🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 5 (20.03 - 27.03) 🌴

  • 28 340
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Изобщо не съм изненадана за само шесте килограма.
Та на нея само това ѝ беше в устата - храна.
Надали има друг, който е изял повече храна от нея във формата.

# 781
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз сега я пускам Карин, ще използвам аудиоподкаста докато списвам новата тема.

Бенгън,
ами не е добре това, че не ти е отговорила. Това е доста важен въпрос и факта, че не е отговорила за мен е еднозначен - точно това е което си мислим тук за идола и тя не иска да си го признае или пък да го отрече (т.е. излъже). Затвърждава се впечатлението, че е потайна и хлъзгава в отношенията. И със сигурност не е искрена. Интересно ми е какво мислиш по казуса.

# 782
  • Мнения: 9 700
Сигурен съм, че е имала супер много събрани въпроси. Няма как да отговори на всички. От подкаста ми направи впечатление, че беше избрала основно въпроси, много повече насочени към общото в играта, към бита и несгодите им и съвсем малко насочени към конкретни епизоди и случки. Така е преценила - така е направила. Сигурен съм, че и много други напълно конкретни въпроси за случки/събития в играта до момента излъчени в ефир са останали без отговор.

Конкретно отговори защо не е гласувала за Жоро ( от 39:20 - 40:05 ), каза няколко думи защо Алекс ( от 42:05 - 42:55 ) е нехаресвана .. но като цяло сценария който си е направила за подкаста го намирам за прекалено дипломатичен. Не бих използвал думите потайна и хлъзгава, но мога да разбера използването им.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 17:30 от Bengun

# 783
  • Мнения: 1 375
Bengun, може ли да напишеш  по повод на нехаресването на Алекс, какво е казала Карин, защото ми е интересно, а нямам възможност да го гледам.

# 784
  • Мнения: 9 700
Много накратко каза ( от 42:05 - 42:55 ), че емоционалността на Алекс е една от основните причини за отношението към нея. Защото емоциите те правят много несигурен съюзник.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 17:12 от Bengun

# 785
  • София
  • Мнения: 5 551
От думите на Иван звучи сякаш той има лично отношение към Карин, същото усетих от него и когато ненужно след отпадането си каза разни неща за Драго, които очевидно нямаше да послужат на други участници, нито на смаия него, защото само Драго и Владо присъстваха. Иван се показва като лош губещ, не бих вярвала на думите му на 100% , просто защото звучи пристрастно.

Относно "побутването", имам чувството, че се повтарям, но чиято и продукцията да загледате - американска, австралийска, българска и пр. - монтажът в "Сървайвър" се прави според това кои участници стигат по-напред, те ни биват показвани повече, т.е. едното произлиза от другото, а не обратното, защото предаването е на запис. Постоянното коментиране на това идва от "професионалното изкривяване" на българина от формати като VIP Brother, както и малкия набор от продуценти, които са окупирали риалити телевизията у нас.

Изгледах интервюто с Евтим Милошев. Останах с вечатлението, че България по-скоро не може да си позволи сезони на "Сървайвър" да се снимат без прексъвания, и още по-малко по два на година като американските. Т.е. ако има почивка след този сезон, това не означава, че би била заради рейтинги, и все пак се надявам, ако има да е по-кратка от последната. Направи ми впечатление и че говори за "начина, по който се води разказа" като един отличаващите знаци на формата. Именно разказът на историята се разчита като "побутване" от голяма част от българските зрители и не виждам как това ще се промени скоро. Надявам се да не променят начина, по който извиличат съдържание заради подобни опасения, защото разказът наистина е ключов за "Сървайвър" и ще се радвам да си остане така. Т.е. аз не бих си представила този сезон, разказан през очите на Иван - хирурга, при положение, че той отпада преди Обединението.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 18:08 от La Vikinga

# 786

Общи условия

Активация на акаунт