Име за второ момче

  • 9 462
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 208
Милан, с ударение на А, ми беше в топ 3 на имената за малкия. Много ми харесва. Накрая избрахме Антон.
От нормалните имена дето не са твърде популярни харесвам Стефан, Асен, Момчил, Милен, Симеон ..
Калоян ми е любимото мъжко име, но напоследък е доста популярно.
Добрин също е готино.

# 61
  • Мнения: 3 488
Харесвам Ясен.

# 62
  • Мнения: 1 715
Пламен 😇 отиват си, смислено еднакви са! Хубава символика

# 63
  • Мнения: 14 633
Искрен,Калоян,Деян.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте,
В голямо чудене съм отново за име на чаканото ни. Имам по-голямо момче Огнян.. и за него искахме уж не съвсем традиционно,  не толкова популярно. Бащата е с едно от най-популярните имена. Ако чакахме момиче бих избрала Вихра, Зара.. но за  момче ми е трудно.
Ще се радвам да споделите идеи!
Дали се роди бебчето? Лмбопотно ми е на кое име се спряхте ако да😀

# 65
  • Мнения: 207
Още не е.. и още не сме решили..Grinning
Харесват ни по принцип Орлин, Калин, Камен.. и Волен...Но снощи пак мислих и не мога да реша.. Ще питам и големия син. Бебчо го питам, но не казва Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 546
Още не е.. и още не сме решили..Grinning
Харесват ни по принцип Орлин, Калин, Камен.. и Волен...Но снощи пак мислих и не мога да реша.. Ще питам и големия син. Бебчо го питам, но не казва Simple Smile
От четирите съм за Калин, много ми е красиво. И се връзва с името на баткото. Леко раждане! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 033
На мен от четирите също най-много ми харесва Калин. На второ място Орлин.
Леко раждане и да се похвалиш! 😀

# 68
  • Мнения: 8 578
На мен Камен ми харесва най-много. Допада ми символиката огън-земя в случая, но и четирите имена са хубави.

# 69
  • Мнения: 12 015
От тези четирите съм за Камен, но по-важното е на вас като родители кое ви допада най-много, а най-важното е детето да си го харесва някой ден.

# 70
  • София
  • Мнения: 13 143
И на мен Камен ми харесва най-много от четирите.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 977
И на мен и четирите ми харесват, но най-много Камен. Ще го усетиш като се появи човечето. Стискам палци и да се похвалиш после! 😀

# 72
  • Мнения: 3 208
И аз съм за Камен Simple Smile
Волен е хубаво име, но една политическа личност доста го опропасти.

# 73
  • Мнения: 1 580
Аз съм за Калин щом е от фаворитите. ❤

# 74
  • Мнения: 1 271
Самуил, Велислав, Ивайло

Общи условия

Активация на акаунт