Русе

  • 31 145
  • 312
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 153
Те в бистра и Галина бяха преди 2 години. Вече са в спортното , доколкото знам. Ама нас ни събираха да ни говорят против другите клубове, някакви си техни драми и ми дойде в повече. Исках просто детето да се научи да плува, то му писна да го местим от басейн на басейн( бистра и Галина, Олимпия и Дунав обиколихме) и сега не иска да чуе да ходи на плуване. А признавам си, много бързо го научиха да плува и да е уверен в себе си.

# 76
  • Русе
  • Мнения: 5 355
И ние приключихме с плуването горе-долу тогава преди две години. При тях така и не започнахме, че старта трая два месеца - а утре, а другата седмица и нищо. На другите места бяхме по-дълго.
Научаването беше в рамките на месец в Космополитън при Стефан.
Остана си любовта към водата и спорта - сега е фен на всякакви водни пързалки и се пуска на всичко Simple Smile

# 77
  • Мнения: 81
Здравейте, търся свестен зъболекар на сносни цени и по здравна каса.мерси

# 78
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте!
Следващата седмица ще пътувам до Русе. Моля за препоръки за таксиметрова компания, която да ползвам, докато съм там.

# 79
  • Мнения: 510
Здравейте!
Следващата седмица ще пътувам до Русе. Моля за препоръки за таксиметрова компания, която да ползвам, докато съм там.
Green taxi Ruse 082/8080

# 80
  • Мнения: 1 998
Такси Точните - 082/ 2222

# 81
  • Мнения: 4 214
Момичета, останаха ни излишни учебници
Математика 10 кл. Архимед
Христоматия по литература 10 кл Бгучебник
Гражданско образование 11кл Просвета
Работни листове Биология 9кл Булвест
Изобразително изкуство 8кл Анубис
Философия 9кл Анубис Клет
Работни листове География 9кл Анубис Клет
И този по английски, попълван тук там с молив.
Ако някой търси точно тези...

# 82
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Здравейте, търся шивашко ателие за скъсяване на мъжки панталон в района Централна поща, Хали...

# 83
  • Мнения: 10 284
Знаете ли дали в Русе вече се поставят новите бустери за ковид и къде? Питам конкретно за бустер Comirnaty Original/Omicron BA.4-5.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 5 355
В сградата срещу Альоша към булеварда има шивашко ателие - шивачката е добра и внимателна.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 7 076
В района на "Петко Д. Петков" в тунела до Тексимбанк има шивачка. Ремонтира панталона от костюма за бала на сина ми. От магазина ни пратиха при нея. Освен скъсяване се наложи и стесняване. Добре се справи. Малко сред това и носих и две нови тениски на дъщеря ми, които също трябваше да се скъсят. След 5 месеца носене подгъва си е добре, в смисъл няма нацепено. Направи ми ги от днес за утре. Е, малко скъпичко ми се видя на фона на шивачката в нашия блок, но тук трябваше да чакам около 7-10 дена, а според тийнейджърката трябваше да станат сега и веднага.

# 86
  • Мнения: 5 320
Забавно е, ако не си чел предходните постове в темата.
Въпрос - Къде се поставят от новите бустери?
Отговор - Има добра шивачка....

# 87
  • Мнения: 10 284
ЕЕ то щото всеки отговаря каквото знае и пропуска каквото не знае Simple Smile

# 88
  • Русе
  • Мнения: 5 355
vici75 Попитай РЗИ.
И не че не знаем, а не ни интересува.

# 89
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Благодаря за информацията за шивачка. И двете места са удобни. Ще пратя баща ми.

Общи условия

Активация на акаунт