🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #6

  • 76 980
  • 2 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 346
Картини на Марта има в инстаграм страницата и. А сторито гушнати с този момък и ЧРД гаджето ли е, не разбрах.
Извинявам се ако е коментирано, но в първи епизод казва, че не се занимава с нищо. Та знаем ли дали е така или работи нещо щото и с дете и разведена е малко странно от къде има доходи.
Ако бившия и я издържа (би било странно) според мен са го коментирали с Виктори, подействало е отблъскващо и затова вече не търси контакт с нея.

# 31
  • Мнения: 723
Според мен Виктория К, Александра и Блага са с най-големи шансове. Другите са пълнеж. Няма да избере Марта, колкото и да му харесва. Както и Деница, въпреки, че се изказва мило за нея и им върви разговора.

# 32
  • Мнения: 4 186
Благодаря за новата тема Flowers Rose
Марта не ми се вярва да спечели. Прилича на жена, която оставя отговорностите на мъжа. Виктор не търси такъв тип. Въобще не е важно в случая дали е хубава или дали е най-хубавата там.

# 33
  • Мнения: 3 579
Марта според мен привлича като магнит със спокойствието и самочувствието си. И мъже и жени харесват такива хора. Отделен въпрос е какво е да си мъж на такава жена и да трябва да си я отглеждаш като цвете. Виктор си я направи тази калкулация, но не я гони, за да има контраст с другите, а и явно ѝ се кефи. Така или иначе не е много на дневен ред тя за гонене.
Блага според мен в крайна сметка  ще му твръсне с жалкото си поведение. Кофтито е, че ще си седи във формата и на финалната права ще я отпрати. Същото и за Сашката
Деница няма никакъв шанс, жалко, защото според мен истински ще се разочарова,
Най-вероятна за победител ми се струва рускинята, ама да видим

# 34
  • Мнения: X
Според мен Виктория К, Александра и Блага са с най-големи шансове. Другите са пълнеж. Няма да избере Марта, колкото и да му харесва. Както и Деница, въпреки, че се изказва мило за нея и им върви разговора.

+1

Мерси за темата. Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Людмила, Теодора, Ниа Косара, малкото Вики, Ева, Елвира и Гергана бих изгонила за една вечер.

Така и не разбрах какво е станало с банския на Алекс...

Благодаря за темата.

# 36
  • Мнения: 3 579
Вижте промото за идния епизод за казуса с банския

# 37
  • Мнения: 4 186
Дават в промото, че  ѝ го свалят. Не разбрах много, май Виктория

# 38
  • Мнения: 3 579
Според мен не е Виктория, тя само комемтираше, че “положението вече е извън контрол”

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Благодаря.

# 40
  • Мнения: 723
Според мен не е Виктория. Тя е хитруша. Използвала е някое от протежетата си

# 41
  • Мнения: 68 795
Благодаря за новата тема, приемете тази роза и от мен! 🌹

Мерсаж и аз...пращам си кюлотите в знак на признателност Nerd

Чакам сторито с банските....

# 42
  • Мнения: 4 350
Благодаря за темата!
Есме, би ли приела тази роза от мен за благодарност 🌹? 🤭
Успях да ви изчета всички!
Уф, трябваше да си водя бележки, но карай щом не съм го запомнила, значи не е било важно.
Искам да кажа, че съм съгласна с мнението на повечето от вас, че Виктор е кифла в мъжки вариант. Може да му е неудобно да слуша суперлативи по свой адрес, но определено се размазва от кеф когато му се предлагат в чувствен аспект...
Прочетох глупостите за Благовеста..... Дали са истина? Един Бог знае..
Иначе може да има ромска кръв, не е престъпление. Ето защо сам баща ѝ е съобщил за формата. Или поне и аз виждам обяснение в гените 🤣

Гледахте ли по-късното шоу на Цитиридис с Габриела?
Оказала се че е влязла в предаването за да накаже половинката си 😅

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 19:30 от Vicky_P

# 43
  • Мнения: 899
Мерси за темата,Есме!
Има ли къде да се гледат чужди сезони на предаването. Да позяпам малко.Благодаря.

# 44
  • Мнения: 4 133
Капитонова развръзва банския на Александра.

Общи условия

Активация на акаунт