Домакини 81/ Да си налеем по едно, повод все ще се намери

  • 40 018
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Смърфи ... браво на вас.С щерката носим разни неща по списък тук във Варна в Спортна зала за бежанците.Като влязох единия път и сълзите ми рукнаха,а не съм от чувствителните натури.Ако ти трябва нещо ,казвай да пращам.Имам примерно много плюшени играчки , нови  , изпрани и прибрани.В къщи отдавна няма кой да си играе и ако ще накарат някое дете да се усмихне,дори за малко си струва да ги пратя.

# 76
  • Мнения: 9 037
Оф , писах, писах, ама ..........то не е за писане. Само ще споделя, че фирмата , в която работи сестра ми е чуждестранна, собственик руснак, но с чуждо гражданство. Изтегля всичките си служители от Украйна, които искат ,като им запазва работните места и заплати. В Полша и Румъния е наел хотели за тези, които са там, в софийският офис е подсигурил жилища. Служителите искали да съберат пари и да помогнат, той категорично отказва и поема финансово всичко.
   Приятелката ми безвъзмездно дава апартамент , купува храна, настанените изисквали да им сложи още един климатик. В жилището има отопление.
    Много ми е мъчно за хората, които наистина с една дреха на гърба си са тръгнали, за дечицата им.
   За подаграта , ММ не пие много, в смисъл няма проблем с пиенето.Аз съм тази,която пийва по ракийка вечер.Или винце , а една приятелка ни поръчва от някъде едно малиново....
  Той просто се инати и не иска да иде на лекар.Сега единият работник ми каза,че вчера бил паднал, и не могъл да стане,защото глезенът, където го боли не може да се сгъне.И нагоре коляното.
   Бедна му е фантазията какво ще му се случи довечера ,само да се прибера.
   А преди малко един тъпанар , адвокат, си изсипа жаравата от печката в контейнера.С колегата от съседния магазин се правехме на огнеборци,включи се още един съсед.Абе прости хора газят по тая земя....

# 77
  • Мнения: 39 606
Марулетка, тук има тема за НВ_ВМХ. Прочети първия пост. Може да ти хареса идеята и концепцията. В общи линии захарта и въглехидратите разболяват и правят възпаленията в тялото.
И още един съвет, не го почвай с лошо, нищо няма да спечелиш.
Ангелче, честити щори. Аз моите много си ги обичам.

# 78
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
При подагра точно мазното трябва да се избягва. По-скоро изобщо да не се приема. Доколкото съм схванала от майка ми и от нефроложката, мазнините в храната, от там и в тялото се утаяват на кристалчета в кръвта. Страдат първо и най-често глезените, защото кристалчетата са тежки и като стигнат до там трудно се връщат нагоре. Приемането на конкретните за проблема лекарства разтварят кристалите. Ако разчиташ само на хранене да не се задълбочава проблема, то не трябва никакви мазнини да приемаш. Майка си позволява от всичко забранено от време на време, защото си пие лекарствата всеки божи ден, независимо, че няма криза. Шкембето ѝ е вместо празнична торта и няма търпение да ѝ кажа да направи на моите, че аз това не го пипам и готвя у нас за нищо на света, ако ще последната храна да е
Ангелче, честити щори, дълго да им се радваш
Цял ден маах гащи навън, беше супер време

# 79
  • Мнения: 11 663
Днес при мен беше горещо - в градината, на слънце - 20гр Laughing
Вечерта ходих с Кратун на една среща за доброволци и дарения /Кратун членува в организацията/ - масово хората бяха по потници, къси гащи и джапанки LaughingLaughingLaughing

# 80
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро! Хайде на кафенцето!

# 81
  • Мнения: 39 606
Ангелче, бая се взирах в гранитурата на кафето и с ужас видях, че такава за ядене няма. Аааа, ще се карам!
Добро утро.
Има ли празнуващи?

# 82
  • Мнения: 11 663
Добро утро момичета Kissing Heart
Рано, рано да се оплача LaughingLaughingLaughing  За разлика с кучето, от мен футболист не става.....
Любимата му игра е да се рита топка, а той да я лови. При него пропуск няма, обаче аз вместо топката ритнах каменния бордюр...... Сега големият пръст на крака ми е като кюфте, а аз вървя като патка Laughing

# 83
  • Мнения: 9 037
Добро утро! Предлагам да си празнуваме,ако и да нямаме именници.Ако имаме - живи,здрави и щастливи да са!
И при нас е 20 гр, и днес така и утре и други ден.Нали ще водя дедичката на спа, гледам времето.Сутринта ми вика - да идем на спа, че да се наспя.Той не може да легне и да лежи,вчера уж се прибра да си вдигне крака и да е в покой, заварих го у един съсед-приятел , гараж правят.

# 84
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро и честит празник!
Калинче, съдия нямаше ли на мача? Joy Да се оправя бързо пръста
марулетка, да си починете
Смърфи, вчера минах по случайност през Тмаркет, доста са намалели бонбоните, а някои видове изобщо нямаше. Което е обяснимо де, ама не се бях замислила преди това. Взех от каквото има, че явно няма скоро да зареждат
И при нас се очертава хубаво време, а защо продължават да ме болят кокалите и главата, не знам
Хубав ден на всички Hug

# 85
  • Мнения: 1 489
И аз да ви нагледам! Готвя супа и се каним да излезем с Марти!
Следващите дни ще сме на гости на нашите и трябва да минем през детски кардиолог. На последната консултация педиатърката каза, че долавя лек шум и иска да го проверим. Та стиснете по едни палчета в неделя!

Марулетка, да си починете и разнообразите!

Калинче, бързо да минава!

Смърфи, адмирации за подкрепата и помощта!

Ангелче, благодаря за кафето!

# 86
  • Мнения: 9 037
Имате ли кардиолог? За кой град става дума? Стискам  палци да е чисто физиологичен шум!

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Ста ди, стискам палци всичко да е наред

# 88
  • Мнения: 39 606
Стади, стискам палци. За София препоръчвам професор Велковски.

# 89
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ста ди, стиснати палци и от мен!
Мария, нЕма манЖа тая сутрин, нЕмааа 😂

Общи условия

Активация на акаунт