Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран - проекти и колеги - ТЕМА 6

  • 46 066
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 818
Привет ,прекрасни!

Най напред ново двайси ...ех, журналистите  се убиха да сватосват нашите убавци...

💥💥💥Алп Навруз се среща с Илайда Алишан?

 Алп Навруз присъства на парти в Етилер миналата вечер.  Твърди се, че там актьорът се сближил с колежката си Илайда Алишан, която се присъединила към купона.

 Говори се още, че двойката, която говореше рамо до рамо с часове, танцуваше и се забавляваше цяла нощ.

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 19:37 от Svet_sz

# 706
  • Мнения: 27 634
Тия продължават с измислиците. Наред е друга колежка, като се забавляват заедно.

# 707
  • Мнения: 1 544
Изгледах 6 епизод...Вие сте  писали.
Съжалих Зейнеп, когато в 17.00ч получи обаждането на колегата си адвокат за прекратяване на делото.
Срещата на децата на Дженет във вилата беше наистина напрегната. До последно се надявах, че Фериде ще премине на страната на брат си и сестра си....но, не би. И все пак си оставам, макар и с малка надежда, че именно тя най-накрая ще бъде ключовият фактор в следващото дело /защото, такова определено ще има/ , където ще осъдят този изверг. Тя досега, винаги е била на страната на баща си, но поне в тази серия аз усетих, че у нея започват да се прокрадват някои мисли, наистина за действителността, която тя така и така не желае да види. Поне, така ми се иска.....
Накефих се максимално на края на серията.....едно от "юмрука", който получи Йълмаз, като чу гласа и думите на Дженет по телефона и отпадането на мълчанието на Бирсен, споменавайки на Халил за деня на смъртта на майка им..... Е, сега, вече Халил наистина ще "полудее".
Харесва ми похватът по време на действията в момента, да връщат лентата със случки в миналото.
Сега се прехвърлям на 7 серия - с озвучката 😟

............
Малко снимчици зад кадър.....















............
И едно въпросче : момчето, което играе синът на Бирсен - Юсуф,  нали игра в Неверният - синът на ГГ? Малко серии съм гледала от него сериал, но мисля, че е той.

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 13:59 от Stella2021

# 708
  • София
  • Мнения: 3 462
Изгледах 6 епизод...Вие сте  писали.
Съжалих Зейнеп, когато в 17.00ч получи обаждането на колегата си адвокат за прекратяване на делото.
Срещата на децата на Дженет във вилата беше наистина напрегната. До последно се надявах, че Фериде ще премине на страната на брат си и сестра си....но, не би. И все пак си оставам, макар и с малка надежда, че именно тя най-накрая ще бъде ключовият фактор в следващото дело /защото, такова определено ще има/ , където ще осъдят този изверг. Тя досега, винаги е била на страната на баща си, но поне в тази серия аз усетих, че у нея започват да се прокрадват някои мисли, наистина за действителността, която тя така и така не желае да види. Поне, така ми се иска.....
Накефих се максимално на края на серията.....едно от "юмрука", който получи Йълмаз, като чу гласа и думите на Дженет по телефона и отпадането на мълчанието на Бирсен, споменавайки на Халил за деня на смъртта на майка им..... Е, сега, вече Халил наистина ще "полудее".
Харесва ми похватът по време на действията в момента, да връщат лентата със случки в миналото.
Сега се прехвърлям на 7 серия - с озвучката 😟

............
Малко снимчици зад кадър.....















............
И едно въпросче : момчето, което играе синът на Бирсен - Юсуф,  нали игра в Неверният - синът на ГГ? Малко серии съм гледала от него сериал, но мисля, че е той.
Стели, веднага ти отговарям за Юсуф. Казва се Али Акар. Роден е 2006 година, но от 4 годинки играе в доста сериали. Великолепно дете беше. Гледала съм го в "Езел" 2010 г. - невероятен и много талантлив малък-голям артист.
Играл е в "Другите отчаяни съпруги", "Нашата история" мисля, че и още но не мога да си спомня. Беше много чаровно дете.
Миналата година го гледах в "Неверният" вече голямо момче и пубертета го е направил малко груб, но е много талантлив.



                                                                              

И в нашия сериал

# 709
  • Мнения: 10 818
Добра вечер... Hug
Нинка...Юсуф се казва Алп...не Али...а може и да е грешка при писането...случайно...сори....
И така...да питам...вие какво мислите по въпроса....Къванчо дали обича Фериде....и тя дали го обича.... Thinking

И аз да отговоря....не мисля..а, Феридето май има само един човек ,когото обича...и то се чудя ...дали това е обич....не е...но незнам и какво е чувството...страх има определено...пред баща си мълчи  като риба,но пред мъжа си....тя,между другото дали е работила нейде...или само харчи парите на Къванч...
За него....може и да е имало любов някога ,но сега йок...




М/у другото има доста коментарии у фейсо за Алп и Илайда....било за 3 месеца,по красива от Айча нямало да намери,ден до пладне....и так дале....и  още...

Тая маймунка за харесване ли да е?След красивата Айча има да се оглежда дълго,дълго.

Това момиче на маймунка ли ви прилича!!!   

Ей,тва жените сме много злобно племе...ужас....

# 710
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Свет, ами да,  моя грешка при писането. Разбира се, че не е Али, а става дума за Алп Акар, даже щях да пиша, че е адаш на по големия Алп. Извинявам се за неволната грешка. С нов Лаптоп съм и клавиатурата ми е малко разместена.
Питаш за Илайда Алишан. Никак не е грозна, красива е, но е с особено излъчване, което не зная как да го оприлича защото  не създава симпатия. Има жени с неправилни черти, но излъчването им е завладяващо и те кара да ги харесваш.  Много красиви жени, обаче  отблъскват с неприятно излъчване.
 Илайда съм гледала само в "Невинност", но нито сериалът ме завладя нито нейното изпълнение.


  Алп с очила - приличат му!

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 21:58 от Nina NN

# 711
  • Мнения: 10 818
Аз не съм я гледала досега....А...тя май имаше връзка по едно време точно с този Серкай...имаше няколко снимки с тях...беше доста неглиже...тя,но ми хареса....абе,да видим....До скоро го чифтосаха с Хазал Субашъ,пак така от едно парти...приказвали си...танцували и хоп двойка.
Има продължение във фейса...

Хайде,честита ни снаха. Алп и Илайда се последваха в Истаграм.🤣🤣🤣🤣🤣...двойка.🤣🤣


# 712
  • София
  • Мнения: 3 462
Аз не съм я гледала досега....А...тя май имаше връзка по едно време точно с този Серкай...имаше няколко снимки с тях...беше доста неглиже...тя,но ми хареса....абе,да видим....До скоро го чифтосаха с Хазал Субашъ,пак така от едно парти...приказвали си...танцували и хоп двойка.
Има продължение във фейса...

Хайде,честита ни снаха. Алп и Илайда се последваха в Истаграм.🤣🤣🤣🤣🤣...двойка.🤣🤣




Свет да, били са двойка със Серкай докато са снимали "Невинност", но след това са се разделили.

 През лятото на 2021 г. са били заедно и са ходили на почивка в Бодрум, но през септември са се разделили.

# 713
# 714
  • Мнения: 27 634
Наистина ли са чифте и се последваха:joy:Head Band
Смея се Илайда не му подхожда. Не че е грозна но съм с усещанията на Нинчето. Преди ми беше симпатична. Няма лошо нека опитва и се забавлява. Младост ,хормони. Със Серкай  бяха луда двойка.
 Алп сподели че сърцето му е свободно и аз му вярвам. Това че се последваха може да е за шоуто. Ще видим.

# 715
  • Мнения: 10 818

Алп с очила - приличат му!

Да ,Нинче...Явно има проблем с очите...от доста време е с очила,но не винаги ги носи...



И ето нещо за него...


Алп Навруз не е романтичен флиртаджия
Автор: Румяна Генадиева
Лица
10:30
27.03.2022
image
Освен с успешен актьор, турчинът е популярен модел.
За актьора е важен интелектът, а не физиката на жената

Красив, харизматичен и талантлив – такъв е турският актьор и модел Алп Навруз, който на 31 години вече е участвал в 7 сериала и един филм. Талантът му излиза извън границите на Турция и днес той е един от най-известните и обичани артисти в света. Включен е в списъка на най-красивите мъже в Турция.

Сеит Алп Навруз е роден в Истанбул на 15 януари 1990 г.и от ранна възраст проявява интерес към актьорската професия. Изучава турски език и литература в Техничекия университет „Йълдъз“, но любовта към изкуството му дава повече възможности, играе роли в различни театрални спектакли още като ученик.

Знойният турски актьор започва кариерата си в ранна възраст, но едва през 2016 година най-накрая прави своя филмов дебют, участвайки в проекта „Любовта не разбира от думи“.

Световна популярност му донася участието в поредицата „Госпожа Фазилет и нейните дъщери“, заснет през 2017 г. Там той е в главната роля на Синан. Историята е преведена в няколко страни по света. Участва и в други телевизионни поредици като една от познатите у нас е „Не пускай ръката ми“. Заради привлекателната си външност е избран за лице на козметичната фирма „Ив Роше“.

Алп Навруз е много уверен в себе си и с удоволствие прави всичко свързано с работата му, но признава че много се страхува от високото и това не му позволява да се занимава с екстремни спортове. В свободното си време обича да чете или да плува. „Плувам малко в морето, слушайки музика. Наслаждавам се на самотата. Освен това чета сценарии и анализирам, обичам да изследвам природата и да гледам филми. Пиша поезия и сценарий, яздя кон, занимавам се и с други спортове, обичам музиката“, споделя Алп.

Красивият актьор  имаше любовни отношения с моделът и актриса Ебру Сам, но през юни миналата година се разделиха, което доведе до слухове за ново завоевание - неговата партньорка от сериала „Приказка от острова“ Айче Айсин Туран, но и двамата отричат. Определено турчинът е идеален мъж, защото е не само красив, харизматичен и съсредоточен, в това което иска, но има и дълбока любов към семейството си, приятелите и животните. Алп е най-голямото от трите деца в семейство на пенсионери. Обича да готви, да е близо до природата и мечтае да издаде стиховете си в книга. Коя жена не би искала такъв човек до себе си?
Навруз обаче открито признава, че изобщо не е романтичен. „Поставям момичето, което обичам, в центъра на живота си и прекарвам повече време с нея. Опитвам се да я направя щастлива. Не бих се описал като флиртаджия. За мен е по-важно духовното и интелектът пред физиката на жената“, признава той.
Следете Trud News вече и в Telegram

https://trud.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BF-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8 … 0%B6%D0%B8%D1%8F/





# 716
  • Мнения: 27 634
Заповядайте в Новогодишната Нова Тема
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1509754.msg45774329#msg45774329 

Пускам я сега да не я мисля за празниците.

# 717
  • Мнения: 10 818
Феменце,мерсаж .😍🤗
Но,трябва да изпишем тази....затова малко снимчици.🤭





# 718
  • Дубай
  • Мнения: 3 749
Илайда я гледам в Чукур и я харесвам,но факт е ,да ,че е фатална жена...Бързо порасна това детенце😅 Предишната и връзка със Серкай Тютюнджю ,приключи след края на общия им сериал ,Невиновност.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 462
Ето и от мен малко снимки.
Тъжен е Халил, но много истински е пресъздаден от Алп.



Любимата ми снимка на малкия и голям Халил:



И цилия актьорски състав - прекрасни са:
                                     

Много ме изненада Айча, аз я харесвам и като излъчване и като актриса, но сега е доста подмладена и красива.



И на почерпка:

Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт