Д-р Иван Сигридов - Тема 7

  • 72 845
  • 975
  •   2
Отговори
# 960
  • Мнения: 653
Здравейте, пия билкова кръв, чувала съм че желязо се пие на 12 часа отстояние от другите добавки, например Вит Б комплекс. Трябва ли да пия билковата кръв примерно сутрин и останалато( б комплекс , медрол, тмг, омега 3, Вит Д, акард ) вечерта ?

Аз някъде четох, че се пие на отстояние от еутирокс... Тоест да се пие следобяд желязото. Но за другите добавки не съм сигурна. Знам само да е на отстояние от млечни продукти.

# 961
  • Мнения: 269
Желязото трябва да е на отстояние от магнезия и от хормони за щитовидната. Аз пия желязото сутрин, магнезий и Б витамини вечер. Л тироксин по възможност послед нощ.

# 962
  • Мнения: 12
Здравейте, пия билкова кръв, чувала съм че желязо се пие на 12 часа отстояние от другите добавки, например Вит Б комплекс. Трябва ли да пия билковата кръв примерно сутрин и останалато( б комплекс , медрол, тмг, омега 3, Вит Д, акард ) вечерта ?

Аз някъде четох, че се пие на отстояние от еутирокс... Тоест да се пие следобяд желязото. Но за другите добавки не съм сигурна. Знам само да е на отстояние от млечни продукти.

Благодаря

# 963
  • Мнения: 8
Преди да ви изпише йод, д-р Сигридов назначи ли изследване?
Ако да, бихте ли споделили дали изследвахте в еднократна или в 24ч урина, и в коя лаборатория?

Благодаря.

Пектамикс за тежки метали,
йод на Био кеър,
SOD супероксид димустаза,
селен на Джеймисън,
цинк на Нау,
цинков блисглицинат на д- р Бест, Актив Б комплекс на Натурал Факторс
Топ фолат
Биозин мама
Прегнако протеин за бременни шоколат

# 964
  • Sofia
  • Мнения: 6 180
Преди да ви изпише йод, д-р Сигридов назначи ли изследване?
Ако да, бихте ли споделили дали изследвахте в еднократна или в 24ч урина, и в коя лаборатория?

Благодаря.
На мен ми назначи изследване. Не съм изследвала 24-часова урина. В Бодимед.

# 965
  • Мнения: 653
Преди да ви изпише йод, д-р Сигридов назначи ли изследване?
Ако да, бихте ли споделили дали изследвахте в еднократна или в 24ч урина, и в коя лаборатория?

Благодаря.

Пектамикс за тежки метали,
йод на Био кеър,
SOD супероксид димустаза,
селен на Джеймисън,
цинк на Нау,
цинков блисглицинат на д- р Бест, Актив Б комплекс на Натурал Факторс
Топ фолат
Биозин мама
Прегнако протеин за бременни шоколат

При мен назначи йод в урина, изследването правих в Синево, където изпраща всичките си пациенти в момента.

# 966
  • Мнения: 67
Здравейте отново,
Пиша ви понеже имам след 3 дни преглед при Сигридов и започнаха сега да ми излизат изследванията и се отчаях. Имам олово в кръвта над горна граница

Отделно зонулин , фецес ми е завишен


Високочувствителния CRP също ми е малко над горна граница и ми пише висок риск от сърдечно-съдово заболяване. Над 3
 

А съм бременна в 12+6 г.с и тези изследвания направо ще ме съсипят и ебз това имам тежка история с 3 загуби преди тази.

Може ли съвевт от дамите били в подобна ситуация - какво се прави в подобна ситуация? Какво е мнението на Сигридов?

Ще се радвам на малко помощ от ваша страна, преди да дойде 3.02.

# 967
  • Мнения: 653
Здравейте отново,
Пиша ви понеже имам след 3 дни преглед при Сигридов и започнаха сега да ми излизат изследванията и се отчаях. Имам олово в кръвта над горна граница

Отделно зонулин , фецес ми е завишен


Високочувствителния CRP също ми е малко над горна граница и ми пише висок риск от сърдечно-съдово заболяване. Над 3
 

А съм бременна в 12+6 г.с и тези изследвания направо ще ме съсипят и ебз това имам тежка история с 3 загуби преди тази.

Може ли съвевт от дамите били в подобна ситуация - какво се прави в подобна ситуация? Какво е мнението на Сигридов?

Ще се радвам на малко помощ от ваша страна, преди да дойде 3.02.

Нямам подобен опит, но потърсете в търсачката на фб групата: https://www.facebook.com/groups/608013362638281

# 968
  • Мнения: 682
Здравейте отново,
Пиша ви понеже имам след 3 дни преглед при Сигридов и започнаха сега да ми излизат изследванията и се отчаях. Имам олово в кръвта над горна граница

Отделно зонулин , фецес ми е завишен


Високочувствителния CRP също ми е малко над горна граница и ми пише висок риск от сърдечно-съдово заболяване. Над 3
 

А съм бременна в 12+6 г.с и тези изследвания направо ще ме съсипят и ебз това имам тежка история с 3 загуби преди тази.

Може ли съвевт от дамите били в подобна ситуация - какво се прави в подобна ситуация? Какво е мнението на Сигридов?

Ще се радвам на малко помощ от ваша страна, преди да дойде 3.02.

Не се притеснявайте. Оловото е малко над Горна граница - ще ви изпише нещо за изчистване вероятно.
CRP hs е нормално да е завишен при бременност - при мен също беше без да имаше инфекции.
За другото изследване не мога да кажа.

# 969
  • Мнения: 5 066
Искам да ви питам селен къде се изследва, и в каква връзка го назначава? Не съм бременна,но четох,че е хубаво преди Б да се пие,а после при настъпила бременност спира ли се?
Йод в урина защо назначава?
Искам преди да почнем опити да съм пуснала максимално много изследвания.
Може ли да ме подсетите и още нещо,което Сигридов препоръчва?

# 970
  • Мнения: 52
Здравейте, някой може ли да сподели какви изследвания или какво долу-горе препоръчва доктор Сигридов при леко изоставане на бебето. В момента съм. В 31 седм, днес бях на преглед при следящия лекар, бебето отговаря на 30гс и 5 дни, досега винаги вървеше с почти седмица  напред. Следящия лекар не беше притеснен при условие че доплерите са добре, на преглед съм при доктор Сигридов на 08.02, ще съм благодарна ако някой може да сподели какви изследвания мога да си пусна докато стане време за часа.

# 971
  • Мнения: 682
Това не е изоставане според мен, но за ваше спокойствие може да проверите желязо, феритин, общ белтък и албуминът, но най - добре изчакайте прегледа при Д-р Сигридов без да се притеснявате Simple Smile

# 972
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, моля за помощ! Тези от вас на който д-р Сигридов е назначил спермограма с SDI тест, къде я правихте и от къде сте диволни?

# 973
  • Мнения: 36 157
Моля някой да пусне нова тема, защото ще заключа тази.

# 974
  • Мнения: 12
бих пуснала, но не знам как се пуска
Лактобацили вагинално приемали ли сте и какви ?

Общи условия

Активация на акаунт