На пазар във Варна - тема 68

  • 27 045
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 228
Във Вълчи дол ако имате път натам, има супер много и евтини, в един магазин за домашни потреби на центъра. Grinning  И са много хубави.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Рев, в Алати съм виждала фигурки.

# 62
  • Мнения: 549
Оказа се, че имаме хлебарки. Предполагам, че като се затопли времето ще стане някакъв ужас и ми се ще да вземем мерки. Имаме дете на почти 2 години. С какво да напръскам и къде? Или ако можете да препоръчате фирма от която сте доволни, ще съм благодарна да споделите. Да вметна, че входа и мазите са пръскани есента.Преди да имаме дете живеехме в друг апартамент и Айкън-а вършеше чудеса, но сега не е опция.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 09:38 от OwlKitty

# 63
  • Мнения: 10 837
Със същия проблме сме, плюс котарак. Взехме от Практикер едни къщички - Магнум. Слагат се и има отрова там, хлебарките не умирали веднага, ами носели отровата в гнездата си. Било безвредно за деца и животни. Сложихме преди 3 дена, вчера вече намерих 2 умрели хлебарки. Има добри отзиви за тези къщи, дано да има ефект

# 64
  • Варна
  • Мнения: 855
Има едни пластмасови къщички на Райд,към 8 лв.Взимам март месец една опаковка за 60кв.и до другата година няма.На опаковката пише,че заразяват другите.Откакто ги ползвам,нямаме.

# 65
  • Мнения: 10 837
Може ли снимка или линк към тези къщи на Райд, да имам резервен план.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 228
Защо да не е опция Айкън-а? На мен точно личната лекарка ми го препоръча. Безвреден е за деца и домашни любимци. Може да отидете на гости някъде за 1 вечер, след като напръскате.

# 67
  • Мнения: 13 819


При нас, във входа , организирано, всяка пролет се пръска срещу хлебарки   а аз слагам още и от тези къщички.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 228
Тези също са много добри. Мъжът ми е купил апартамента със "съквартиранти" преди 7 - 8 години и е сложил такива. Веднъж. Еднократно. От тогава не е виждал ни жива, ни умряла хлебарка.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 855


При нас, във входа , организирано, всяка пролет се пръска срещу хлебарки   а аз слагам още и от тези къщички.
Същите

# 70
  • Мнения: 549
Много ви благодаря! Още днес ще ги купя. Дали отворите са достатъчно големи на тези къщички, че да успее да влезе екземпляр почти колкото палец? Виждала съм на стълбището такива миналото лято и ме ужасява мисълта такова нещо да е в къщата ми.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 5 228
Ще влезе. Гадовете минават през процепи, по-малки от милиметър!

# 72
  • Мнения: 10 837
Оле, хора, тотално съм погнусена... чухме скърцане от касата на вратата на банята и като свалихме касата отзад е царството на хлебарките Cold Sweat Май няма да минем само с къщички. Мислим да напръскаме там с този Айкън. От някоя ветеринарна аптека ли се купува, не съм имала такъв проблем до сега.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 228
От всяка агроаптека. Иу... съчувствам ти!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 468
Този продукт препоръчвам срещу хлебарки, много е добър! Слагате маски, напръсквате стабилно там където подозирате, че се крият и излизате от жилището поне за 4 часа. След това се връщате, отваряте прозорците и излизате за още няколко часа навън. 

Общи условия

Активация на акаунт