Приморско 2022 г. – море, весело лято и хубави емоции!

  • 40 594
  • 495
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 28 874
Публикацията вероятно е изтрита. Показваше голямо количество кафява вода, вливаща се в морето. Изглеждаше потресаващо. Не знам блатни води ли са, отходни ли са, но да се топнеш в това "нещо" би било безумие....

# 47
  • Мнения: 885
Премахнато е. Сезона наближава, а тогава ден година храни. Голямо чудо, че нещо се излива на плажа...

# 48
  • София
  • Мнения: 3 448
Мдааа, много важно, че се сдобиваме със сериозни стомашно- чревни проблеми!!!...
На южния плаж ходихме само веднъж (за 3 години), заради смрадта, която се носи от Дяволската река (и не само смрад, виждат се разни неща... 🤢).
За стълпотворението и простотията в Приморско няма нужда да коментирам.
Тази година "бягаме" в Турция- още следващата неделя! За същите пари (и по- малко, в пъти по- добри храна, база, хигиена, обслужване, отношение).

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 12:14 от AnyHr

# 49
  • Мнения: 885
Честно казано и аз се замислям...

# 50
  • Мнения: 193
Може ли мнение за хотел Куин Нели

# 51
  • Мнения: 885
Може ли мнение за хотел Куин Нели
Минавал съм много пъти покрай него - твърде далеч от северния плаж ми идва, в смисъл, че има хотели, които са много по-близо от него. На този фон останалото е без значение...

# 52
  • Мнения: 2 460
Две пресечки от Северния плаж трудно могат да се нарекат "твърде далеч".

# 53
  • Мнения: 39 039
И басейна му изглежда хубав отвън.

# 54
  • Мнения: 885
Споделям лично мнение, с което не е необходимо да се съгласявате, но и не виждам причина за реплики.
За мен морски хотел започва от местоположението. Ако не усещам бриза от терасата на стаята ми - не става.

Последна редакция: пн, 16 май 2022, 17:34 от Leo...

# 55
  • Мнения: 193
Споделям лично мнение, с което не е необходимо да се съгласявате, но и не виждам причина за реплики.
За мен морски хотел започва от местоположението. Ако не усещам бриза от терасата на стаята ми - не става.
Препоръчай някой такъв на цена до 100 лв на човек за началото на август  .

# 56
  • Мнения: 885
Споделям лично мнение, с което не е необходимо да се съгласявате, но и не виждам причина за реплики.
За мен морски хотел започва от местоположението. Ако не усещам бриза от терасата на стаята ми - не става.
Препоръчай някой такъв на цена до 100 лв на човек за началото на август  .
Трудно ми е, защото не знам какви ще са цените тази година и дали хотела предлага изхранване.
Един такъв е хотел Анкора бийч. До него са хотелите Дюни, Тропикана,... Аз бих търсил задължително изглед море. Но пък там може да има проблем с паркирането. А и това не са кой знае какви хотели. Сложно е...

# 57
  • Мнения: 131
На нас ни харесва семеен хотел Венеция,  имам възможност собствениците да ми осигурят закуска , което е идеално за мен и децата,  стаите са чисти и просторни , а балконите са разкошни,  но най-важно е,че близо до плажа.

# 58
  • Мнения: 2 339
Здравейте. И тази година сигурно ще сме в Приморско, живот и здраве. Миналата година бяхме в къща за гости Анастасия. Хареса ми, чисто, любезен домакин, близо до плажа. Тази година не ги виждам по сайтовете, работят ли?
Като минус отчитам липсата на двор и детски кът. Има ли такива къщи или хотелчета , бюджетни, без изхранване? Май Владимиров е така?

# 59
  • Мнения: 885
Семеен хотел Венеция има един безспорен плюс, който е собствен паркинг (макар и малък), но понякога е шумно от съседния Приморско дел Сол.
От миналата година има фейсбук група
Стаи, квартири, настаняване ПРИМОРСКО, та може да питате за места за настаняване.

Общи условия

Активация на акаунт