Промоции на книги тема 13

  • 38 735
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Аз съм доволна от Озон, досега винаги са били коректни във всяко отношение.
А за последната промоция изрично бяха упоменали кои книги са изключени от намаленията. И аз опитах с някои издания, не хвана кода и тогава видях предупредителния надпис.

# 616
  • Мнения: 889
Аз винаги съм се чудила кой и къде опакова поръчките в Озон. На някои книги пише "на склад", на други съм виждала "при доставчик".
Тези, които са на "На склад" са си при тях, а другите "При доставчик" явно ги поръчват директно от издателството или евентуално от някоя борса като "Болид". Щом пристигнат при тях, те си опаковат поръчката и я пращат.

Моята поръчка от Ориндж пристигна днес. Бяха добре опаковани. И трите книги са на Егмонт с кода за -20% на 24 май. Гледам, че в новата им промоция май Егмонт изобщо не влизат.
Предполагам Озон ще пуснат онлайн Панаир на книгата, както всяка година, но не се надявам на големи намаления.
И последно, прави ми впечатление, че Сиела започват да си вдигат цените на книгите. Предстоящата на Бакман е 23 лв., а преди малко видях, че още една предстояща е също на цена от 23 лв. Криза, криза...

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 5 921

Моята поръчка от Ориндж пристигна днес. Бяха добре опаковани. И трите книги са на Егмонт с кода за -20% на 24 май. Гледам, че в новата им промоция май Егмонт изобщо не влизат.
Хари Потър не хващаше кода и на предишната. И въобще той винаги е извън промоция.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Понякога в Озон е намален Хари Потър с най- много 20%. Там трябва да се следи по време на промоциите им. Simple Smile

Поколебах се относно промоцията на Ориндж 3+1, но ми е много трудно да избера 4-а книга и засега пасувам. Simple Smile

# 619
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
От Хермес:

# 620
# 621
  • Мнения: 3 050
Шега беше за Озон предния ми пост, почти де. Рециклираме опаковките, но може да се ревизира нещо екологично. Набелязах от ппанаира и изд. Пурко - детски книжки от поредицата Ана Ана, за моето дете и едноименно приятелче.

# 622
  • Мнения: 2 750
Книгомания с промоция за децата

# 623
# 624
  • Мнения: 4 608
В озон са пуснали някаква промоция, повечето от книгите, които съм добавила в любими са с отстъпки 15% и 20%.
Върти ми се из главата, че миналата година след тази промоция имаше 4 за 3 книги. Обаче дали вярно си спомням.

# 625
  • Мнения: 889
По-вероятно се подготвят за онлайн Панаира.

# 626
# 627
  • Мнения: 10 199
На страницата във ФБ на Сиела видях освен горното и това:

📚 📚 От 30 май до 5 юни може да откриете ВСИЧКИ КНИГИ на @Ciela Books с  -20% отстъпка  В КНИЖАРНИЦИ „Сиела“, ОНЛАЙН на www.ciela.com и на #ЩАНД17 на  @Пролетен базар на книгата със „Сиела“!
❤ Пълен списък с нашите заглавия може да откриете тук: https://www.ciela.com/knigi/vsichki-knigi-ot-izdatelstvo-ciela
➡ Oтстъпката ще бъде валидна в периода от 00:00 ч. на 30 май до 24:00 ч. на 5 юни 2022 г. на www.ciela.com
*Важи до изчерпване на количествата на избраните заглавия в склада на онлайн магазин www.ciela.com

Така представено, оставам с впечатление, че на Панаира на книгата ще имат само -20% 🤔…

Имате ли някакви впечатления изд.”Рибка” и “Жанет 45 “ какви намаления правят на панаира?

# 628
  • София
  • Мнения: 271
На пролетния базар миналата година купих книга от щанда на "Рибка" без никаква отстъпка, но е възможно на други издания да е имало някакво намаление.

# 629
  • Мнения: 10 199
Благодаря, защото се чудя дали тогава да не пусна поредната поръчка от Озон (поне да стигна за БД).

Общи условия

Активация на акаунт