го е желала. Как точно е станало ще се разбере явно по късно.
Интересен за мен се задава и новия персонаж и с какво е свързан с Зейнеб.
 
Хубав ден. Flowers Four Leaf Clover

# 701
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Здравейте, мили момичета!
Аз лично останаха с впечатлението,а именно ,че Дженет е починала в следствие на ударите от Йълмаз ,но не на място...
Дадоха я в леглото,после се свести и тръгна да пере забрадката,но се отказа и я сложи като подарък за Фериде.Мисля ,че после се е върнала в леглото и тогава си е отишла ,като преди това е звъннала на Халил.
Фериде е луда!При нея тормозът макар и не физически е рефлектирал най-много.За съжаление ако продължава така ,ще остане сама без съпруг , брат и сестра.В крайна сметка ,може би ,за да оцени това ,което има трябва да го загуби.
Нинче,пишеше ,че Мехмед Асланту ще изиграе истинският баща на Зейнеп,който мисля,че ще окаже обвинен и лежал в затвора невинен.
Алп е на четвърто място в класацията ,за най-обсъждан актьор сред мъжете на екран

Нашите красавци,нямам търпение за сближаването между тях и как ,Зейнеп ще излекува раните нанесени ,от Йълмаз върху Халил

# 702
  • Мнения: 1 544
Момичета 🌹🌹🌹
Току-що сядам да гледам 6 епизод с руски субтитри и виждам, че е преведен вече с нашите си буквички. Ако има, такива като мен "поизостанала" - да действаме! 🌷🌷🌷
Благодарности за Дони и Мина за положения труд. 🌹🌹

https://www.vbox7.com/play:3423081671

# 703
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Стеле ,Благодаря.Аз гледам с бг субтитри, защото за мен няма по-голямо удоволствие да гледаш на майчин език...Колкото и да схващам руски и чат-пат турски ,понякога има неща,които не разбирам...

# 704
  • Мнения: 1 544
Стеле ,Благодаря.Аз гледам с бг субтитри, защото за мен няма по-голямо удоволствие да гледаш на майчин език...Колкото и да схващам руски и чат-пат турски ,понякога има неща,които не разбирам...

Така е Ив ...и аз съм така, но пусто любопитство 😀😅.....когато имам време не чакам - карам я онлайн, на озвучка, на руски субтитри. Но, сега поизостанах и ще се насладя напълно на нашият си превод! 👌

Общи условия

Активация на акаунт