Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 60 717
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета, на първи юни имам час при д-р Михайлов. Според мен имам свличане и увисване на ъгълчетата на устните. Прилагам снимка с молба да д ми дадете мнение, как може да се коригира това, за да  знам какво да очаквам и да се настроя психически. Благодаря предварително.

# 616
  • Мнения: 2 779
За мен ви трябва първо курс от апаратни процедури и после филър в скулите, за да повдигне, каквото не е повдигнато от апаратните

# 617
  • Мнения: 1 671
Какви апаратни процедури са добри за лицето?

# 618
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
За това лице аз бих насочила към Венус Вива и Венус Легаси. Първата е аблативен фракселен лазер, не боли, възстановяването е бързо. Хубаво е да се направят 2-3 процедури в периодите без силно слънце.

Венус Легаси включва радиочестота и магнитни полета - няма възстановителен период. Очаичайно се прави пакет от няколко процедури - не са обвързани със слънцето.

Може да се пробва и ResurFX. Въпреки, че се води неаблативен фракционен лазер - много отблизо аз видях точици - като при Вивата и СО2 - но не се виждат с просто око - а с увеличение. Лцето става зачервено, дори потъмнява з аняколко дни, като с тен. Мен ме питаха къде съм успяла така д аизгоря Simple Smile Странното е, че не топи филъри, ако такива има. Доста бях учудена, но аз и доста лед прилагах в първите часове.

# 619
  • Мнения: 23
Благодаря за съветите, а Венус легаси не топи ли мазнини, и няма ли опасност да увисне повече. Не е ли добър вариант да се сложи този филър, който лифтира, а не създава обем?

# 620
  • Мнения: 1 596
A какво бихте препоръчали по отношение грижа кожата на лицето и превенция (било то апаратна процедура или не). На 30години съм и единствено почиствам лицето при козметик.

# 621
  • Мнения: X
Благодаря за съветите, а Венус легаси не топи ли мазнини, и няма ли опасност да увисне повече. Не е ли добър вариант да се сложи този филър, който лифтира, а не създава обем?
топят мазнини и обеми и вие както имате липса съвсем ще увисне всичко,аз съм спряла всякакви апаратни процедури,временно дават един оток,после сякаш малко лифт и нов колаген и после пак отначало.

# 622
  • Мнения: 3 294
Здравейте !
Предстои ми поставяне на ботокс в зоната на пачи крак , бихте ли ми препоръчали доктор в Бургас от който сте доволни ?

# 623
  • Мнения: 17
Здравейте,
някой от вас подлагал ли се е на микронидлинг? Ако да, ще съм благодарна за отзив и препоръки за специалист. Имам няколко белега от акне, които бих искала да изчистя. Спряла съм се на тази процедура, защото не искам да ходя на лазер. Бях два пъти на Gnesis по препоръки  и само след 2 процедури, при все че не е кой знае колко силен лазер, близки ми казват, че съм отслабнала в лицето. Попринцип спортувам от ученчка и ми се е налагало, заради състезания, да поддържам малко по-ниски кг., и въпреки това- толкова драстична разлика в лицето ми, както след лазера, не съм виждала. Като гледам клипове микронидлинг изглежда плашещ, но стимулацията на колаген ми се струва примамлива. Как мислите? (:

# 624
  • Мнения: 8 749
Микронидлинг ми казаха чак след края на септември- началото на октомври.
Сега вече не е подходящ сезон за него.

Как точно от лазера се е получил ефекта отслабване? Малко странно ми е.
Нали е уж за петна?

# 625
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Благодаря за съветите, а Венус легаси не топи ли мазнини, и няма ли опасност да увисне повече. Не е ли добър вариант да се сложи този филър, който лифтира, а не създава обем?

За да "прибере" този излишен обем в долната част на лицето - когато тъканите се отпускат и мазнините също - натежават в долната част. След това може с филъри да лифтираш.

# 626
  • Мнения: 2 779
Здравейте,
някой от вас подлагал ли се е на микронидлинг? Ако да, ще съм благодарна за отзив и препоръки за специалист. Имам няколко белега от акне, които бих искала да изчистя. Спряла съм се на тази процедура, защото не искам да ходя на лазер. Бях два пъти на Gnesis по препоръки  и само след 2 процедури, при все че не е кой знае колко силен лазер, близки ми казват, че съм отслабнала в лицето. Попринцип спортувам от ученчка и ми се е налагало, заради състезания, да поддържам малко по-ниски кг., и въпреки това- толкова драстична разлика в лицето ми, както след лазера, не съм виждала. Като гледам клипове микронидлинг изглежда плашещ, но стимулацията на колаген ми се струва примамлива. Как мислите? (:
Няма как да е от Genesis отслабването на лицето. Той действа почти повърхностно.
Може би не сте пила достатъчно вода или сте преуморена

# 627
  • Мнения: 975
И аз мисля като останалите момичета, че е странно от лазера да е станало отслабване на лицето. Наистина това е много слаб лазер. А микронидлинга отново както са написали- в момента не е подходящо, слънцето е силно и има риск от пигментации, изчакайте краят на септември.

# 628
  • Мнения: 8 749
Др Денков с нова клиника.




Дали бутилката от Дом Периньон ще я рециклират както капачките зад него?

# 629
  • Плевен
  • Мнения: 180
Здравейте дами! Скоро бях попитала тук за мнения за свой проблем. Избрах първо да опитам да коригирам профила на лицето си чрез попълване на устните с филър. Преди два дни направих второ поставяне - 20 дни след първото. Гледам да пия повече вода, обикновено съм скарана с това. Отокът бавно поспада, но забелязвам, че се получиха "вадички" (незнам как да го нарека) на три места - сякаш инжектираното  си харесва да сменя посоката. Смешно се иразявам вероятно, но не съм наясно с тези неща все още. Според вас това дали е голям проблем? Момичето ми каза, да притискам тези места и ще се оправят. В края на седмицата трябва да отида да ме види, но дотогава не знам какво да си мисля. Това не се вижда, когато устните са в нормално състояние, а когато ги опъна, все едно за слагане на червило.

Общи условия

Активация на акаунт