🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 4 (13.03 - 20.03) 🌴

  • 27 161
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 160
Аз искам Бонток да спечелят, малко да ги видим Ифугао дали са толкова задружни колкото се изкарват.
Алекс ще е сред мишените, но тя има идол и би трябвало да се спаси.
Ще го отнесе мъж, Драго или Жоро, по-вероятно Драго.
Ще ми е доста любопитен един дуел, Ивана - Драго, защото хич не се харесват.

# 16
  • Мнения: 790
Чудесна тема! Ифугао са по сплотени.

# 17
  • Мнения: 2 937
Мерси за темата! Аз също искам да видя Бонток на съвет и се надявам да има изненади.

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И аз искам да видя Бонток на съвет. Смятам, че Драго е застрашен въпреки или поради доброто си представяне.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 566
Аз мисля, че Драго не е комбинативен играч, затова е застрашен. Можеше да се сприятели с Анелия и Ганка след разбъркването, но той отново остана встрани и беше избутан от Ванко и Карин. Надявам се да не е той, симпатичен ми е. Джулияна определено няма да ми липсва, ако я изгонят.

# 20
  • Мнения: 6 708
Благодаря за темата, Дяволо!
Искам Ифугао на съвет, малко да се пораздвижат и да видим коалициите при тях, разсъждения един за друг, да видим дали са наистина толкова задружни.
Ако те са на съвет, си мисля, че Драго е застрашен, защото ми се струва, че е свободен електрон или поне малко са го давали и не съм си изградила представа за него. Ванко май по-добре се сдуши с момичетата. Георги се опитва да се ориентира в обстановката, засега не е заплаха за другите. На промото се вижда, че нещо се уговаря с Йо и Бо, може идеята му е да играе с тях след обединението.
Ако Бонток са на съвет, ми се струва, че докторът може да си замине. Йо и Бо му върнаха жеста, сега може да се съюзят със Зоран. Ще стане коалиция ЙоЗоБо. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 374
Драго прекалено малко са го давали, въобще не мога да го преценя. Но ми е много  симпатичен.

# 22
  • Мнения: 31 165
И аз искам Бонток на съвет.
Гласувах, че Александра е застрашена от изгонване, защото знаят, че има идол.

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
А тя надали знае как и кога да го използва.

Аз понеже днес правя маратон със сезон 16 на американците, та съм на половината от него, и ми прави впечатление, че няма игра /независимо за какво - награда или неприкосновеност/, която да е без пъзел.
Под всякаква форма, с думи, без думи, с фрази, само с фигури - обаче пъзел задължително. Ама не като дъсчиците на Джуката и Пеьо, а истински, трудни пъзели.
Досега при нас май не сме видели такава.
Страхотни са игрите, само пъри сезон от ИВ съм гледала, но вече разпознах някои от тях.
И Ози, и Парвати - с кеф да ги гледаш.
Фалшиви идоли....дано някой от нашите се сети за това.
Забравих Сюри - показно как слаб играч /което е и относително, щото тя на пъзелите уж беше силна/ стига напред с акъл, основно. И с манипулация.
За трети път го гледам, направо всичко, или почти всичко съм забравила....

Последна редакция: нд, 13 мар 2022, 22:19 от Merri_An

# 24
  • Мнения: 3 729
Мери, благородно ти завидях за маратона.
Ще взема и аз да си пусна 16 сезон и докъдето откарам тая нощ. Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 мар 2022, 07:29 от Дидичка

# 25
  • София
  • Мнения: 11 566
Мери, според мен можем да броим Зоран, че изигра фалшив идол. По по-различен начин т.е. за себе си, но пак си беше готин ход. Подсигури си се, ако не го бяха защитили Ифугао.

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Мери, благородно ти завидяж за маратона.
Ще взема и аз да си пусна 16 сезон и докъдето откарам тая нощ. Simple Smile
А, аз приключвам, щото утре ставам в 6:00, и ме чака път и дълго шофиране, обаче го преполових.
Това ми е любимия сезон, един от любимите.
И много по-бързо се случват нещата, отколкото при нас, епизодите са по 42 минути, всеки епизод приключва с изгонен. В някои от тях има и по две игри - и за награда, и за неприкосновеност.
Мери, според мен можем да броим Зоран, че изигра фалшив идол. По по-различен начин т.е. за себе си, но пак си беше готин ход. Подсигури си се, ако не го бяха защитили Ифугао.
Да, сетих се за него, но според мен никой не му вярва.
Докато там Джеймс го намери, и вярва, че е намерил истинския, и ако не ме лъже паметта дори ще го извади на съвет.
Ако не бъркам с друг сезон.

# 27
  • Мнения: 6 708
Зоран се опита да направи нещо с фалшив идол.
А труден пъзел нямаше ли и в наш сезон или греша? 🤔 Дамяна май беше тази, която се справи и племето и' започна да я гледа с други очи след това.

Сюри, ах, Сюри.. Първият американски сезон, който гледах беше с нейно участие. Мира не си намерих как успя да обърне нещата в своя полза и изгониха друга участничка, на която симпатизирах. Че и до финал стигна. После в още един сезон я гледах, ами евалла, много е добра в социалната игра.
Ози ми е много симпатичен и ми стана мъчно, когато го изгониха с идол в джоба.

Добре, че не го дават всеки ден. Ще напълнят сериите със сапунки и да не казвам още какво, като знаем в България какво продава...

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 374
В 16 сезон ли беше фалшивият идол, който беше просто една пръчка?!  Satisfied Един млад мъж го намери и го даде на тъмнокожата мацка, която го игра на съвет, макар да беше убедена, че не е истински. Супер смешно беше как той се върза на пързалката на Ози.
Гледала съм и друг фалшив идол, но много по-добре направен, абсолютно заблуждаващ беше. Сега обаче не мога да се сетя в кой сезон. Играчът, който ги подхлъзна с него беше един по-възрастен, дребен, с очила, който накрая май спечели.
Идната седмица искам малко раздвижване в Ифугао и съвет за тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 551
Ще ми се да видя Ифуагао на съвет, но ми се струва, че отново Бонток ще загуби и в такъв случай намирам Иван и Денис за най-застрашени.

Общи условия

Активация на акаунт