Гинекологичен преглед за разкритие

  • 2 045
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И мен ме болеше много всеки път като ме бъркотеха - хем първия беше още в 6 месец заради контракции.

# 16
  • Мнения: 3 092
Какво му е обикновеното#Crazy Такава болка не изпитвах дори докато раждах! Отврат!!! Shocked
що и аз не бях така  пък Sad
Аз раждах дълго - с две думи не бързах за никъде smile3521 и помежду контракциите на по две минути за 12 часа ми правиха 3-4 такива прегледи , щото разкритие нъц...така ме беше яд на шийката на матката ми дето не получавах пустото му  разкритие та не ми пукаше вече за тези прегледи.
Спокойно и бързо раждане.
Мен и от епизотомията ме беше яко страх а не съм разбрала и кога са ми я направили , така че не се шашкай! Peace

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Бъркат с пръсти, но зависи кой бърка- на единия преглед не усетих нищо, на другите беше много гадно! А колко пъти ме проверяваха ooooh!, а накрая взех че родих със секцио Mr. Green Споко, всичко минава и се забравя  bouquet Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 113
На мен също ми беше мноооого гадно при тези прегледи,но номера е да можеш максимално да се отпуснеш и да не мислиш какво става в момента,така е по-поносимо,та дори и не е болезнено,отколкото ако се стягаш.Спокойствие и търпение на всички бъдещи мами,защото с раждането започва каляването на нервите Laughing

# 19
  • Мнения: 1 259
Отвратителен преглед Sick Като отидох в родилното ми беше паднала тапата,и като ме прегледаха ми изтекоха и водите Confused На мен ми беше доста неприятно,контракциите ги търпях,ама на прегледа доста виках Embarassed.В крайна сметка не са много прегледите,че да не ги изтърпиш,споко Simple SmileВсичко си минава и забравяш Simple Smile

# 20
  • Мнения: 161
в началото на месеца и вчера ми бяха правили такъв преглед,за което научих едва днес.след прегледа вчера ми се появи зацапване и леко-розова слуз по ежедневната превръзка.днес звъннах на лекарката ми и се оказа,че ми била туширала матката,за да ускори нещата.беше доста болезнено,едва издържах,честно казано.а ми предстои раждане.не знам как ще се оправям?!?от тогава много ме е страх и съм доста неспокойна

# 21
  • Мнения: 2 039
На мен ми се сториха милиони прегледи за разкритие и беше  Sick Sick Sick

# 22
  • Мнения: 742
Бъркат с пръсти, но зависи кой бърка- на единия преглед не усетих нищо, на другите беше много гадно! А колко пъти ме проверяваха ooooh!, а накрая взех че родих със секцио Mr. Green Споко, всичко минава и се забравя  bouquet Успех  Hug

 Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 978
Благодаря Ви за отговорите, момичета,
Вчера бях на преглед и беше изключително неприятно, а уж издържам на болка Embarassed
Просто не знам как ще се справя с раждането и сериозно се обезпокоявам

# 24
  • Мнения: 131
Простете незнанието, но съм раждала секцио. При прегледите преди това казваха, че нямам никакво разкритие. Та и до сега не ми е ясно как измерват точно сантиметрите?

# 25
  • Мнения: 131
Благодаря Ви за отговорите, момичета,
Вчера бях на преглед и беше изключително неприятно, а уж издържам на болка Embarassed
Просто не знам как ще се справя с раждането и сериозно се обезпокоявам
Бъди смела и дано всичко е наред! Wink

Общи условия

Активация на акаунт