Какъв крем за лице използвате? – 22

  • 83 778
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 649
Аз съм ползвала Лумене за нормална кожа, но ми дойде тежък за моята смесена. Не беше нещо уау, та сякаш не бих си купила пак. Сега го доизмазвам на тялото.

# 271
  • Мнения: 554
Някой използва ли чисто масло за лице например от карите или в някакви комбинации с други масла вместо крем за лице?

# 272
  • Мнения: 443
Аз използвам на Kiehl’s-daily revival вместо серум и после крем за лице, засега се държи добре (при положение, че кожата ми не търпи аромати, силикони и всякакви други запушващи неща).

# 273
  • Мнения: 19
Embryolisse sensitive 👌 Много, много добър крем! Без силикон, алкохол, парабени и пр. Много мека става кожата. Любим ми е!

# 274
  • Мнения: 890
Имате ли отзиви за кремовете и капсулите на Елизабет Арден Ceramide?

# 275
  • Мнения: 321
Здравейте, нахлувам с инерция и по сpешност Grinning
Накратко: едното дете ми свалило бялата козметика, бебето рисувало в банята с нея. Аз запазих самообладание на духа, изчистих и се сетих, че живея в малък град, а ми трябва нещо смешно, защото не мога да поръчвам следващите десет дни, поради вечно движение на някъде. Препоръчайте ми нещо, което може да се вземе от аптека или DM от сорта на дневен крем, нощен крем и околоочен(серумите ги спасих Grinning ). Все пак не искам боклуци, защото мисля да си ги доизползвам, въпреки че ще си взема при възможност и други.
На 35 съм, нормална кожа(зимата суха), много малко и леки петна, само лятото. Буквално ми трябва нещо, което да купя днес, макс утре ...

# 276
  • Мнения: 24 331
Аз съм доволна от кремовете на Mixa има ги в ДМ

# 277
  • Мнения: 471
Здравейте, нахлувам с инерция и по сpешност Grinning
Накратко: едното дете ми свалило бялата козметика, бебето рисувало в банята с нея. Аз запазих самообладание на духа, изчистих и се сетих, че живея в малък град, а ми трябва нещо смешно, защото не мога да поръчвам следващите десет дни, поради вечно движение на някъде. Препоръчайте ми нещо, което може да се вземе от аптека или DM от сорта на дневен крем, нощен крем и околоочен(серумите ги спасих Grinning ). Все пак не искам боклуци, защото мисля да си ги доизползвам, въпреки че ще си взема при възможност и други.
На 35 съм, нормална кожа(зимата суха), много малко и леки петна, само лятото. Буквално ми трябва нещо, което да купя днес, макс утре ...

Щом нямате някакви специфични проблеми с кожата нямате нужда от аптека.Тичайте до ДМ и си вземето нещо на Mixa ,продуктите им са повече от хубави.Особено този крем -

хидратиращ , е топ покупка за парите с
и.Няма да съжалявате, каквото и да вземете на марката.Другото, което препоръчвам аз, като човек минал през каква ли не бяла козметика(вкл.тази от аптеката) , е Neutrogena марката.

# 278
  • Мнения: 405
Някой използва ли чисто масло за лице например от карите или в някакви комбинации с други масла вместо крем за лице?

От уж здравословни масла си поддържах белите пъпки. И още ги махам, много са подкожни и упорити . Мисля, че 1 път седмично маска и с масло е Ок. За мазане съм оставила за зимата(прави приятен лек тен) само шипково масло rose hip The Ordinary. Фен съм на The Ordinary, ползвам няколко друг вид продукта, но като хидратиращ крем не е моят.
Иначе в момента ползвам тези са любими Filorga и Shiseido. Другите малко съм ги оставила

# 279
  • Мнения: 2 272
Имате ли отзиви за кремовете и капсулите на Елизабет Арден Ceramide?

Добри са!
Аз бях малко с предубеждение към продуктите на Елизабет Арден, защото в послединте 10-на години не се правят големи реклами, някак си младото поколение е с нагласата, че това е марка изпалзвата от майките им.
Това лято си взех гела Visible Difference и съм много доволна. Миналото лято бях с гела на Нютроджена, но този е в пъти по-добър, с малко по-висока цена но пък е 75 мл. Обикновено кремовете са по 50 мл. Взех си и нормалната версия на Visible Difference за другите сезони.

# 280
  • София
  • Мнения: 4 444
Имате ли отзиви за кремовете и капсулите на Елизабет Арден Ceramide?
Ползвах тези капсули.



Нощните са много хубави. Правят кожата мека, гладка и плътна.
Дневните не ми харесаха изобщо. Толкова мазни и блажни. Кожата ми изобщо не ги абсорбираше. Имах чувството, че съм се намазала с олио, което ще започне да се стича по лицето ми.

# 281
  • Мнения: 554
Някой използва ли чисто масло за лице например от карите или в някакви комбинации с други масла вместо крем за лице?

От уж здравословни масла си поддържах белите пъпки. И още ги махам, много са подкожни и упорити . Мисля, че 1 път седмично маска и с масло е Ок. За мазане съм оставила за зимата(прави приятен лек тен) само шипково масло rose hip The Ordinary. Фен съм на The Ordinary, ползвам няколко друг вид продукта, но като хидратиращ крем не е моят.
Иначе в момента ползвам тези са любими Filorga и Shiseido. Другите малко съм ги оставила

Олеле наистина ли от маслата са тези подкожни и на мен взеха да ми се появяват около брадичката и са ужасни нямат махане като топче. От маслото ли е🫢

# 282
  • Мнения: 405
Да, една дерматоложката ме хвана в белята. Каза масло само в маска 😑
Моята кожа е суха и на фона на това имам подкожни такива, даже в мовента съм с рана само и само да се махне…

В момента в Нотино има -20%, много ме изкушава този околоочен идна на 50 лв 😳
https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-optim-eyes-grizha- … -krgove/p-596931/
Наскоро взех по препоръка на Avene , доста плътен и съм доволна

# 283
  • Мнения: 1 595
Ползвам бадемово масло само за околоочната зона и козметичката ме беше предупредила да не си мажа цялото лице, защото запушва порите, та като цяло избягвам масла.

# 284
  • Мнения: 3 307

В момента в Нотино има -20%, много ме изкушава този околоочен идна на 50 лв 😳
https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-optim-eyes-grizha- … -krgove/p-596931/
Наскоро взех по препоръка на Avene , доста плътен и съм доволна

Честно казано не мисля че си струва, съставките над които се фокусират са ХК и градински чай, отделно има и парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт