Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №2

  • 33 608
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Те,децата са по-устойчиви на удари.
Забавлявах се снощи.
Един единствен път съм се качвала на такива кънки и си беше голям кеф. Не съм падала.
Свиква се.

# 736
  • София
  • Мнения: 62 595
Те може да ходят 3-годишните, но да накараш възрастни хора първо с обикновените си обувки да се придвижват по леда, после да ги накараш не само да се научат за отрицателно време да пазят равновесие, но и да се пързалят и да носят нещо, вече е безотговорно. Няма обезопасяване там.

# 737
  • Мнения: 1 570
Flowers Hibiscus Merri_An ще ни спасяваш ли с нова тема?
Благодаря!

# 738
  • София
  • Мнения: 15 473
И ако може друга заглавна снимка,че на тая, искам-не искам,  все ми се набива в очите бюстието на Мариела.

# 739
  • Мнения: 1 570
И ако може друга заглавна снимка,че на тая, искам-не искам,  все ми се набива в очите бюстието на Мариела.
А то не е много приятно.

# 740
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Flowers Hibiscus Merri_An ще ни спасяваш ли с нова тема?
Благодаря!
Да, след около час ще пусна.

# 741
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 102
Не знам изобщо и аз защо орязаха номинациите. Дори върнах да проверя дали не съм ги изтървала, че гледам на запис.
Аз предпилагам, че Николай ще е единият номиниран.

# 742
  • Мнения: 612
Да, показаха го с престилката за днешния епизод. Кофтито е, че това означава, че когото номинират днес ще си тръгне в неделя ( освен, ако не настъпи някой неочакван обрат 😆 )

# 743
  • Мнения: 3 073
Надявам се Виктория да си тръгне. След това Янита.

# 744
  • Мнения: 612
Виктория няма да си тръгне скоро .. за съжаление 😆 Янита срещу Николай би ми било доста интересно определено😃😃
Но може би ще е Анелия тази седмица…

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Виктория пак показва някакви умения в кухнята, докато Янита много ми се губи. Откакто ги разделиха с мъжа й, показа нещо в индивидуалните състезания, но на вечерните резервации ми се губи тотално.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Виктория я харесвам.
Забавна ми е,а и има знания и умения.

# 747
  • Мнения: 612
Момичета Спойлер … или клюка 🤣

Скрит текст:
Тъкмо приказвах с една приятелка и ми каза, че е засякла сутринта Артур във Варна.. демек и той няма да додрапа финала.  Надявам се да се е припознала, ама беше доста убедена. 😕

# 748
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Нова тема.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1432086.new#new
В анкетата на тази преобладаващото мнение на четящи и пишещи е, че нямат фаворит.
Иначе от имащите по-голяма част симпатизират на женския отбор.
Очаквано, и аз съм така.

Общи условия

Активация на акаунт