🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 6 (27.03 - 03.04) 🌴

  • 28 636
  • 934
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 634
Ееееееее! Най-после предстои истинска игра!!!
От кога чакам нещо истинско!
п.п. Ама Йоана е много зле с тоя грим Scream
И без грим не е хубавица, ама с грим е ....Хелоуин...

# 616
  • Мнения: 9 700
Чие ли е гениалното решение намирането на идола да бъде показано в реклама, вместо в епизод? Simple Smile
Ще бъде показано в понеделник.
Но защо го включиха в недопромото е друг въпрос към същите тези хора.

# 617
  • София
  • Мнения: 5 551
Чие ли е гениалното решение намирането на идола да бъде показано в реклама, вместо в епизод? Simple Smile
Ще бъде показано в понеделник.
Но защо го включиха в недопромото е друг въпрос към същите тези хора.
Знам, но премиерата беше в preview-то за следващия епизод. Все едно ни показват някаква даденост, след като вчера посветиха поне 10 минути от епизода на този идол, без да броя въпросите по време на съвета.

# 618
  • Мнения: 4 451
Йоана беше супер фен на играта. Просто с такава любов говореше, било и е мечта, наистина. И стигна до журито, което си е голямо постижение. На Бо и потръгна, предстоят интересни съвети.
Аз спойлерът в Уики, ако изобщо е такъв, го възприемам като ред на гонене от племето, а не на отпадане от играта окончателно. Предстои да видим.

# 619
  • Мнения: 9 700
Толкова си могат La Vikinga, убеждаваме се за пореден път.

# 620
  • софия
  • Мнения: 843
И на мен ми се гледа такава по-силова игра. Чак ме е яд, че ще чакаме до понеделник

# 621
  • Мнения: 1 950
Бо не е застрашена, но може да използва идола и да завърти играта , като спаси друг, което си мисля , че ще направи . Честно казано ще съм против всички  в коалиция със Зоран

# 622
  • София
  • Мнения: 3 043
Хубав епизод.
Картите са разбъркани отново и следва раздаване.

Бо беше по-интуитивната в тандема Йо-Бо и ще се радвам да стигне много по-напред, нищо, че не е силов играч.
Още повече се радвам, че идолът си намери собственик и то мислещ такъв. Да видим кога ще се включи в играта.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Поднасям моите извинения, защото днес подведох доста хора, но бях сигурна в това, което видях. Имам обеца на ухото.

# 624
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Дано само Борислава бързо да се усети за Зоран, защото за момента му симпатизира и вярва на 100% и вероятно би му споделяла значителна част от мислите си. Или пък някой да я светне, че той не й е лоялен.

# 625
  • Мнения: 6 718
Поздравления за Йо! Супер игра направи! Децата и' могат да се гордеят с нея! Много позитивна, много ми харесва!
Браво, Йо! Heart
Сега надеждата ми е в Бо и в Анелия.

Ганка беше един от участниците, които си набелязах за наблюдение. В един момент дори ми беше един от фаворитите. Не знам точно в кой момент спрях да я харесвам. Може би в момента, в който се обърна срещу Йо, която за мен е много позитивна.

# 626
  • Мнения: 1 634
Зоран е типичният пример как един мъж може да се държи като незадоволена жена. Продължавам да не го харесвам, нищо достойно /да не кажа мъжкарско/ не виждам в играта му, а постоянното му мрънкане и оправдаване са ми капката, дето прелива чашата.
А “преразказа“ на Мила за типовете игра ми беше дежа вю... Как пък не го изрязаха точно това!!! Само не разбрах - тя за стратег ли се има, за “мъжкар“ или за мишка.... Trollface

# 627
  • София
  • Мнения: 1 207
Имало е кратък лайф на Зоран и Бо преди епизода тази вечер. Общо взето, само се лигавят, но който иска може да го гледа
БО-ЗОРАН лайф

# 628
  • Мнения: 523
Интересно ми е само дали това, че на Мила кулата падна след тази на Йо в промото, те наведе на мисълта, че Мила отпада?
Поднасям моите извинения, защото днес подведох доста хора, но бях сигурна в това, което видях. Имам обеца на ухото.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Интересно ми е само дали това, че на Мила кулата падна след тази на Йо в промото, те наведе на мисълта, че Мила отпада?
Поднасям моите извинения, защото днес подведох доста хора, но бях сигурна в това, което видях. Имам обеца на ухото.

Точно. Така беше сниман клипа от телефон и ад се заблудих.

Общи условия

Активация на акаунт