Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 625
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 730
Благодаря за темата, брадичке ♥️
В Лидл има ли семена за подправки?

# 16
  • Мнения: 10 538
Skk, струва ми се, че виждах такива на див лук.
Но съм вземала от Ф. семена за подправки- мащерка, риган, див лук на Лактофол- добри са, в Бриколаж също мисля, че ги предлагат.

# 17
  • Мнения: 9 265
Много е хубава новата брошура...тази седмица, няма да ги посетя 😂

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Колкото до консистенцията, почти винаги е гъсто и без цвик. ...
Да отделя цвик е естествено.

В Лидл има ли семена за подправки?
Пуснаха ги отдавна...

# 19
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 609
Брадичке, Благодаря за новата тема 🌹
Хубав крем за крака има ли в момента или още е рано . Бях си купувала преди един много хубав( доста го хвалихте в темата) , но сякаш не съм виждала сега и си мисля , че още не им е “сезона” 😊 Беше бяла тубичка с розово и имаше лек блясък, ако го помните.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 141
Падна ми се нещо странно от скреч картата. Дори не мога да го осмисля.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Записвам се в темата с проба на Агнешкия кебап, с идеята да взема за празниците. Малко бавно се изпече, на вкус е добре. Но някои парчета бяха по-миризливи и с по-набиващ се натрапчив вкус.
Не мога да се сетя пускат ли неовкусен агнешки кебап - парчета нарязани само без подправки.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Днес обърнах внимание, че в първия пост има списък с продукти, които не се харесват. Там видях любимото си кисело мляко на Pilos 4.5%. Предполагам е въпрос на вкус, но аз предпочитам да не ми киселее. Хапвам го с мюсли или плодове и овесени ядки и искам по-неутрален вкус. Колкото до консистенцията, почти винаги е гъсто и без цвик. По-ниските проценти вече ми приличат на мътеница.
Списъкът е правен доста отдавна и не съм го редактирала и допълвала. Все са били мнения на потребители, пишещи в темата и е възможно да са леко субективни и/или продуктите да са вече доста по-различни от тогава.

# 23
  • Мнения: 387
Подарявам



# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 3 146
Благодаря за темата. Всички купони до края на седмицата са ми свободни Х2 . Ако на някой нещо му трябва да ми пише.
Преди няколко дена като пазарувах взех намален камамбер, стана супер на фраера. Преди съм го подминавала, а често има в намалените, ще купувам за в бъдеще. И от кога сиренето халуми е с две цени? Това с подправките беше по скъпо на етикет в магазина. Ако не греша преди и трите вида бяха на една цена.

# 25
  • Мнения: 9 265
zazu1

при пазар над 15лв. ти приспадат 1лв. еднократно= награда на скреча ти е 1лв. намаление от касовата бележка..ОК

# 26
  • In transit
  • Мнения: 12 068
Благодаря за темата! Heart

В Лидл има ли семена за подправки?
При нас все още има. Преди седмица взех био босилек и вече поникна.

Лайка, шунката я коментирахме на последните две страници в предната тема.

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 14:15 от Mikkey

# 27
  • София
  • Мнения: 13 290
Благодаря за новата тема!

Някой знае ли как изглеждат репичките от купона? На снимката е връзка репички. Вчера грабнах 3 връзки и после видях, че на бележката са без купон и на цена 1,49. Разгледах по-внимателно купона и прочетох, че пише "опаковка". Ядосах се. Обикновено не давам повече от левче, но този път не ми се ходеше и в друг магазин. И с краставичките имах издънка. Взех 3 буркана от тези с купон, като този път добре огледах етикета, защото знам, че продават доста видове. Да, ама някой "услужлив" клиент е бил сложил грешен буркан сред промоционалните. Simple Smile Видях го още при маркирането на касата и казах на касиерката да го махне. Мъжът ми си остана с два буркана. Simple Smile

Свободни са ми всички стандартни купони. Само за киселите краставички е употребен. Ако някой иска, ще му изпратя.

Сините вафлички от първа страница на брошурата някой видя ли ги да ги продават? В постоянния асортимент са 10 бр. за 3,29. Намалили са подобни, но без шоколад, но те са с основна цена 2,99, а не 3,99 лв.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 141
Ох, голяма съм шматка. То си го пише като влезеш в купона. Аз реших, че при над 15 лева получавам нова скреч карта (една допълнително и евентуално каквото се падне от нея) Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 29
  • Мнения: 706
Сините вафлички от първа страница на брошурата някой видя ли ги да ги продават? В постоянния асортимент са 10 бр. за 3,29. Намалили са подобни, но без шоколад, но те са с основна цена 2,99, а не 3,99 лв.

Да, но са ги изкарали отделно, не седят при другите на стелажа. Търси ги някъде в средата на магазина, ако са останали.

Общи условия

Активация на акаунт