🌷Истанбул🌷 [тема 57]

  • 37 233
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
    [/list]
    Някъде четох, че като си тръгвате от хотела могат да ви изкупят Истанбул картата с оставащата сума. Правили ли сте го?
    Аааа не, аз си оставям картите за спомен. Пък и повод да се върнем да си ползваме останалата сума по предназначение😃😃😃
    .   Здравейте момичета. Пак съм аз🙂. С какво корабче да стигна от еминюню до принцовите острови а как да се ориентирам на връщане кой да хвана та пак там да се върна. И на каква цена са билетите. Търсих в началото на темата но нещо не открих това което търся.

    # 16
    • Мнения: 7 864
    😍 Шебече 😍 😍 😍 за новата тема!


    Дано не се повтарям -  стара къща в Бююкада (откраднато от ИГ)

    # 17
    • Бургас / UK
    • Мнения: 1 591
    Включвам се да си видите лалетата в Гюлхане. Днес, умишлено влязох , за да видя цъфнали ли са аджеба или не са 😀

    # 18
    • Мнения: 1 652
      [/list]
      Някъде четох, че като си тръгвате от хотела могат да ви изкупят Истанбул картата с оставащата сума. Правили ли сте го?
      Аааа не, аз си оставям картите за спомен. Пък и повод да се върнем да си ползваме останалата сума по предназначение😃😃😃
      .   Здравейте момичета. Пак съм аз🙂. С какво корабче да стигна от еминюню до принцовите острови а как да се ориентирам на връщане кой да хвана та пак там да се върна. И на каква цена са билетите. Търсих в началото на темата но нещо не открих това което търся.
      За Принцовите се ходи вече от Кабаташ. От Еминьоню се тръгваше временно.
      Благодаря за темата!

      # 19
      • София
      • Мнения: 13 131
      Оф, мрежите около лалетата стават все по-високи. Sad

      С какво корабче да стигна от еминюню до принцовите острови а как да се ориентирам на връщане кой да хвана та пак там да се върна. И на каква цена са билетите. Търсих в началото на темата но нещо не открих това което търся.
      С TURYOL. Ето разписанието:



      Корабите на Sehir Hatlari  са от Кабаташ. Когато слезете на острова, ще се огледате и ще видите на коя фирма къде са терминалите. Има и разписания.

      Заслужава ли си лежерна разходка в Кадъкьой и Мода или да го заменя с нещо друго?
      Заслужава си, но е най-хубаво надвечер. Има много ресторанти, клубове, концертни зали, театри и оживлението е вечер.

      # 20
      • Някъде в Европа...
      • Мнения: 3 437
      Шебече, благодаря за темичката!

      Утре решавам дали-или за Великден за 3 нощувки 😃...

      # 21
      • Sofia
      • Мнения: 1 934
      Лимана,peterky,благодаря за отговорите в предната тема,момичета!
      Питали сме в Теленор,още преди да станат Yettel и са ни казвали,че не предлагат услугата,та мм явно е решил,че и с Yettel  е така.
      Аз и не обясних много хубаво за какво точно става въпрос.Просто снощи късно се разбра,че ще пътуваме,а на дъщеря ми и трябваше спешно интернет днес през деня.
      Важното е,че свършихме работа.Още след границата,на втория паркинг /на първия беше по-скъпо/,купихме комбинирана карта от офис на Turksell.Ако някой се интересува,цената беше 500TL за 40GB интернет,250 мин. за разговори и sms-и/не помня точно колко/.Имаше и вариант за 20GB - 450TL,но първия беше по-изгоден.Не може да се изразходи всичко за един ден,разбира се,но пътуваме често,така че картата при всички положения ще се използва и дозарежда,надявам се.Smiley
      Благодаря още веднъж за бързите отговори и за ценната информация,която давате в темата! Hug

      # 22
      • Мнения: 29
      Включвам се да си видите лалетата в Гюлхане. Днес, умишлено влязох , за да видя цъфнали ли са аджеба или не са 😀


      Е на това му се вика късмет 😭 При това положение ,има ли смисъл да се ходи до Емиргян или да променям програмата 🤔 За два дни няма да цъфнат🥺моите в градинката ми са по-големи 😅

      # 23
      • Мнения: 15
      Оф, мрежите около лалетата стават все по-високи. Sad
      Значи все пак има от Еминюню. Ще се опитам да се оправя че аз съм малко шемет😂. Благодаря ви. Прекрасни сте. И аз като ги гледам лалетата колко са малки и се притеснявам че ние ще ходим на 15 април. Каквото такова. Ще ги гледам на снимки😂
      С какво корабче да стигна от еминюню до принцовите острови а как да се ориентирам на връщане кой да хвана та пак там да се върна. И на каква цена са билетите. Търсих в началото на темата но нещо не открих това което търся.
      С TURYOL. Ето разписанието:



      Корабите на Sehir Hatlari  са от Кабаташ. Когато слезете на острова, ще се огледате и ще видите на коя фирма къде са терминалите. Има и разписания.

      Заслужава ли си лежерна разходка в Кадъкьой и Мода или да го заменя с нещо друго?
      Заслужава си, но е най-хубаво надвечер. Има много ресторанти, клубове, концертни зали, театри и оживлението е вечер.

      # 24
      • Мнения: 84
      Лимана,peterky,благодаря за отговорите в предната тема,момичета!
      Питали сме в Теленор,още преди да станат Yettel и са ни казвали,че не предлагат услугата,та мм явно е решил,че и с Yettel  е така.
      Аз и не обясних много хубаво за какво точно става въпрос.Просто снощи късно се разбра,че ще пътуваме,а на дъщеря ми и трябваше спешно интернет днес през деня.
      Важното е,че свършихме работа.Още след границата,на втория паркинг /на първия беше по-скъпо/,купихме комбинирана карта от офис на Turksell.Ако някой се интересува,цената беше 500TL за 40GB интернет,250 мин. за разговори и sms-и/не помня точно колко/.Имаше и вариант за 20GB - 450TL,но първия беше по-изгоден.Не може да се изразходи всичко за един ден,разбира се,но пътуваме често,така че картата при всички положения ще се използва и дозарежда,надявам се.Smiley
      Благодаря още веднъж за бързите отговори и за ценната информация,която давате в темата! Hug
      Тази карта не е ли със срок от 1 месец? В сайта на Turkcell пише,че имат срок от 30 дни.

      # 25
      • Мнения: 190
      Включвам се да си видите лалетата в Гюлхане. Днес, умишлено влязох , за да видя цъфнали ли са аджеба или не са 😀


      Е на това му се вика късмет 😭 При това положение ,има ли смисъл да се ходи до Емиргян или да променям програмата 🤔 За два дни няма да цъфнат🥺моите в градинката ми са по-големи 😅
      В Емирган са същите. Картите, които са свързвани с  HES код, могат да се ползват от няколко човека-проверено миналата седмица.

      Последна редакция: ср, 30 мар 2022, 13:08 от Neli1978

      # 26
      • Мнения: 16
      Здравейте!!Предстои ни пътуване до Истанбул с автомобил,разбрахме ,че за влизане в Турция не се изискват сертификати и тестове ,но на връщане да..тъй като ние нямаме сертификати,ще трябва да направим  антигени тестове..Та Въпроса ми е имали в близост до границата лаборатория ,където бихме могли да ги направим,или в Одрин ,или е добре още в Истанбул да търсим лаборатория!!
      Извинявам се за дългия пост

      # 27
      • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
      • Мнения: 2 579
      Е на това му се вика късмет 😭 При това положение ,има ли смисъл да се ходи до Емиргян или да променям програмата 🤔 За два дни няма да цъфнат🥺моите в градинката ми са по-големи 😅

      Тази година беше много студено в Истанбул, нетипично студено. В Емирган са същите лалетата, безсмислено е ходенето:
      https://www.instagram.com/p/CbsHBfJtnDq/

      # 28
      • Мнения: 229
      Лимана,peterky,благодаря за отговорите в предната тема,момичета!
      Питали сме в Теленор,още преди да станат Yettel и са ни казвали,че не предлагат услугата,та мм явно е решил,че и с Yettel  е така.
      Не е така. Преди три години пак бяхме в Истанбул и пак ползвах пакет с МВ на Теленор.

      # 29
      • Мнения: 1 652
      Лимана,peterky,благодаря за отговорите в предната тема,момичета!
      Питали сме в Теленор,още преди да станат Yettel и са ни казвали,че не предлагат услугата,та мм явно е решил,че и с Yettel  е така.
      Аз и не обясних много хубаво за какво точно става въпрос.Просто снощи късно се разбра,че ще пътуваме,а на дъщеря ми и трябваше спешно интернет днес през деня.
      Важното е,че свършихме работа.Още след границата,на втория паркинг /на първия беше по-скъпо/,купихме комбинирана карта от офис на Turksell.Ако някой се интересува,цената беше 500TL за 40GB интернет,250 мин. за разговори и sms-и/не помня точно колко/.Имаше и вариант за 20GB - 450TL,но първия беше по-изгоден.Не може да се изразходи всичко за един ден,разбира се,но пътуваме често,така че картата при всички положения ще се използва и дозарежда,надявам се.Smiley
      Благодаря още веднъж за бързите отговори и за ценната информация,която давате в темата! Hug
      Тази карта не е ли със срок от 1 месец? В сайта на Turkcell пише,че имат срок от 30 дни.
      Минутите и интернетът в тези карти изтичат след един месец, самата карта е валидна общо три месеца, като в оставащите два месеца може да се презарежда в офис срещу по-малка сума (към 7-8 лв в лиров еквивалент). После се хвърля и нова.

      Общи условия

      Активация на акаунт