Домакини 81/ Да си налеем по едно, повод все ще се намери

  • 37 682
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Фло, както винаги съм казвала - Аз не вярвам в чудеса... Разчитам на тях!

# 31
  • Мнения: 1 489
Ма ко, благодаря за темата! Честита да си! Много здрава, щастлива, обичана и обичаща!

# 32
  • Мнения: 39 317
Честит рожден ден, Ма ко! Да си здрава, щастлива, обичана и глезена!

# 33
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Ма Ко днес си ми на късмет.От 10:00ч. тръгнах по магазините за обувки, отчаях се по едно време,но...имам вече обувки за сватбата ( тъмно сини , високи и много удобни) ,клъч в същия цвят и черни високи за бала.Щерката също се беше отчаяла ,но в последния магазин се влюби в обувки,клъч и кецове за сватбата.Много съм щастлива и малко си отдъхнах , поне аз момента.

# 34
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Благодаря ви, прекрасни!
Плами, развесели ме. Отдъхни си, след седмица ще излезеш от сатурновата дупка. Радвам се, че сте си харесали обувки.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Мако,да си честита,слънце!
Все така да имаш късмет и да си здрава!

# 36
  • Мнения: 5 997
Честит рожден ден, ма ко

# 37
  • София
  • Мнения: 9 857
Ма ко, честита да си!
Здраве, усмивки и сбъднати мечти!

# 38
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честит рожден ден,Ма ко!Бъди здрава и щастлива.

# 39
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро!

Днес поспах, че началството нямаше първи час. Въпреки това, второ кафе пия
Хубав ден на всички Hug

# 40
  • Мнения: 8 759
Добро утро! Вземам си кафе,тенкю!
   Да ви призная един грях - след като 3г и половина не пуших , и след всичкото мрънкане колко ми се пуши  , се поддадох на изкушението - купих си едни ментолки и с такъв кеф си изпафках една! Ох, голям кеф!!! Начесах си крастата . Нали едни умни хора са казали, че за да се пребориш с изкушението просто трябва да му се отдадеш.
   Хахахаха , и още по-сладко е ,че го правя скришом от моите хора. Не че някой нещо ще ми каже, ама нали съм твърда и 3г и половина не пуша. Само да не се сбутаме със сина по кюшетата,  че и той си мисли че се крие.
    Вале, като стана дума за набори, кво стана с проблемът в училище с Мими и оня даскал?

# 41
  • Мнения: 11 622
Добър ден прекрасници!

Голяма съм уфсъ...... То имало нова тема Rage

Мако да си честита Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 42
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Ааааа да си ги нямаме такива. Да съм уфсъ си е моята работа

# 43
  • София
  • Мнения: 9 857
Марулетке, засега след като директорката и класната са говорили с него, проблемът се реши. Спря да говори за Буда, смъртта, живота, душите на умрелите и прочие. Докога... Ще видим.
Да споделя, че И Мими лека полека се съвзема чисто психически след трагичната случка с приятелката ѝ. Мина през ужасни моменти и да си призная, направо се бях отчаяла и уплашила много за нея. Но, пу пу, от миналата седмица, виждам светлина в тунела. Много и помогна и психоложката.
Дано все така с малки, но сигурни крачки, се съвзема.

Марулетке, за цигарките как искам да ти се скараааам..... Ама айде, ще си трая. 😁

# 44
  • Мнения: 8 759
Вале, радвам се за Мими. За огромно съжаление не можем да ги предпазим от превратностите на живота, а и те са големи и трябва да се научат да се справят сами.
    Преди време по повод на някакви разправии в класа дъщеря ми беше яко изтрещяла- прибра се от у-ще, вика, крещя , рева , счупи две чини. По стечение на обстоятелствата свекитата ни бяха на гости и баба й се опита да се намеси. А бабата е и много емоционално нестабилна, за всяко нещо циври.И през цялото време реве и вика Вале,направи нещо,Вале успокой детето.
    Валето нищо не направи - изчака да отмине бурята, щерката се нарева , изхвърли емоцията и после дъго си говорихме и обсъждахме. На следващият ден ми се изчете едно конско,че моята работа като родител е   да ги предпазвам от такива неща и да ги пазя от грешки.
    Въобще не съм съгласна.Всеки трябва да направи своите грешки , да си мине по своите пътеки. Аз каквото трябва ,да съм направила през първите 7 , дет се казва.
    Просто се сетих да ви споделя, а случаят на Мими е съвсем различен.
   Вале, ама знаеш ли какъв кеф си направих да си пафна една цигарка.Само една съм изпушила, вече не ми се пуши. Ама се крих ,да не ме хванат моите, хахахаха.
    Мако , айде ,ставай.Днес нямаш РД , кво се успиваш?!

Общи условия

Активация на акаунт