Пъзели 39

  • 19 750
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 36 817
А може и някой комшия да го е намерил, разпитайте.

Да бе, я покажи кой беше?

# 76
  • Мнения: 5 057
vartoglava,чак на мен ми стана криво. Ама ще изскочи от някъде, сигурна съм. На майка ми една дебитна карта търсихме един час, изринахме снега на улицата да търсим, а накрая се оказа паднала между седалките в колата. Като нищо си го взела по инерция нанякъде.

Вчера ММ видя имейла с потвърждението на доставката за пъзелите. Изражението му беше безценно. Вика "Десет пъзела имаме вкъщи вече." Та кажете ми - достаъчно ли са 10 пъзела?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 36 817
Десет!? Да му пусна снимка с моите около 60?

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Лютиче, в къщи имам 38 ненаредени пъзела + един четворен с по 1000 части и пак се оглеждам за още:joy:
Луда работа Simple Smile

ПП. Точно щях да кажа "Питай HighSpeed колко има" и тя се е включила Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 36 817
А, моите понамаляха напоследък. Продадох няколко, но пък няколко пътуват и сега към мен.

В темата знам момичета и с повече ама нека се похвалят сами, ако желаят Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 468
Ех, какви наивни същества са понякога мъжете. Ако види във фейсбук какви колекции показват хората...

# 81
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Аз не знам колко имам в момента, сигурно около 30.

# 82
  • Мнения: 1 813
Аз пък имам11 наредени, ненаредени нямам, в момента редя пътуващият зарзават, много е приятен, средно труден, довечера сигурно ще е готов Blush

# 83
  • София
  • Мнения: 8 603
Аз имам 10 ненаредени и чакам следващото намаление за още Grinning
И 5 има опаковани в коридора, трябва днес най-накрая да ги пратя към Зори и HighSpeed.

Последна редакция: ср, 23 мар 2022, 11:34 от ToniShu

# 84
  • Мнения: 4 081
Аз имам 46 ненаредени и чакам още 7 да дойдат.

# 85
  • Мнения: 6 937
Хм, аз мисля, че нямам много, тоест има хора с доста повече, но съм чукнала 90 Rolling Eyes Мисля, че на 100 ще трябва окончателно да спра Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 2 334
От мен един Castorland 1000.

 



vartoglava, съчувствам ти, знам колко е гадно.
Скрит текст:
 Преди години пътувахме до Будапеща с кола. Тръгнахме рано, по тъмно. Мъжът ми нахлузил  кроксове, за да му е по-свободно в колата, ама едни опърпани, не ти е работа. А два чифта маратонки и още нещо сложил отделно в пликче. Да, ама кой  знае къде го е  зарязал около колата и ден и половина, докато си купи маратонки,  се разхождаше из Будапеща като клошар Grinning А плика така и не се намери
 Сега Сали ни даде вчера един пъзел от 500 части с котенца и днес ще падне голямо редене.
А ако знаете каква прелестна купчинка ми е дала Мона Лиза, наредила съм пъзелите на леглото и току притичвам да им се порадвам Grinning

# 87
  • Мнения: 122
Здравейте,
Миналата седмица взех едни пъзели от мацка от тази група, която разбира се няма как да позная по име:) Та тя ми сподели колко ви е сериозна групата тук и организацията по пътуващите пъзели. Аз не ви насмогвам на скоростта. Явно чета бавно:) Но се радвам колко много хора споделят тази страст.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 36 817
А, моля, моля, тука се влиза с представяне! Например бройката пъзели вкъщи и честотата на купуване 😋

Майтапа настрани, добре дошъл/дошла Simple Smile

# 89
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Здравейте,
Миналата седмица взех едни пъзели от мацка от тази група, която разбира се няма как да позная по име:) Та тя ми сподели колко ви е сериозна групата тук и организацията по пътуващите пъзели. Аз не ви насмогвам на скоростта. Явно чета бавно:) Но се радвам колко много хора споделят тази страст.

Май съм аз!
Много се радвам, че дойде да се включиш!
Добре дошла!

Sali, знам че е било трагично, но аз се посмях. Виждала съм една жена по джапанки на Седемте рилски езера, сега се замислям, че може и на нея да й се беше случило нещо подобно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт