Клиники в Истанбул - тема 15

  • 55 707
  • 778
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 215
Момичета, утре в неделя в София къде мога да ида без час на първи ден от цикъла за броене на антрални фоликули и ако съм в приличен месец на следващия ден да потеглям за Истанбул за стимулация, че миналия месец се изложих, бих път до там надъхана за старт, но се оказах само с 1 ф. 🙄

# 211
  • Мнения: 219
Здравейте, момичета. Тези дни ще ми е пункцията 🙂 Вече говорих с лекаря и той препоръчва за всеки случай да останем тук и в деня на пункцията, въпреки че не трябва да има проблем. Но ми се налага на следващия ден да съм в София. Знам, че е индивидуално и ще преценя в деня, но моля споделете ако някоя е пътувала същия ден с кола дали е имала проблеми.
Очертават се да пунктират 9-10 фоликула.
П.П. За целия ми опит с инвитро и уж "ИЯР" тук  ми направиха най-леката ми стимулация и постигнахме такъв брой фоликули. За сравнение в БЪлгария зорлем 4 и 2 не ставаха за оплождене.

# 212
  • Мнения: 818
Аз съм пътувала два часа след пункцията до София без абсолютно никакъв проблем. Извадиха 9 фоликула при мен, стимулацията ми също беше супер лека и неусетна. След самата процедура полежах в болницата, провериха дали има кървене, дадоха ми за хапване и ме изписаха. Бях свежа като краставичка след едно кафе 😎

Здравейте, момичета. Тези дни ще ми е пункцията 🙂 Вече говорих с лекаря и той препоръчва за всеки случай да останем тук и в деня на пункцията, въпреки че не трябва да има проблем. Но ми се налага на следващия ден да съм в София. Знам, че е индивидуално и ще преценя в деня, но моля споделете ако някоя е пътувала същия ден с кола дали е имала проблеми.
Очертават се да пунктират 9-10 фоликула.
П.П. За целия ми опит с инвитро и уж "ИЯР" тук  ми направиха най-леката ми стимулация и постигнахме такъв брой фоликули. За сравнение в БЪлгария зорлем 4 и 2 не ставаха за оплождене.

# 213
  • Мнения: 956
След пункцията нещо ми беше доста замаяно от упойката и решихме да останем в Истанбул още една нощувка. Нямаше да има проблем и да тръгнем, но просто така решихме. Ако се притесняваш, винаги може да изчакаш 2-3 часа след изписване от болницата и тогава да прецениш дали да тръгнете.

# 214
  • Мнения: 726
И при двете ми пункции и четирите ми трансфера, винаги сме пътували веднага след болницата.

# 215
  • Мнения: 29
Интересно ми е след трансфер дават ли ви инструкции какво да павите и какво не, от тук нататък,защото всички лекари в Турция казват, че не трябва да променям нищо в начина си на живот.Разбирасе всичко е божа работа,но физически натоварвания, алкохол,цигари и т.н не са ли забранени?

# 216
  • Мнения: 726
Никой не може да ви забрани нищо. Всяко решение си носите вие отговорност за него.
Те алкохола и цигарите и преди трансфер не са полезни.
Относно физическо натоварване има момичета, които го приемат да лежат, има такива, които се връщат към нормално ежедневие. Със сигурност не е препоръчително да се вдига тежко.

# 217
  • Мнения: 818
На мен ми дадоха насоки, аз съм при д-р Емре Тургут - в деня на трансфера да не пътувам и да ставам само до тоалетна. Следващите два дни да го карам по-леко, да не изкачвам много стълби (ако мога да ги избягвам), да не сядам рязко, да не вдигам тежко, след това ако се чувствам добре да си мина към нормален начин на живот, но да внимавам с тежестите. По стечение на обстоятелствата се разболях точно след трансфера и както знаете, не можех да пия каквито и да е лекарства и голяма мъка беше докато ми мина.. та си ми беше лошо и повече почивах.

# 218
  • Мнения: 26
Здравейте,
Коя клиника и доктор бихте препоръчали за инвитро с ендометриоза и намален яйчников резерв?
Тук успявам да направя по 2-3 фоликула и по 1-2 ембриона при инвитро на ест цикъл.
Имам и едно инвитро със стимулация преди това, но отново имах 4 фоликула и 1 ембрион с не много добро качество.
Благодаря!

# 219
  • Мнения: 61
Здравейте, мили момичета Hug Въпрос към тези от вас правили ЗЕТ в Мемориал. Обясниха ни, че ПИД отнема около 20 дни поради което не можем да направим трансфера следващия месец след пункцията. Може ли да споделите при вас как беше? Предполагам, че се прескача месец и на следващия се прави трансфер ако всичко е наред? Благодаря ви и успех на всички Heart

# 220
  • Мнения: 125
Здравейте, мили момичета Hug Въпрос към тези от вас правили ЗЕТ в Мемориал. Обясниха ни, че ПИД отнема около 20 дни поради което не можем да направим трансфера следващия месец след пункцията. Може ли да споделите при вас как беше? Предполагам, че се прескача месец и на следващия се прави трансфер ако всичко е наред? Благодаря ви и успех на всички Heart

Здравей, Гери. Моята пункция  беше на 2 юли 2021. Направихме пид. След 2 седмици излезе резултатът. Прескочихте  цикъла  през юли и на 14август на следващия цикъл започнахме подготовката за ЗЕТ. Трансферът беше на 1-ви септември.
Успех, стискам ви палци 🍀🍀🍀

# 221
  • Мнения: 8
Добър ден момичета имам 4 кутий проксид за жени. Ако някой му трябва да пише.

# 222
  • Мнения: 29
Здравейте, мили момичета Hug Въпрос към тези от вас правили ЗЕТ в Мемориал. Обясниха ни, че ПИД отнема около 20 дни поради което не можем да направим трансфера следващия месец след пункцията. Може ли да споделите при вас как беше? Предполагам, че се прескача месец и на следващия се прави трансфер ако всичко е наред? Благодаря ви и успех на всички Heart

Здравей, Гери. Моята пункция  беше на 2 юли 2021. Направихме пид. След 2 седмици излезе резултатът. Прескочихте  цикъла  през юли и на 14август на следващия цикъл започнахме подготовката за ЗЕТ. Трансферът беше на 1-ви септември.
Успех, стискам ви палци 🍀🍀🍀
Здравей.
При мен стимулациата беше Март месец ,а трансфера беше на 16.05.22г.,след един прескочен месец докато чакаме резултата от ПИД.Чакането ме побързваше,но като се замисля май е по добре да се прескочи месец,за да можеш да си възстанови организма от всички тези стимулации и напрежение .
Относно ПИД нашата е  била готова след 7 дни,така че по добре им пиши да питаш дали е готово изследването не чакай 20ти ден.

# 223
  • Мнения: 61
Здравейте, мили момичета Hug Въпрос към тези от вас правили ЗЕТ в Мемориал. Обясниха ни, че ПИД отнема около 20 дни поради което не можем да направим трансфера следващия месец след пункцията. Може ли да споделите при вас как беше? Предполагам, че се прескача месец и на следващия се прави трансфер ако всичко е наред? Благодаря ви и успех на всички Heart

Здравей, Гери. Моята пункция  беше на 2 юли 2021. Направихме пид. След 2 седмици излезе резултатът. Прескочихте  цикъла  през юли и на 14август на следващия цикъл започнахме подготовката за ЗЕТ. Трансферът беше на 1-ви септември.
Успех, стискам ви палци 🍀🍀🍀
Здравей.
При мен стимулациата беше Март месец ,а трансфера беше на 16.05.22г.,след един прескочен месец докато чакаме резултата от ПИД.Чакането ме побързваше,но като се замисля май е по добре да се прескочи месец,за да можеш да си възстанови организма от всички тези стимулации и напрежение .
Относно ПИД нашата е  била готова след 7 дни,така че по добре им пиши да питаш дали е готово изследването не чакай 20ти ден.

Много благодаря 🤗

# 224
  • Мнения: 240
Момичета като стана въпрос за зет, как протича той в Мемориал? На кои дни ви пращат на прегледи, вие къде ходите /за София/ и на кой ден ви искат да сте там за трансфера? Непосредствено преди него или няколко дни преди това?

Общи условия

Активация на акаунт