Керем Бюрсин преди и след “Почукай на вратата ми” (тема 116)

  • 66 171
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8 400
Ели, Мира, благодаря ви за информацията.Flowers Hibiscus

Вай, яка мадама в буквален смисъл. Laughing

Хм, че какъв ще е тоя сериал, сниман в такава секретност? Flushed

Преводът на казаното във видеото:

Здравейте на всички! Най-напред искам да кажа, че много съжалявам, че не мога да присъствам днес на тази церемония, но искам да кажа много, много Ви благодаря за тази награда и благодаря на всички, които са гласували за нас, Вашата подкрепа е безценна. Радвам се, че Ви има. Искам да благодаря на всички и да кажа благодаря на нашия екип, продуценти, режисьори, актьори. Добре, че Ви има! Целувам Ви! Доскоро!

# 616
  • Мнения: 1 837
Добро утро и Честит празник! 🍀 Един от най хубавите български празници! 🇧🇬




Хм, че какъв ще е тоя сериал, сниман в такава секретност? Flushed


Честно казано аз не вярвам да има такова нещо, но преводът на написаното е в този смисъл. Времето ще покаже.

Хубав празник на всички! 💖

# 617
  • Мнения: 8 400
От Липтън са ни пуснали снимка.



И новичка на Керем.

# 618
  • Мнения: 8 922
https://mobile.twitter.com/LiptonIceTeaTR/status/1529510484935950337

Откъс от рекламата

Чакаме и тази вечер Ефлятун фрагман

# 619
  • Мнения: 1 837
Трейлърът на Ефлатун

# 620
  • София
  • Мнения: 5 740
Един ден ме няма в мамата и изпускам сума ти събития. Откъс от рекламата… Керем е неустоим. Подмладен и обаятелен. Heart Eyes А от трейлъра на филма видях само хубавите пръсти на Керем и настръхнах на гласа му. Как добре са го подбрали за тази роля. Има страхотен тембър. И аз съм влюбена в гласа му! Трябва да озвучава аудио книги. Heart

# 621
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264


И с превод
https://videa.hu/videok/film-animacio/hardcoded_-2022-may-25-22-pxWjIpD0GSCp1ugZ
Имах една глупава грешка в превода и затова подмених линка

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 22:45 от Aлекcандрa

# 622
  • Мнения: 945
Привет, момичета! ❤️
Прекрасен Керем за "Липтън"! 🍑🍋🍓🍒
💜 Този филм ми се струва доста съзерцателен, трейлърът ми навява такова чувство, заинтригува ме! Алекс 💐, благодаря за превода, както винаги си безупречна! 🥰

# 623
  • Мнения: 1 837
"Видях го в документален филм, Ефлатун.  "



"Когато хората се докосваха един друг, електроните на върха на пръстите им се отблъскваха".



"Времето не спира. Понякога просто се преструва."

Тя не се влюби с очите, тя се влюби в усета за него, в докосването на пръстите им. Тя се влюби в гласа. Гласът, който няма нужда да разбираш. Гласът, който е достатъчно само да слушаш.

Той се влюби в очите, които не го виждаха. И искаше да усети тъмнината като нея. Да бъде нея. Защото любовта е чувство не на очите, а на душата.

Ефлатун и Офлаз 💞




# 624
  • Мнения: 653
Bell Очаквам филма. Трейлърът ме заинтригува. Чакам го като малко дете подарък от дядо Коледа.

                             

Bell Наздраве на всички. Вече съм на линия. Завърнах се. /и аз, и той/ Очаквам с нетърпение новия избор на Керем за сериал/филм.

Bell И нещо, за което писах преди време тук, затова го публикувам.  Ханде Ерчел ще играе с Джан Яман в сериала El Turco на Disney Plus. Исторически сериал няма да гледам.

# 625
  • София
  • Мнения: 5 740
Уоу, Ханде с Джан в исторически сериал. Grinning Надали ще го следя, но ще му хвърля един поглед, защото ще ми бъде интересно това комбо. Wink

Чакам новия сериален избор на Керем. Нямам търпение да разбера в какво ще се впусне и коя ще му бъде екранната партньорка. Simple Smile

# 626
  • Мнения: 1 837
Това с Джан Яман май още не е потвърдено. Обаче на едно място бях видяла, че фенките й се молят да не е вярно и я умоляват да не приема 🤣 Може би се страхуват да не я засенчи 🧐🤷

Забелязвам, че Керем напоследък се е влюбил в кепенцето, все с него ходи. Изглежда свеж. Бохем.

Ефлатун и Офлаз


В очакване на Липтон 🍋






https://mobile.twitter.com/LiptonIceTeaTR/status/1529874057738571778

Последна редакция: чт, 26 май 2022, 20:42 от Miraland

# 627
  • Мнения: 9 527
Може и да не се съгласите с мен , но тази Ирем не я понасям . Силиконка , даже мимика няма . Но желая успех на филма .
Що се отнася до историческите им сериали , ако продължават повече от 1 сезон , мисля ,че са спънка за кариерите . Пример - Бурак Озчивит , чуждестранните му фенове не са във възторг ( аз също ) , с удоволствие бих го гледала в съвременен сериал . Изключвам Великолепния век и Кьосем . Но останалите не трябва да заробват готини актьори години наред да се появяват с овчи кожи ...

# 628
  • Мнения: 8 400
Привет и хубав ден на всички! Heart Exl Flowers Hibiscus



Phillipine, и на мен не ми допада Ирем, но дано е успешен филмът.

st_ina, Мира, Бърборанка, Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Рускините са припомнили за "Ефлатун".

На 5-годишна възраст Ефлатун губи зрението си. Тя открива света чрез играта на светлина и сянка, чрез звуци и метода на ехолокация, научен от баща й. Животът на едно момиче е тънка граница между реалност и фантазия. Ефлатун работи в часовникарска работилница, наследена от баща й. В дъждовен ден непознат спасява Ефлатун от лошото време и я изпраща под чадъра си. Едно момиче се влюбва в непознат и в деня, когато чуе гласа му, нейният свят спира...

Скрит текст:
В возрасте 5 лет Эфлатун теряет зрение. Она познает мир через игру света и тени, через звуки и метод эхолокации, которому ее научил отец. Жизнь девушки - это тонкая грань между реальностью и фантазией. Эфлатун работает в часовой мастерской, унаследованной от отца. В дождливый день незнакомец спасает Эфлатун от непогоды провожает ее под своим зонтом. Девушка влюблется в незнакомца, и в тот день когда она слышит его голос, ее мир останавливается...

Керем поздравява Мая Башол за награда за ролята си в "Почукай на вратата ми".



Последна редакция: пт, 27 май 2022, 11:17 от ·٠•Snejka•٠·

# 629
  • Мнения: 9 527
Maйчето е сладурана и има талант . Предполагам ,че скоро ще има нов проект . На мен малко майката ми идва в повече - доста напориста и малко злоупотребява с тази показност  на децата си , но и не  мога да я съдя - това е действителността в момента .
Убедена съм ,че Керем ще поддържа връзка с детето , дано и Ханде го стори ...
Снеже , мерси за инфото за филма !

Общи условия

Активация на акаунт