На пазар във Варна - тема 68

  • 26 921
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 359
Ще пиша и в съответната тема, но нека се допитам и до вас. Търся изпитан препарат, с който да почистя бежов кожен салон на автомобил. Не е оцветяване от дрехи, а захабяване, такова, каквото се получава при хващането на дръжката например. Та, ако не намеря такъв препарат и да почистя сама, знаете ли автомивка, където могат да почистят салона? Обаче, цените на тези услуги не са мн евтини, та търся препоръка от първо лице.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Някой от вас може ли да препоръча подолог?
Планта.Чака се около три-четири седмици за час.
Благодаря на тях ще се спра. Рових доста ИЗ нета, но не знаех че толкова се чака 😏 ще им звънна в понеделник да видим.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Случайно да знаете лекарството Пулмикорт да  е налично в аптеките?
Ако още не ,къде мога да го намеря?
 Румъния  ,Турция ?

# 48
  • Мнения: 1 880
Здравейте!
Случайно да знаете лекарството Пулмикорт да  е налично в аптеките?
Ако още не ,къде мога да го намеря?
 Румъния  ,Турция ?
За пулмикорт незнам, но по едно време беше изчезнал винтолина. Скоро ходих и питах вече имало. Така, че ако е за инхалации и не можете да намерите пулмикорт, може да правите и с вентолин+ физиологичен разтвор.

# 49
  • Мнения: 723
Благодаря за темата.

Ако има препоръки за фризьор за котки, ще се радвам да ги чуя, че звярът е опасен.

Пиши ми на лични, ще дам тел

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Пулмикорт / Cortair или Budecort 0,25/ може да намерите във фб групите за пазар от Турция. Вентолин за инхалации- също. Ако можете да пътувате- в Турция вече няма изискване за сертификат, както и за връщане в БГ, може сами да си купите. Не е нужна рецепта. Преди увеличението от миналия месец беше 60 ТЛ.

# 51
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте, ще попитам  и в Лили групата, но се надявам, че тук ще получа по-бърз отговор Grinning

Момичета, в кое Лили се предлагат продукти на NYX?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 444
На Владислав, под Образцов дом.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте! Асортимента и цените в Мадара и Фемили сходни ли са и кой е за предпочитане?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 098
Някой от вас може ли да препоръча подолог?
Планта.Чака се около три-четири седмици за час.
Благодаря на тях ще се спра. Рових доста ИЗ нета, но не знаех че толкова се чака 😏 ще им звънна в понеделник да видим.

Не знам какъв ви е проблема, но аз лично ви съветвам да отидете направо на дерматолог. Миналата година ходих в Планта за лечение на т. нар. кокоши трън. Загубиха ми буквално 4 месеца, през които не само не ме излекуваха, но и ми се разпространиха брадавиците и по другото ходило. Имах им пълно доверие, но накрая сами видяха, че нищо не се получава и ме пратиха при дерматолог. А парите за "лечение" си ги прибираха всеки път.
В крайна сметка отидох при д-р Томов и точно с 1 процедура с лазер ме оправи. Той бе шокиран от състоянието, до което са ме докарали от Планта с немарливото си отношение.

# 55
  • Мнения: X
Търся малко по-голяма дървена кутия,не малка като за бижута,а като тези,виждали ли сте да се продават някъде:



# 56
  • Варна
  • Мнения: 909
Здравейте!
Случайно да знаете лекарството Пулмикорт да  е налично в аптеките?
Ако още не ,къде мога да го намеря?
 Румъния  ,Турция ?

Да споделя моят опит отпреди 2 месеца. Търсих в Гален, Матрикария и накрая аптека Санита на Генерал Колев ме спасиха, беше им останал един блистер дозички и скокнах да си го взема. За да не се разкарвате напразно обаче, звъннете им на тел. 052/602560

# 57
  • Мнения: 10 679
Търся малко по-голяма дървена кутия,не малка като за бижута,а като тези,виждали ли сте да се продават някъде:
Скрит текст:


Виж в магазина за материали до книжарница Слънчоглед. Друго място е в магазинчето срещу спирката до училище Димчо Дебелянов в посока жп. гара. Пада се срещу пункта за продаване на карти, на отсрещния тротоар, след фризьорския салон. Там видях че продават.

# 58
  • Мнения: X
Благодаря, ще проверя и на двете места!

# 59
  • Мнения: 11 318
Почва най изгодно здрасти 20 л. до сега съм купувала от Джъмбо, но тази година още не съм ходила там и не знам как са цените.

Позната си търси изгодно керамични фигурки за двора. Някой да знае къде може да има, склад или по изгодно, че цените им е са доста високи.

Общи условия

Активация на акаунт