Отговори
# 30
  • Мнения: 14 502
не тук във форума няма такива. но в живота има хора към които от казано или направено нещо /дори съвсем дребно и не насочено слещу мен/ се отнасям с такова пренебрежение че чак аз се усещам колко съм надута и горделива. опитвам се да променя това - всеки е такъв какъвто е, като не ми прави нещо лошо /то и като ми прави си трая щото има кой да отмъщава/ да ходи да пасе.

# 31
  • Мнения: 6 155
Има един-двама екземпляра. Не са ми направили нищо, но просто "държанието" им във форума ми е адски противно  Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 2 958
Не само във форума, но и в живота си срещам такива хора. Просто има някакъв необясним сблъсък на енергии ли, на що ли, но са ми адски антипатични. А има едно момиче, което постоянно идва в офиса да се виждаме и да сме си ставали приятелки и всеки път като я видя ми причернява. Смачква ми и хъс за работа, и настроение. Просто целия ден ми е пропилян като я видя  Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
   Всеки човек има такива хора - само степента на неприязън е различна.
   В живота имам хора,които действително не мога да понасям без да са ми направили нищо - просто ме дразнят с поведението си.
   Но във форума чак така не - та аз не ги познавам в действителност.
Понякога някой ми е неприятен и просто преставам да го чета.

    Интересно е, че има потребители, които първо са ми били неприятни, а после са ми станала симпатични и обратно- такива, които са ми харесвали, сега са ми леко неприятни newsm78

# 34
  • Мнения: 2 792
Що така преобладават негативните теми напоследък?

   Това е част от цикъла на форума(в смисъл на космичен/кармичен цикъл), след като се изляха тонове любов и лига, сега за да има баланс и равновесие, трябва да излеем тонове омраза и слюнка. За да е по-гот обаче, демек да се включат повече пишещи, негативните теми са с едно неясно анонимно послание, където всеки се чувства посочен, щото и аз като Мюриель имам чувството, че всички говорят за мен  Rolling Eyes

  Иначе, честно казано чак да се дразня от конкретни потребители- не, ако някой не ми е приятен, просто спирам да му обръщам внимание (в нет-а)/да общувам с него(в реалния живот) и приключвам въпросът с дразненето.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Не, тук във форума няма такива хора за мен. Случвало се е отделни потребители да ме подразнят със свой постинг, а след това да се изкефя на друго тяхно писание. По-скоро изпитвам симпатии към определени потребители. Другите са някак...неутрални.
В живота-пак така. Докато не ме настъпят по опашката всички са ми по дифолт симпатични.

# 36
  • Мнения: 3 405
Иначе, честно казано чак да се дразня от конкретни потребители- не, ако някой не ми е приятен, просто спирам да му обръщам внимание (в нет-а)/да общувам с него(в реалния живот) и приключвам въпросът с дразненето.

И аз съм така, я кажи коя зодия си Wink

# 37
  • Мнения: 2 792


И аз съм така, я кажи коя зодия си Wink

   Овца съм  Grinning

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Всичко е театър - и форумът, и животът, и обидите и т.н.
Днес "ти не си ми симпатична", защото не мислиш като мен, утре аз ще пресека пътя ти и може да се окажем в една посока. (Под "ти" не визирам никого конкретно)
Та, не, няма такова нещо да не понасям някого  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 405

Аз съм теле Grinning, заради рогата ще е (ама да не спамя повече)

# 40
  • Мнения: 2 550
Намират се 2-3 такива, трайно не ги харесвам, а и те мен де  Laughing
Мюр, не си ти  Mr. Green  Peace

# 41
  • Мнения: 4 806
необяснима антипатия не изпитвам към никой.
Да, има персонажи, които не харесвам, но за всеки от тях знам причината - нещо написано, нещо в стила, нещо в изказа...

# 42
  • София
  • Мнения: 5 828
Случвало ми се е два пъти в живота, да не понасям някого без да ми е направил нищо, и двата пъти впоследствие се оказа, че е имало защо.
Във форума няма такива, може би защото не го приемам толкова на сериозно, гледам да се забавлявам.
Всъщност за сефте откакто пиша тук се улавям, че леко ме подразва една персона /жоро01/, но гледам да го подминавам  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 11 025
Имам 3-4 такива. Не са лоши хора, в добри отношения сме, но само като ги видя настроението ми пада Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 2 958
Има такива хора,да . Понякога се чувствам виновна , че се дразня .
Всъщност всичко е самоконтрол, защото иначе  се затормозявам излишно .Опитвам се , да подминавам  и да не обръщам внимание .
Съществува  отрицателно отношение и  към мен.
Никой директно не ми го е казал, но се усеща.
Говоря и за форума ,и извън него.
В края на краищата невъзможно е да сме симпатични на всички ! Peace
Затова пък изключително се радвам като получа ЛС -поздрав, ей така без причина, просто защото на някой му е допаднало мое мнение . Grinning

Общи условия

Активация на акаунт