Да вдигнем чаши за последно, че после няма да е редно ! ~бебеправене 404~

  • 30 445
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 688
Маце пожелавам ти да се изненадаш след командировката🤗Момичета аз днес направих обременяването с глюкоза,ще трябва да почакаме за след празниците.Този месец май го отписвам😐Тези дни трябва да ми е овулацията,но нямам много надежда!Светли празници на всички🤗

# 706
  • Мнения: 1 323
Аз съм 4 дни преди цикъл и нещо хич  не ми се прави тест при всякаква липса на симптоми😏

# 707
  • Мнения: 480
На мен ми излезе и прогестерона от днес. Спаднал е от 15.55 на 14.88 и следобяд отивам до АГ.

# 708
  • Мнения: 902
Мери, взимай мерки! Браво, че ще ходиш до док. Навреме е. Циклогест, утрогестан и всичко ще е наред.

# 709
  • Мнения: 480
То хубаво ще ходя, но да имаше кой да ме приеме..
Извикали го по спешност и си увиснах за утре сутринта. Мрън!!!

# 710
  • Мнения: 590
Мери стискам палци всичко да е наред !
stoneface , Пожелавам ти качествени яйчица , хубави ембриончета и след 9 месеца най-красивия финал!
Аз ви чета и няма с какво да се включа, болят ме страшно много краката , ей така без нищо . Нито съм тренирала, нито съм се преуморявала , ако продължава така във вторник ще отида на ортопед.
Пожелавам ви весело прекарване на празниците и ви пожелавам много здраве , щастливи мигове и по едно-две бебчета в тумбаците! ❤

# 711
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Моя Ц пак се разбута! Дойде ми на 34 ден, август беше така 1 месец само. Днес 7ден имам още зацапване... Зимата ми дойде два месеца следователно на 20 и 24 ден.
Мери пиши как е минал прегледа!

# 712
  • Мнения: 480
Вече съм доста по-спокойна.
Видяхме точицата, вътрематочна бременност си е. На 03.05 ще ходя евентуално за пулс да видим Heart Eyes
За прогестерона каза, че няма да ме тъпче с лекарства понеже нямам абсолютно никакви оплаквания.

# 713
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
А това, че е паднала стойността му?

# 714
# 715
  • Мнения: 480
Не била спаднала чак толкова. Повече движение, пресни плодове и зеленчуци и като цяло здравословно хранене.

Общи условия

Активация на акаунт