Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво значи това?Само аз ли не схващам логиката?

• 4 497
  • 29
  •   1
Отговори
Когато ви кажат ,че вече не се интересуват от вас толкова , колкото преди и са се отдалечили,но след 2 дни игнор от ваша страна започнат да ви пишат,че им липсвате,че мислят за вас .....Какво значи това?

# 1
Че са емоционално нестабилни, не знаят какво искат и се гаврят с отсрещния.

# 2
За мен- кой от къде е.

# 3
  • Далечният изток
Манипулатор. По-надалече от този...

# 4
  • София
Че си имам работя с инфантил, който не знае какво иска, само че го иска, когато го няма. И понеже не ми се занимава цял живот с незрели игри на котка и мишка, игнорът става перманентен.

# 5
Нестабилност на израза на чувства.
Всичко може да е. Зависи от възраст, ментално ниво, ситуация.

# 6
"Той на 33, аз на 17 "    означава , че му се е  дое..ло, пък няма нищо наоколо и стига пак до теб..

# 7
Когато ви кажат ,че вече не се интересуват от вас толкова , колкото преди и са се отдалечили,но след 2 дни игнор от ваша страна започнат да ви пишат,че им липсвате,че мислят за вас .....Какво значи това?

Манипулация му викат, по хората ходи.

# 8
Поредния дето не знае какво иска. Пускай го по реката и не се занимавай.

# 9
  • София
А, това тийнейджърката с дъртия ерген ли е? Е тогава мога и да конкретизирам... досадила си му, ама после го е засърбяло. Така ще бъде, щото ти си малка и незряла, а той дърт и незрял, но все пак дърт, и те води с няколко обиколки.

# 10
Значи, че е време да спреш да се занимаваш с глупости.

Аз такива неща приемам буквално - ако някой ми е казал веднъж, че не съм му интересна, няма да му дам възможност да ми го каже втори път. Имай малко себеуважение.

# 11
дам същата девойка е с 'големия" батко.

# 12
  • Велико Търново
Каквото и да значи е лишено от логика.
Яде ми се сладолед, но такъв какъвто няма във фризера.

# 13
  • София
Манипулатор като по учебник. Разкарай го.

# 14
Прост егочесач.

Общи условия

Активация на акаунт