Отговори
# 30
Здравейте и от нас със бебка и честита ни нова темичка с благодарности на Кръц както винаги я е направила супер  bouquetМайчета да ви питам на вашите бебчета почна ли да и пада косичка че ние май оплешивяваме Weary.Случвало ли ви се е по време на сън бебчетата ви да почват да плачат.Вчера какво сънува горката направо се захласна и почервена адси много и така ме изплаши че неможеше дъх да си поеме горкото newsm45направо се разревах с нея че неможе да се успокой.Спирам че стана дълго .Чао за сега от нас и приятна разходка на разхождащите се. newsm51

# 31
  • Мнения: 1 128

Днес Андрес ми се усмихна за първи път съзнателно и аз е размазах от кеф Mr. Green
Цветомира,слу4вало му се е на бебо да запла4е,но не 4ак да се захласне.Просто го разбирам,4е си сънува нещо неприятно,но се успокоява бързо Laughing
Вили,4естита племенница.Да ви е жива и драва и бързо да запо4не да ка4ва грам4ета и килца.Правилно ли си написала седмицата,в която се е родла,защото ми се вижда много малко тегло за 36 седмици.Важното е ,4е е добре бебка Grinning
Кръци,мама ми каза 4е също ни е отгледала с книгите на доктор Спок.Моята приятелка ми я е купила в България и ще ми я изпрати Mr. Green
Ето това одеалце за активна гимнастика купихме в събота и на бебо му хареса
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=77035
Ние облякохме новия анцунг на бебо  Laughing и отиваме на разходка да си правим кеф Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 13:30 от friki

# 32
  • София
  • Мнения: 163
 mi6ka82, спокйно,мила!Влизаш в 2007 г. и в големите болнични!

Ние сега се храним и после-навън! Да се порадваме на поледните топли дни...Хайде всички, грабвайте количкитеееее.... 1stroller

# 33
  • Мнения: 993
Благодаря за хубавите пожелания за месечинката на Ваньо!
На нас вчера малко ни развалиха настроението на консултацията, защото го изкараха, че е качил само 400 грама и 1 сантиметър за един месец. Не знам какви са тези болнични кантари, ама моите мерки и теглилки показват друго - от 5-и ноември, когато започнах да го тегля вкъщи, е качил поне 300 г., което си е съвсем прилично. А сантиметрите (според шивашкия ми метър) са +2.5. Пак не е много - като гледам вашите бебета как растат, направо се комплексирам.  Cry
Иначе детето си хапва редовно, пълни памперса и спи доста спокойно. Няма жълтеница и видимо си расте. Даже пропуска по едно хранене на ден, но не нощем, а следобед, като заспи в количката на балкона.
Аз все пак се впрегнах и сега след кърмене го "гуша" с изцедена кърма. Най-много да му разширя стомахчето така.  Sad Все си мисля, че няма причини за тревога, ама при положение, че много от връстниците му са с кило по-тежки...

Вили, честита племенница! Май си имаме още едно бебе-герой. Малката Силвия е родена на 13-и петък, което лично мене много ме кефи  Laughing

# 34
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 452
Привет и от мен!
Ние бяхме на разходка, прибрахме се в 14ч за хранене, но Ради още не се е събудил. - така че го чакам ( а пък как ми се спиии, вместо да използвам времето Cry да подремна......, но той е в количката в коридора и не мога да го оставя без надзор. Cry)
Днес и на мен Ради ми се усмихна за пръв път Grinning и ми приказва... А забелязах и друго ...... сутрин пишлето му е на "кокалче" и е вирнато нагоре..... Grinning, еми, момченце....... Laughing

Кръц, моята хавлиика също е със стойка и си я ползваме и стойката, слагаме го да легне и татито му придържа само главичката. Тук, във Вис Виталис продават само хавлиики за стойки по 1,60лв. А вие как къпите бебетата без стойка? Как ги държите... newsm78, ние с тая част нещо не се справяме... newsm78

Вили, честита племенница! Да порасне голяма принцеса и да радва мама и тати!  bouquet

Фрики, много сте сладички. Колко много е пораснало малкото човече.....
Хайде приятна разходка на разхождащите се мами!
Аз ще си чакам моето диваче да се събуди....... Wink
П.С. качвам няколко снимки от питаката (там малко ми е заспало детето, но така се случи.... Grinning)

# 35
  • Мнения: 289
Честита племенница, Вили! Ние до преди малко се разхождахме и сега Ники спи блажено в другата стая, а аз използавм да почета тук! Да ви се похваля, че за 2 седмици е наддал 500 гр. - много се притеснявах дали му стига, макар че си прави 3-часовите паузи и аките са златно-зърнести, ама...друго си е дасе измерим!
В началото и ние го къпехме със стойка, но много плачеше и се оказа, че му е било студенко мокър, а не във водата. Сега слагам хавлия във ваничката и го придържам с една ръка под вратчето....и не издава звук, докато се къпе, такава наслада е! И той прави по-голямата пауза от 22,30до 02-03, а после - на всеки 3 часа  #Crazy

# 36
  • Мнения: 793
Ха добър ден и то нас Mr. Green

Какви са тези паузи от вашите деца направо не знам и благородно завиждам  Confused нашата мома яде на 3 часа най много на 4 и то рядко, smile3511 да не ви казвам че някои път е на 2 часа и половина  Crazy

Някои беше написал че детето му оплешивява, не е само, Пламена взе на Лечков да прилича остана и и един кичур отпред и и се бели главата, много е смешна  Laughing

Вили честита племенница да ви е жива и здрава  Hug

Миньон ти си знаеш най добре, не им се връзвай на докторите  Peace

п.с. а някои да знае какво става с Неса да не са я оперирали ?!? newsm78 отдавна я няма

това е от нас за сега Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 128
Air,къде ка4и снимките?Не ги виждам нещо аз....
О4евидно в Бг-то е хубавко времето,защото много слаба активност от4итаме тук Mr. Green
И аз се бях замислила каде се загуби Несса.

# 38
  • Мнения: 793

О4евидно в Бг-то е хубавко времето,защото много слаба активност от4итаме тук Mr. Green


то направо лято при нас 20 градуса слънце  Hug

# 39
  • Мнения: 2 152
И ние се4га се връщаме от разходка - размазахме се Mr. Green

Миньон, ама хич не се впрягай.Първо замисли се вие колко сте големи и високи.Доколкото знам от теб си мъничка, то бебчето на кого да се метне голямо. Нашия дундьо порастна и се освини, ама аз съм доста висока, съпругът ми също.Двамата като бебета сме били мнооого дебели и то е като нас. Щом си хапва и е добре, ти най-добре си усещаш от какво има нужда бебчето ти Peace

Аир, ние не използваме стойки,Досега си го държах на ръката и така си го къпя.Обаче вече много ми тежи и веднъж без малко да го изпусна. Станал е точно 5 килограма и на китката ми не й е леко Grinning Та се замислям за тези стойки, довечвера ще изпровам да видя дали ще ми е удобно

Фрики, книгата е безценна Peace.Аз когато нещо ме притеснява, веднага отварям и чета. Хубаво е обаче да си намериш книга от по-старите издания.Аз първо си купих една малка, за 6 лв. ми то нищо не пише в нея.Голямата, пълното издание е над 30лв. Тогава се сетих да видя в книгите на старо и си намерих една от 1979г. Crazy, идеално запазена, като нова за 5лв само Mr. Green

Вили, честита племенница - да ви е жива и здрава Hug.Вие във вашия род само моми се завъдихте Mr. Green

Хайде чао от нас и до после  love001

# 40
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Моят змейко заспа и ми даде малко междучасие между кърменето и разнасянето на ръце  Mr. Green .
Днес ходихме да ни четат чиста молитва и отчето каза на Благовещение да го заведем да го кръсти. Беше много хубаво - отидохме с мъжа ми и кумата ни в Св. Петка.
И друго неще да ви кажа - менструацията ми се върна, независимо, че си кърмя  Sad . На някоя случвало ли и се е вече? Изчетох цял куп теми от търсачката и ме хвана малко яд - исках още поне месец-два почивка, ама нъцки  Twisted Evil . Аз бях направо  Shocked от това ранно посещение на лелката, добре, че с татито се пазехме  Embarassed да не се възпроизведем набързо пак.
Лека нощ и много  Hug !

# 41
  • Мнения: 6 633
Здравейте,днес бяхме при педито прегледаха ни и всичко е наред .Показаха ни масажите и от днес започваме на Сашито доста му хареса.
Миньон добре дошли в клуба на финните бебоци.Аз вече хич не се притеснявам за килцата щом бебчо си хапва и  пълни памперсите.
 tsvetomira и Сашко проплаква на сън сънуват си кошмарчета миличките.
Хайде целувки на всички малки сладки бебоци!

# 42
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 452
Ами Фрики, не си видяла снимките, защото тъкмо щях да ги качвам и Ради се събуди та се кърмихме Laughing. Но вече са там.... Simple Smile

Аз да ви кажа каква глупост направих вчера и детенцето ми я върна тъпкано. Та значи Ради си правеше почивката от 19.30 -20 ч до 1.30 през нощта (от това аз печелех 3ч сън). Аз обаче реших да го изкъпим по-късно, за да не се събуди в 1.30ч а към 3ч да речем Mr. Green. Но ми излязоха криви сметките Mr. Green. Детето се събуди в 00.00ч и после през 2ч мрънкаше та мама и тати не можаха да спят Mr. Green. Сега се моля пак да си спомни стария режим, защото май се нацедих от "трън , та на глог"  Embarassed. Повече няма да си правя такива експерименти. Тая вечер ще си го къпем както по-рано, дано си спи пак до 1.30ч Praynig

Кръц, обясни точно как го държиш? Къде са ти ръцете? Аз като го мия през деня го хващам с едната длан за гръдния кош, но вече дланта не ми стига да го обхвана целия. Ти как го държиш когато е обърнат по гръб във ваничката?

Хайде , отиваме да се къпем, а вие стискайте палци да си върнем стария режим Praynig.
Целувки!

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 20:14 от AIR

# 43
  • Мнения: 2 152
Аир, ами така го къпя както си обяснила, но започна много да ми тежи.Сега мисля да го слагам да си легне, къпя го отпред хубаво и после набързо го слагам на китката си, мия главата и дупето и е готов.Ще пробвам тази вечер така и ще видя дали ще ми е удобно

# 44
  • Мнения: 2 015
Аз ползвам поставка

Общи условия

Активация на акаунт