Лечение на хазартна зависимост, Варна

  • 4 658
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 717
Сори, обаче това е голяма глупост.
Изтриха ме за предложението ми да ходят на Марс, че там намя хазарт, но някои хора наистина пишат големи смешки.

Изтрили са те, тъй като и твоето предложение не става - какво би спряло двама депортирани на Марс комарджии да развъртят един покер? 🙂

# 46
  • Мнения: 3 214
Специалното заявление го коментираме в съседната тема.
Не чета съседни теми. Видях тема с такъв проблем, предложих решение. Извинете, ако съм досадила.

# 47
  • Мнения: 2 651
Коя е съседната тема? А с тази декларация лицето допуска ли се във физически игрални зали?

# 48
# 49
  • Мнения: 3 214
Коя е съседната тема? А с тази декларация лицето допуска ли се във физически игрални зали?
Не

# 50
  • Мнения: 31
Добре де. Ако той спре хазарта, оттам нататък какво?
Ами като здраво мислещ,ще можем да изговорим какво прави от тук на сетне....Немисля, че от преживяното и двамата ще имаме същите чувства от преди разрушаването на всичко... доверието,искренноста,чувствата,желанието...


Значи, от това което аз разбирам. Искаш да му помогнеш да спре с хазарта, за да го оставиш . Това ако го направиш , ще го вкараш още повече в батака. Остави го сега, той като е сам ще има време да си помисли за себе си , щом е решил , че иска да спре и знае , че има проблем с хазарт. Това е моето мнение, но е много тъпо да го оставиш след като спре хазарта!

# 51
  • Мнения: 8 813
Не, не мисля така. Тя иска да спаси не него, а апартамента, в който каза, че е вложила много пари. И тъй като усилията по спасяването на собствените инвестиции минават през спасението на единия собственик- хазартно зависимият, може да бъде помогнато и той да се отърве. С един куршум, два заека, а авторката става и спасителка в ръжта .Innocent
Авторке, хубав ти е замисъла, но не вярвам да стане. Ние загубихме половината от наследствения апартамент на свекърите, защото собственикът на другата половина- сестрата на мъжа ми, която е хазартно зависима, продължи  да си залага. Те винаги обещават и луната да ти свалят и накрая си правят каквото си знаят. Няма по-изпечени лъжци от зависимите. Тя още залага, сега обаче е в чужбина за повече пари.
Имаш 2 опции - зарязваш апартамента и инвестициите си и се спасяваш с обеца на ухото друг път да купуваш жилище, което е само лично твое.
Другата опция е да започнеш дело за делба и да му платиш дела, или да го продадете и всеки да се спасява поединично.
Не наливай пари повече в това жилище. Накрая жилището няма да го спасиш, но освен това ще загубиш пари за още един апартамент. Обзалагам се ,че този е на твоя издръжка докато се кълне, че иска да се спаси от зависимостите си. Кой плаща ипотеката?

Общи условия

Активация на акаунт